Classificacions  - 6º CROSS EL JUNCARAL

Classificacions - 6º CROSS EL JUNCARAL

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 170
DorsalParticipantRECORRIDO POSICIÓN TEMPS RITMO Veure mésDiploma
1VICTOR PUYUELO PARDO LARGO (11K) 2 0:35:23 0:03:13 Diploma
4JAVIER ACÍN GODÉ LARGO (11K) 36 0:45:20 0:04:07 Diploma
5JAVIER ACIN VINYETA LARGO (11K) 19 0:42:19 0:03:50 Diploma
6SAID AITADDI LARGO (11K) 1 0:33:02 0:03:00 Diploma
7MIGUEL ANGEL ALCACERA FANLO LARGO (11K) 31 0:44:50 0:04:04 Diploma
8MARCOS ALQUÉZAR BESCÓS LARGO (11K) 16 0:41:46 0:03:47 Diploma
9MIGUEL AMOROS LOSILLA LARGO (11K) 101 0:54:54 0:04:59 Diploma
10JAVIER ANADON LARGO (11K) 133 1:02:54 0:05:43 Diploma
11NACHO ANTON CASANOVA LARGO (11K) 66 0:49:44 0:04:31 Diploma
13JUAN CARLOS APILLUELO FERNANDEZ LARGO (11K) 5 0:37:23 0:03:23 Diploma
14FERNANDO ARAGON DELGADO LARGO (11K) 30 0:44:45 0:04:04 Diploma
15ENRIQUE ARMINGOL LALAGUNA LARGO (11K) 138 1:05:42 0:05:58 Diploma
16BENJAMIN ARRUEGO SERAL LARGO (11K) 40 0:45:47 0:04:09 Diploma
17ANNA ARTO GONZÁLEZ LARGO (11K) 129 1:02:08 0:05:38 Diploma
18RUBEN ARTUCH LARGO (11K) 91 0:53:34 0:04:52 Diploma
19FRANCISCO ASENSIO URGEL LARGO (11K) 44 0:46:23 0:04:13 Diploma
20MARIANO BARBA MARTINEZ LARGO (11K) 103 0:54:58 0:04:59 Diploma
21MIREN JONE BARRENA LARGO (11K) 87 0:53:07 0:04:49 Diploma
22SANDRA BRUNET PÉREZ LARGO (11K) 99 0:54:38 0:04:58 Diploma
23LUISA BARRERA GONZALEZ LARGO (11K) 136 1:04:39 0:05:52 Diploma
24MIGUEL BELZUZ LARGO (11K) 89 0:53:19 0:04:50 Diploma
26ENRIQUE BESCÓS EITO LARGO (11K) 92 0:53:35 0:04:52 Diploma
27ABEL BESGA LARGO (11K) 94 0:53:40 0:04:52 Diploma
28FRANCISCO BETRÁN PÉREZ LARGO (11K) 34 0:44:57 0:04:05 Diploma
29GERMA´N BLASCO VALERO LARGO (11K) 107 0:56:01 0:05:05 Diploma
31SONIA SORRELL BEAUMONT LARGO (11K) 62 0:49:11 0:04:28 Diploma
32PILAR BUENO ARRUEBO LARGO (11K) 124 1:00:57 0:05:32 Diploma
33CARLOS LUIS CALVO GAUCHOLA LARGO (11K) 60 0:48:42 0:04:25 Diploma
34ALBERTO CAMPOS LAGUNA LARGO (11K) 131 1:02:12 0:05:39 Diploma
35CARMINA CARRERAS SORO LARGO (11K) 110 0:57:22 0:05:12 Diploma
36MÁXIMO CASTRILLO TABLADO LARGO (11K) 85 0:52:41 0:04:47 Diploma
37JUAN ANTONIO CORDON HERNANDEZ LARGO (11K) 72 0:51:00 0:04:38 Diploma
39DIEGO COSCOJUELA BERGA LARGO (11K) 119 0:59:49 0:05:26 Diploma
40DAVID CRESPO PEINADO LARGO (11K) 76 0:51:52 0:04:42 Diploma
41AITOR CURIEL AIZPURUA LARGO (11K) 77 0:51:55 0:04:43 Diploma
42CARLOS GÜEMES LOPEZ LARGO (11K) 24 0:43:43 0:03:58 Diploma
43IOSUNE DEL RIO NOAIN CORTO (5K) 21 0:33:55 0:06:47 Diploma
44DANIEL DIESTE JARNE LARGO (11K) 63 0:49:20 0:04:29 Diploma
45JAVIER DOMÍNGUEZ GARCÍA LARGO (11K) 48 0:47:00 0:04:16 Diploma
47KIKE EITO CLEMENTE LARGO (11K) 65 0:49:41 0:04:31 Diploma
48RAFAEL EJEA MENJON LARGO (11K) 37 0:45:29 0:04:08 Diploma
49ROBERTO ELVIRA VIANA LARGO (11K) 74 0:51:31 0:04:41 Diploma
50LUIS ESCOLANO BEGUERIA LARGO (11K) 117 0:59:23 0:05:23 Diploma
51LUIS ANGEL FERNADEZ VICENTE LARGO (11K) 53 0:47:57 0:04:21 Diploma
52DAVID FERNANDEZ SANCHEZ LARGO (11K) 26 0:44:10 0:04:00 Diploma
53MIGUEL FERNANDEZ-SANGUINO SANCHO LARGO (11K) 113 0:58:20 0:05:18 Diploma
56ALBERTO FRANCO JARNE LARGO (11K) 39 0:45:38 0:04:08 Diploma
57NANI GABASA RAPÚN LARGO (11K) 118 0:59:23 0:05:23 Diploma
58SILVERIO GALDON VALERIO LARGO (11K) 32 0:44:52 0:04:04 Diploma
59JAVIER GALVE SAINZ LARGO (11K) 86 0:53:02 0:04:49 Diploma
Resultats: 170
 

Aquest esdeveniment se celebra gràcies a: