Classificacions - TUGA TRAIL HALF

Cercar Participant

Aconsegueix teu diploma com a participant en l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra en el llistat.


Resultats: 425
DorsalParticipantPOSICIÓN POSICION CATEGORIA CATEGORIA CLUB/LOCAL TIEMPO RITMO Veure mésDiploma
1162SáNCHEZ FERNáNDEZ, RAMON NICOLAS 1 1 SENIOR M RUNNERS MONTBUI / NO 0:49:58 04:59 MIN/KM Diploma
1001ESPUñA FUSTER, FRANC 2 2 SENIOR M INDEPENDENT / NO 0:51:18 05:07 MIN/KM Diploma
1450TODA VERICAT, MARC 3 3 SENIOR M RUNNERS MONTBUI / NO 0:51:19 05:07 MIN/KM Diploma
1262BORRàS VALLS, DAVID 4 4 SENIOR M CLUB EXCTA. UECANOIA / NO 0:51:31 05:09 MIN/KM Diploma
1436REQUENA FERNáNDEZ, ARNAU 5 5 SENIOR M ESCOLA ESPORTIVA CERRR / NO 0:52:21 05:14 MIN/KM Diploma
1128ÁLVAREZ DEL VAL, GAEL 6 1 JUNIOR M C.E. MINDUNDIS TEAM / NO 0:52:35 05:15 MIN/KM Diploma
1457GIL CUENCA, SAMUEL 7 6 SENIOR M BEER RUNNERS BCN / NO 0:54:26 05:26 MIN/KM Diploma
1148CALAFELL, JOSEP MARIA 8 7 SENIOR M RUNNERS MONTBUI / NO 0:54:45 05:28 MIN/KM Diploma
1102RODRíGUEZ FERNáNDEZ , DIEGO 9 1 VETERA M LOS TARAOS / NO 0:54:55 05:29 MIN/KM Diploma
1239DONIS FERNANDEZ, GERARD 10 2 VETERA M FONDIESTEAM / NO 0:55:04 05:30 MIN/KM Diploma
1012RODRIGUEZ ARIAS, ALEX 11 2 JUNIOR M C.A.VILADECANS / NO 0:56:08 05:36 MIN/KM Diploma
1274SERRANO GRAU, SERGI 12 3 VETERA M MITJADESVERN / NO 0:57:21 05:44 MIN/KM Diploma
1166VILAJOSANA MARTí, IGNASI 13 8 SENIOR M MONISTROL RUNNING / NO 0:57:36 05:45 MIN/KM Diploma
1464CASANOVAS GARCIA, XAVI 14 4 VETERA M CE CERDANYA PIRINEUS / NO 0:57:49 05:46 MIN/KM Diploma
1405COMPTE, FIDEL 15 9 SENIOR M CERRR ESCOLA ESPORTIVA / NO 0:57:57 05:47 MIN/KM Diploma
1129ÁLVAREZ DEL VAL, AARON 16 3 JUNIOR M C.E. MINDUNDIS TEAM / NO 0:57:59 05:47 MIN/KM Diploma
1130ÁLVAREZ DIGON, MIGUEL 17 5 VETERA M C.E. MINDUNDIS TEAM / NO 0:58:03 05:48 MIN/KM Diploma
1163SORIGUERA MARTI, FRANCESC 18 6 VETERA M RUNNERS MONTBUI / NO 0:58:11 05:49 MIN/KM Diploma
1141IZQUIERDO HERNáNDEZ, JOSé LUIS 19 7 VETERA M KILOMETRE1 / NO 0:58:16 05:49 MIN/KM Diploma
1228DEL VALLE RODRÍGUEZ, SANTI 20 10 SENIOR M AEM / NO 0:58:20 05:50 MIN/KM Diploma
1447SOLA SOLERNAU, JAN 21 4 JUNIOR M CERRR / NO 0:58:22 05:50 MIN/KM Diploma
1297BALSELLS RODRíGUEZ, ORIOL 22 11 SENIOR M INDEPENDENT / NO 0:58:25 05:50 MIN/KM Diploma
1184CASAS ALEMANY, BENJI 23 12 SENIOR M RUNNERS MONTBUI / NO 0:58:39 05:51 MIN/KM Diploma
1236LLACUNA BALADA, ROGER 24 8 VETERA M RUNNERS MONTBUI / NO 0:59:03 05:54 MIN/KM Diploma
1278BOLAñOS PAREJA, ÀLEX 25 5 JUNIOR M CLUB EXCTA. UECANOIA / NO 0:59:08 05:54 MIN/KM Diploma
1261REVOLLO VILLCA, EFREN 26 13 SENIOR M LOS MARTES / NO 0:59:40 05:58 MIN/KM Diploma
1345ARGELICH CABALLERIA, TONI 27 1 MASTER M AC77 / NO 0:59:42 05:58 MIN/KM Diploma
1422NADAL SUAREZ, JOAN 28 2 MASTER M NARI-NAN / NO 0:59:42 05:58 MIN/KM Diploma
1202CASAS ALEMANY, TON 29 14 SENIOR M INDEPENDENT / NO 0:59:56 05:59 MIN/KM Diploma
1207SIVILL, ORIOL 30 15 SENIOR M C.E. DEPORUNNERS / NO 0:59:59 05:59 MIN/KM Diploma
1188LOPEZ CARRILLO, ÀNGEL 31 16 SENIOR M AGBAR / NO 1:00:34 06:03 MIN/KM Diploma
1201VIVES AVELLANA, CARLES 32 17 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:01:03 06:06 MIN/KM Diploma
1195GALOBART AGUDO, DANI 33 18 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:01:39 06:09 MIN/KM Diploma
1187SALAZAR RIQUELME, DAVID 34 19 SENIOR M AGBAR / NO 1:01:50 06:11 MIN/KM Diploma
1083PONT MORROS, JOSEP 35 20 SENIOR M ORO DI NAPOLI / NO 1:02:20 06:14 MIN/KM Diploma
1078VILELLA BERTRAN, JOAN 36 9 VETERA M INDEPENDENT / NO 1:02:23 06:14 MIN/KM Diploma
1117CARRILLO RUS, FEDE 37 3 MASTER M LOS MARTES / NO 1:02:25 06:14 MIN/KM Diploma
1240CRESPO FERNANDEZ, XAVI 38 10 VETERA M LOS MARTES / NO 1:02:25 06:14 MIN/KM Diploma
1420MARTINEZ CALDITO, JORDI 39 21 SENIOR M RUNNERS MONTBUI / NO 1:02:26 06:14 MIN/KM Diploma
1406CORNADó PASCUAL , NAUSICA 40 1 SENIOR F BLUES BROTHERS RUN 4 DOGS / NO 1:02:35 06:15 MIN/KM Diploma
1011RODRIGUEZ PEREZ, ANTONIO 41 11 VETERA M C.A.VILADECANS / NO 1:02:42 06:16 MIN/KM Diploma
1248RAMOS GARCIA, RAMON 42 12 VETERA M MATINERS TEAM / NO 1:02:48 06:16 MIN/KM Diploma
1007FERNANDEZ BUSTAMANTE, RAQUEL 43 1 VETERA F ON TRAIL / SI 1:02:54 06:17 MIN/KM Diploma
1255SALVADOR VALLS, CARLES 44 13 VETERA M MARTORELL ATLèTIC CLUB / NO 1:03:00 06:18 MIN/KM Diploma
1254UBALS CAZORLA, SAVí 45 22 SENIOR M CAI / NO 1:03:00 06:18 MIN/KM Diploma
1333LOPEZ DOMINGO, JAVI 46 23 SENIOR M LA GUAURDERIA / NO 1:03:04 06:18 MIN/KM Diploma
1048NINOT SANS, JOSEP 47 24 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:03:23 06:20 MIN/KM Diploma
1049ANDREU DALMAU, SERGI 48 14 VETERA M INDEPENDENT / NO 1:03:24 06:20 MIN/KM Diploma
1174BORREGA BORRELLA, DAVID 49 25 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:03:25 06:20 MIN/KM Diploma
1409PIQUé ALECHA, JOSEP 50 15 VETERA M CLUB EXCTA. UECANOIA / NO 1:03:45 06:22 MIN/KM Diploma
Resultats: 425