Classificacions - TUGA TRAIL

Cercar Participant

Aconsegueix teu diploma com a participant en l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra en el llistat.


Resultats: 423
DorsalParticipantPOSICIÓN POSICION CATEGORIA CATEGORIA CLUB/LOCAL TIEMPO RITMO Veure mésDiploma
166VALLDOSERA SáNCHEZ, JOEL 1 1 SENIOR M C.E. DEPORUNNERS / NO 1:27:20 05:08 MIN/KM Diploma
162PéREZ ALONSO, DANIEL 2 2 SENIOR M ARISTA / NO 1:27:44 05:09 MIN/KM Diploma
29GEO, GEORGEL 3 3 SENIOR M T. BOYS / NO 1:28:19 05:11 MIN/KM Diploma
454LANCHARRO ARROYO, CARLOS 4 1 VETERA M CORRESOLIDARIS / NO 1:29:14 05:14 MIN/KM Diploma
463VILLALBA AGUILAR, EDUARD 5 4 SENIOR M SIXPRO TEAM / NO 1:29:49 05:17 MIN/KM Diploma
286FERNáNDEZ MENA, RAFA 6 5 SENIOR M LIONS4TRAIL / NO 1:30:49 05:20 MIN/KM Diploma
343SEGURA CASTELLS, JOSEP Mª 7 6 SENIOR M BLUE MOTORS NEOLITH / SI 1:31:28 05:22 MIN/KM Diploma
237CODINA RAMONJOAN, CELS 8 2 VETERA M PIARUNNING / NO 1:32:30 05:26 MIN/KM Diploma
118PLANAS VIVES, BERNAT 9 3 VETERA M CLUB EXCTA. UECANOIA / NO 1:33:44 05:30 MIN/KM Diploma
360FERNANDEZ DE DIOS, CARLOS 10 7 SENIOR M INFINIT RUNNING / SI 1:34:03 05:31 MIN/KM Diploma
227MARTINEZ ALEJANDRES, JOSE ENRIQUE 11 8 SENIOR M ESCALDATS SúRIA / NO 1:34:10 05:32 MIN/KM Diploma
163ARAGONCILLO OSUNA, DAVID 12 4 VETERA M TERRARUNNERS/CLUB NATACIO TERRASSA / NO 1:34:14 05:32 MIN/KM Diploma
386GIFRE SINGLA, CARLES 13 9 SENIOR M CAI POPULAR / NO 1:34:57 05:35 MIN/KM Diploma
255FERNáNDEZ HURTADO , VíCTOR 14 10 SENIOR M LOS TARAOS / NO 1:35:10 05:35 MIN/KM Diploma
127TORNé SOLà, LLUC 15 1 JUNIOR M ESCOLA ESPORTIVA CERRR / NO 1:35:30 05:37 MIN/KM Diploma
103EGEA RIOS, JAVIER 16 11 SENIOR M FANBIKE ESPARREGUERA / NO 1:35:42 05:37 MIN/KM Diploma
107JURADO CONTRERAS, JONATAN 17 12 SENIOR M CLUB CERDANYA PIRINEUS / NO 1:35:56 05:38 MIN/KM Diploma
178CAMARASA SANSA, ALBERT 18 13 SENIOR M EKKE SPORTHG / NO 1:36:34 05:40 MIN/KM Diploma
356PANIELLO RODRíGUEZ, JAVI 19 14 SENIOR M PANI`S TEAM / NO 1:36:53 05:41 MIN/KM Diploma
366RODEíGUEZ BUENO, XAVI 20 15 SENIOR M PANI’S TEAM / NO 1:36:55 05:42 MIN/KM Diploma
482HUERTAS BARUCH, SERGI 21 16 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:37:38 05:44 MIN/KM Diploma
469DRUGUET CARRERAS, MARCEL 22 2 JUNIOR M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT / NO 1:38:10 05:46 MIN/KM Diploma
85FRESNO GONZALEZ, IVAN 23 17 SENIOR M LOS TARAOS / NO 1:38:28 05:47 MIN/KM Diploma
