Classificacions  - IX MEDIA MARATÓN COMARCA DE VALDEJALÓN

Classificacions - IX MEDIA MARATÓN COMARCA DE VALDEJALÓN

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 218
DorsalParticipantPUESTO TEMPS CATEGORÍA POSICIÓN CAT. Veure mésDiploma
1MOISES GALANTE LAGUNAS 50 1:27:55 VET35-M 22 Diploma
2FERNANDO BELTRAN TORRES 173 1:43:03 ABS-M 36 Diploma
3GEORGE ADRIAN BORULEA 207 1:52:46 ABS-M 42 Diploma
4LUIS MIGUEL GARCIA DEL POZO 24 1:23:34 VET45-M 5 Diploma
5VICENTE MACIAN MORRO 76 1:31:34 VET35-M 35 Diploma
6MARIO RIOS RAMÍREZ 87 1:33:36 VET35-M 37 Diploma
7IGNACIO RIOS RAMIREZ 70 1:30:53 VET35-M 34 Diploma
8MANUEL CARLOS MORALES SANZ 218 2:06:36 ABS-M 48 Diploma
10MARIA SILVIA FERNANDEZ MORATINOS 195 1:47:32 VET45-F 3 Diploma
11VICTOR COLAS GIL 159 1:41:52 VET35-M 66 Diploma
12ADRIAN RAZVAN CICAU 132 1:38:27 ABS-M 31 Diploma
13RICARDO LANGOYO OCHOA 170 1:42:55 VET45-M 51 Diploma
14RAUL MOLINERO CAJO 142 1:40:06 VET45-M 40 Diploma
15JOSE MANUEL SIERRA CASAO 45 1:27:11 VET35-M 21 Diploma
16ANGEL AZNAR DIEZ 80 1:32:20 VET35-M 36 Diploma
17ROBERTO MORENO LOPEZ 92 1:33:58 VET35-M 39 Diploma
18ROCIO SANJUAN MODREGO 179 1:44:32 ABS-F 7 Diploma
19ANTONIO SOLANAS ISAC 118 1:37:29 VET45-M 35 Diploma
21JOSE JAVIER GOMEZ ROMEO 28 1:24:17 VET45-M 8 Diploma
22RAUL DIEZ DIEZ 176 1:43:44 VET35-M 72 Diploma
23ASSIA EL HABTI 193 1:46:11 VET35-F 6 Diploma
24MANUEL LOPEZ SAEZ 46 1:27:12 ABS-M 9 Diploma
25ANGEL MARTIN HUARTE GOÑI 151 1:40:58 VET45-M 44 Diploma
26JOSE MANUEL JIMENEZ FERNANDEZ 43 1:26:59 VET35-M 20 Diploma
27CÉSAR SANJUÁN ALARES 52 1:28:15 VET35-M 24 Diploma
28GERMAN AGUSTIN SIERRA 141 1:39:57 VET35-M 59 Diploma
29FCO JAVIER FERNANDEZ SABORIT 39 1:26:47 VET45-M 12 Diploma
30FERMIN ESCRIBANO ESPLIGARES 172 1:42:57 VET55-M 4 Diploma
31ALEJANDRO ANDRES LAZARO 119 1:37:40 ABS-M 25 Diploma
32JAVIER ANGIANO MERCADO 158 1:41:42 ABS-M 34 Diploma
33LUIS GIMENO 191 1:46:10 VET35-M 77 Diploma
34JOSÉ LUIS ARREGUI CASAUS 103 1:35:05 VET45-M 31 Diploma
35IDOYA GUERRERO GONZÁLEZ 104 1:35:05 ABS-F 4 Diploma
36JORGE VILCHES 120 1:37:47 ABS-M 26 Diploma
37MANUEL BLAZQUEZ SEVILLANO 60 1:29:23 VET35-M 28 Diploma
38CARLOS TABUENCA 171 1:42:55 VET45-M 52 Diploma
39XAVI SAN MIGUEL ORÚS 73 1:31:16 ABS-M 17 Diploma
40ARTURO IZAGUERRI SORIA 34 1:26:34 VET35-M 16 Diploma
41RICARDO DOMINGO BRÍNGOLA 133 1:38:47 VET35-M 53 Diploma
42JOSÉ ALBERTO PELLICER LUCAS 105 1:35:08 VET55-M 2 Diploma
43RAUL SANTISTEBAN ZAMORA 180 1:44:49 VET35-M 74 Diploma
45AGUSTIN HERNANDO SANCHEZ 201 1:49:54 VET55-M 8 Diploma
46JOSE VTE HERNANDEZ GUERRERO 81 1:32:39 VET45-M 22 Diploma
47MIGUEL PLANAS MARTINEZ 6 1:16:52 VET35-M 5 Diploma
48MANUEL GONZALEZ GORDILLO 18 1:23:05 VET45-M 3 Diploma
49FRANCISCO ROCHE EMBID 14 1:21:14 VET45-M 1 Diploma
50JOSE ANTONIO MURO SUPERVIA 3 1:13:01 VET35-M 2 Diploma
51RAMÓN ÁLVAREZ MORENO 54 1:28:56 VET35-M 25 Diploma
52IVAN MORENO RUIZ 124 1:37:59 ABS-M 28 Diploma
53JESUS VILLANUEVA ANGULO 10 1:18:22 VET35-M 8 Diploma
Resultats: 218