Classificacions - LA BANYERENCA RUN (13KM)

Cercar Participant

Aconsegueix teu diploma com a participant en l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra en el llistat.


Resultats: 56
DorsalParticipantPOSICION POS. CAT. CATEGORIA CLUB/LOCAL TEMPS RITMO Veure mésDiploma
59ROSICH LLORACH, JOAN 1 1 SENIOR M CLUB EXCTA. UECANOIA / NO 0:47:19 03:41 MIN/KM Diploma
29OJEDA ALONSO, DAVID 10 2 VETERA M ACE BOMBERS DE BARCELONA / NO 0:56:11 04:23 MIN/KM Diploma
54CASALS JANÉ, SIMÓ 11 2 MASTER M BUTIRUNNERS / NO 0:56:18 04:23 MIN/KM Diploma
32SANSÓN SOLER, DIEGO 12 3 MASTER M ESPORTIU PENEDÈS / NO 0:56:25 04:24 MIN/KM Diploma
18GUBERN DOMÍNGUEZ, DAVID 13 3 VETERA M CLUB EXCTA. UECANOIA / NO 0:56:38 04:25 MIN/KM Diploma
45MORGADAS CASTILLA, VICTOR 14 8 SENIOR M CLUB ESPORTIU BANYERES DEL PENEDÈS / SI 0:56:46 04:26 MIN/KM Diploma
53VEGA GALLARDO, RUBÉN 15 4 VETERA M INDEPENDENT / SI 0:56:57 04:27 MIN/KM Diploma
36DE LA CRUZ MARTINEZ, TITI 16 9 SENIOR M INDEPENDENT / SI 0:57:34 04:29 MIN/KM Diploma
12ESPINOSA PÉREZ, JORDI 17 10 SENIOR M TEAM FLASH / SI 0:57:45 04:30 MIN/KM Diploma
10JIMÉNEZ RUIZ, ÁNGEL 18 5 VETERA M CLUB ESPORTIU L'ARBOÇ / NO 0:59:30 04:38 MIN/KM Diploma
11MESTRE FONTANALS, JOAN 19 6 VETERA M CLUB ESPORTIU BANYERES / SI 1:00:17 04:42 MIN/KM Diploma
42MARTINEZ ALEJANDRES, JOSE ENRIQUE 2 2 SENIOR M ESCALDATS DE SÚRIA / NO 0:50:04 03:54 MIN/KM Diploma
30LOPEZ MESA, CARLOS 20 7 VETERA M RUNNERS EL VENDRELL / NO 1:01:23 04:47 MIN/KM Diploma
21MALDONADO GUTIÉRREZ, PEDRO 21 11 SENIOR M INDEPENDIENTE / SI 1:02:52 04:54 MIN/KM Diploma
48ROBLES FLORENSA, JOSEP MARÍA 22 4 MASTER M RUNNERS EL VENDRELL / NO 1:03:36 04:58 MIN/KM Diploma
33CORTIADA COLL, JORDI 23 12 SENIOR M C.E. TRAIL TARRACO / NO 1:03:38 04:58 MIN/KM Diploma
35RAVENTÓS BUSQUETS, CARLES XAVIER 24 8 VETERA M DEPORRUNNERS / NO 1:03:56 04:59 MIN/KM Diploma
34GUTIÉRREZ DE ANDRÉS, IÑAKI 25 13 SENIOR M INDEPENDENT / SI 1:04:09 05:00 MIN/KM Diploma
31MUÑOZ CABALLERO, JONATHAN 26 14 SENIOR M INDEPENDENT / SI 1:04:09 05:00 MIN/KM Diploma
58LÓPEZ ROSA, ALBERT 27 15 SENIOR M ALLIBERADRENALINA / NO 1:05:16 05:05 MIN/KM Diploma
64QUESADA BAYO, AITOR 28 16 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:05:44 05:08 MIN/KM Diploma
23SALGUEIRO GARCIA, DAVID 29 17 SENIOR M INDEPENDENT / SI 1:05:54 05:08 MIN/KM Diploma
52CORTIADA MESTRE, JOAN 3 3 SENIOR M BUTIRUNNERS / NO 0:50:23 03:56 MIN/KM Diploma
41SANCHEZ CEDER, ENRIC 30 18 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:07:00 05:14 MIN/KM Diploma
56PÉREZ MARÍN, MARCOS 31 19 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:07:03 05:14 MIN/KM Diploma
9GARCIA JURADO, SERGI 32 20 SENIOR M INDEPENDENT / NO 1:07:03 05:14 MIN/KM Diploma
22CARRASCO ESQUINAS, JOSE 33 5 MASTER M INDEPENDENT / NO 1:07:08 05:14 MIN/KM Diploma
50LOZA GONZALEZ, MARTIN 34 21 SENIOR M TURDETANIA TEAM / NO 1:07:25 05:16 MIN/KM Diploma
15ALMENDÁRIZ, ADRÍAN 35 22 SENIOR M BUTIRUNNERS / SI 1:07:39 05:17 MIN/KM Diploma
51GARCÍA PERIS, DANIEL 36 9 VETERA M A.E. CÓRRER A GELIDA / NO 1:09:15 05:24 MIN/KM Diploma
Resultats: 56