246BERMUDEZ REDONDO, SERGIO 24 5 VETERA M FANBIKE ESPARREGUERA / NO 1:38:32 05:47 MIN/KM Diploma
278DELGADO CAñADELL, VíCTOR 25 18 SENIOR M MADTEAM / NO 1:39:03 05:49 MIN/KM Diploma
359HERNáNDEZ ABREU, DAVID 26 19 SENIOR M JARIEGO TRAIL / NO 1:39:50 05:52 MIN/KM Diploma
281GUIU SANZ, MARIO 27 1 MASTER M INDEPENDENT / NO 1:39:54 05:52 MIN/KM Diploma
441FERNANDEZ VIZCARRO, MIGUEL 28 6 VETERA M SPARTA TRAIL TEAM / NO 1:40:22 05:54 MIN/KM Diploma
71SIERRA SALTO, FRANCISCO 29 7 VETERA M INDEPENDENT / NO 1:40:26 05:54 MIN/KM Diploma
37SANTOS LLAMAS, SENI 30 8 VETERA M TERRIBLES BOYS / NO 1:40:43 05:55 MIN/KM Diploma
187LAMPREAVE VALLS, GUILLEM 31 20 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:41:05 05:56 MIN/KM Diploma
310BOQUETE SAIZ, MIGUEL ANGEL 32 21 SENIOR M PANI'S TEAM / NO 1:41:11 05:57 MIN/KM Diploma
123PUJOL RIUS, PIPO 33 22 SENIOR M INFINIT RUNNING / NO 1:41:11 05:57 MIN/KM Diploma
77MARSAL TARDà, ROBERT 34 23 SENIOR M CLUB EXCTA. UECANOIA / NO 1:41:17 05:57 MIN/KM Diploma
28GUARINO CAMPOS, TONI 35 9 VETERA M T BOYS / NO 1:42:00 06:00 MIN/KM Diploma
108MARINA, ALBERT 36 10 VETERA M AT CERDANYOLA / NO 1:42:00 06:00 MIN/KM Diploma
23GORDILLO DOMINGUEZ, RAUL 37 11 VETERA M GRANADERO'S TEAM / NO 1:42:34 06:02 MIN/KM Diploma
311BRUFAU TORRENTS, ORIOL 38 24 SENIOR M INFINIT IGUALADA / NO 1:42:40 06:02 MIN/KM Diploma
353REYES TORRENTS, MARC 39 25 SENIOR M DEMACRADOS / NO 1:43:12 06:04 MIN/KM Diploma
363ALDANA GABARRON, DAVID 40 26 SENIOR M CMR / NO 1:43:32 06:05 MIN/KM Diploma
184PARETAS FERRER, JORDI 41 27 SENIOR M C.E. DEPORUNNERS / NO 1:43:45 06:06 MIN/KM Diploma
443JUVERT PRAT, ALBERT 42 28 SENIOR M CROSSFIT IGUALADA / NO 1:43:57 06:06 MIN/KM Diploma
316OBIOLS FAULO, ALVARO 43 29 SENIOR M RUNBCN / NO 1:44:12 06:07 MIN/KM Diploma
59CABALLé GIL, ARTEMI 44 12 VETERA M AMB 2 / NO 1:44:16 06:08 MIN/KM Diploma
70BARS MABRAS, CRISTIAN 45 30 SENIOR M INFINIT RUNNING / NO 1:44:17 06:08 MIN/KM Diploma
303CONTRERAS SOLA, LLUIS 46 13 VETERA M AEMDEKP / NO 1:44:45 06:09 MIN/KM Diploma
13BERNAT MELERO, JORDI 47 14 VETERA M C.E. DEPORUNNERS / NO 1:44:55 06:10 MIN/KM Diploma
190MUñOZ , ARNAU 48 3 JUNIOR M ESCOLA ESPORTIVA CERRR / NO 1:45:01 06:10 MIN/KM Diploma
177ALLEPUZ FARRé, RIKI 49 31 SENIOR M TROTALLUNÀTICS / NO 1:45:13 06:11 MIN/KM Diploma
35CORPAS MORALES , XAVIER 50 15 VETERA M TERRIBLES BOYS / NO 1:45:22 06:11 MIN/KM Diploma
Resultats: 423