Partehartzaileen zerrenda - TROFEO HOTEL CULLERA HOLIDAY

Partehartzaileen zerrenda - TROFEO HOTEL CULLERA HOLIDAY

Filtratu
Emaitzak: 43
Dortsala PartehartzaileaKuotaKategoriaTaldeaTaldea
ANDREU CHINER, AMPAROFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 3ºINDEPENDIENTE
ARCE AGUILAR, CARMENFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºCN MASTER MURCIA
ARRANZ BLANCO, GREGORIOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºINDEPENDIENTE
BENITO, CESARFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºINDEPENDIENTE
BROCH GARCERA, ROGERFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºC.T ALQUERIES TRYTEAM
CAÑADA LUNA, CLAUDIAFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
CASTILLO IBORRA, RUBENFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
CERRADA GARCIA, RAULFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºC.N. GUADALAJARA
COSTA, EDER LUCIANOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
CREMADES BARROS, PEREFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºL' ESPENTA
CUESTA GIMÉNEZ, CARLOSFEDERADOS Y NO FEDERADOSJUNIORCLUB NATACIÓN NEPTUNO PICASENT
ECHANIZ SERRANO, IÑIGOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºELAIOS
FALQUET PUIG, OSCARFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºL'ESPENTA
FARRONA CLAVERO, MANUELFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 3ºCLUB NATACION MASTER MURCIA
FERNÁNDEZ SABATÉ, MANELFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºASOCIACIÓN DEPORTIVA AQUAH FIT
GARCIA AVELLANEDA, RAFAELFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºCLUB NATACION MASTER MURCIA
GARCIA ESTEBAN, CRISTINAFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºCLUB NATACION MASTER GUADAJAJARA
GARCÍA MORENO, MIGUEL ÁNGELFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºINDEPENDIENTE
GARRIDO SANCHEZ, ALFREDOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 3ºINDEPENDIENTE
GIL MARTINEZ, RAQUELFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºCN MASTER MURCIA
GONZALEZ, RAFAELFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 3ºINDEPENDIENTE
LOPEZ CATURLA, LARAFEDERADOS Y NO FEDERADOSABSOLUTOMASTER MURCIA
LÓPEZ DÍEZ, FRANCISCO JAVIERFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºINDEPENDIENTE
LOPEZ MARTINEZ, GINESFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 3ºCLUB NATACION MASTER MURCIA
LOPEZ RAYA, JOSEFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºC.T. TRICULPELAT FISIOMAR ALACUAS
LOPEZ-FUENSALIDA NAVARRO, EULOGIOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 3ºCLUB NATACION MASTER MURCIA
LUBIAN FAJARDO, DIEGOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
MOLLÁ RÏOS, ELENAFEDERADOS Y NO FEDERADOSJUNIORC:N.PISCIS MISLATA
MONDÉJAR RUIZ, DIEGOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
POSADAS BLAZQUEZ, VICENTEFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
PUCHE RIBERA, ESTHERFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºCLUB NATACION MASTER MURCIA
RODRÍGUEZ BELTRAN, TOMÁS FRANCISCOFEDERADOS Y NO FEDERADOSJUNIORCN POZUELO
RODRIGUEZ SANCHEZ-CAMPOS, LUIS-IVANFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºINDEPENDIENTE
RODRIGUEZ TORTOLA, FRANCISCOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
ROPERO SANSANO, DAVIDFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
ROSADO LOPEZ, FRANCISCO JAVIERFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
SAINZ FERNANDEZ, IGNACIOFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºINDEPENDIENTE
SÁNCHEZ DE SANTIAGO, MIGUELFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 1ºCN MARLINS MORATALAZ
VARGAS FELIPE, VERONICAFEDERADOS Y NO FEDERADOSJUNIORINDEPENDIENTE
VIDAL SILVESTRE, NURIAFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºCLUB NATACIO VILA-REAL
VIECO SALESA, NEUSFEDERADOS Y NO FEDERADOSJUNIORCLUB NATACIÓN NEPTUNO PICASENT
ZALDIVAR VERDI, PALOMAFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºTRIATLON PUERTOLLANO
ZARZO MANZANO, ANAFEDERADOS Y NO FEDERADOSMASTER 2ºASOCIACIÓN DEPORTIVA AQUAH FIT
Emaitzak: 43