Klasifikazioak - 11ª PEDALADA BTT  DE VALLIRANA KARSTICA 2013

Klasifikazioak - 11ª PEDALADA BTT DE VALLIRANA KARSTICA 2013

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 322
DortsalaPartehartzaileaDenbora PUESTO CATEGORÍA POSICIÓN CATEGORÍA Ver másDiploma
1301SALVADOR ABRIL FALCÓ 3:30:55 159 MASTER-30 83 Diploma
1302BRUNO ABRIL VERRAT 4:22:34 257 MASTER-30 130 Diploma
1304MANEL ALADESA BALETA 2:38:05 38 MASTER-30 23 Diploma
1306JUAN ALBORNI MARINE 3:51:22 193 MASTER-30 102 Diploma
1308XAVIER AMAT ALMEIDA 2:26:01 21 MASTER-30 13 Diploma
1309XAVI AMIGÓ GARRIDO 3:58:09 213 MASTER-40 54 Diploma
1311JULIAN ANDRES JARAMILLO 5:13:35 317 MASTER-30 159 Diploma
1312RAFAEL ARAGON BORREGUERO 3:24:18 139 MASTER-30 72 Diploma
1313CHRISTIAN ARENAS HERNANDEZ 3:29:34 154 MASTER-30 80 Diploma
1314MIGUEL ARIAS AREVALO 3:08:55 103 MASTER-30 52 Diploma
1315RUBÉN ARMENTEROS CANO 3:19:35 131 MASTER-20 22 Diploma
1316JAVIER ARREDONDO RUIZ 2:09:25 6 MASTER-30 4 Diploma
1317JUAN ANTONIO AVILES MANGAS 3:56:11 205 MASTER-40 52 Diploma
1319ALBERT BADIA AVELLANEDA 4:45:29 302 MASTER-30 149 Diploma
1320JOAN BALAGUER 5:12:41 316 MASTER-40 93 Diploma
1321JESUS BAREA CARRIZOSA 3:07:34 96 MASTER-20 18 Diploma
1322AGUSTÍ BARRIOS I FERRER 4:41:35 289 MASTER-40 83 Diploma
1323GERMA BARROSO I PUJOL 2:34:44 34 MASTER-30 19 Diploma
1325JOSÉ CARLOS BELLIDO RUIZ 2:55:35 75 MASTER-30 38 Diploma
1327VICTOR BERLANGA MARTINEZ 3:32:58 166 MASTER-40 40 Diploma
1329SANTIAGO ABEL BERMÚDEZ ANTÓN 3:18:55 127 MASTER-30 65 Diploma
1330MANUEL GUSTAVO BLANC ALBA 3:30:54 158 MASTER-30 82 Diploma
1331RAUL BLANCO JIMENEZ 2:45:31 53 MASTER-30 30 Diploma
1332MIGUEL BOCANEGRA VERDUGO 4:11:41 237 MASTER-40 63 Diploma
1333JUAN BONACHERA PALOMARES 3:19:01 128 MASTER-30 66 Diploma
1334MANUEL BORREGO TORRADO 3:13:02 111 MASTER-40 26 Diploma
1335ROBERTO BOU MARTIN 2:05:39 3 MASTER-20 1 Diploma
1336JORGE CABALLERO ESPADA 3:08:05 99 MASTER-20 19 Diploma
1337ANTONIO CABALLERO MEDINA 2:37:19 37 MASTER-30 22 Diploma
1338DAVID CABEZAS MARIN 4:30:34 273 MASTER-30 138 Diploma
1339DAVID CALDERÓ CAMPDERRÓS 3:36:35 171 MASTER-30 88 Diploma
1340JOSE ANTONIO CALERO GONZÁLEZ 3:54:05 200 MASTER-40 50 Diploma
1341JAIME CALL BALAGUER 4:43:22 296 MASTER-40 87 Diploma
1342JULIÁN CALVO-MANZANO GONZALEZ 3:12:01 109 MASTER-30 58 Diploma
1343CRISTÓBAL CAMPAÑA 3:47:33 188 MASTER-40 46 Diploma
1345VICENTE CAMPO 2:59:44 80 MASTER-40 17 Diploma
1346DIEGO CAMPOY TORRES 5:09:22 314 MASTER-20 39 Diploma
1347JOSE MANUEL CANALIS AVILA 3:32:58 165 MASTER-40 39 Diploma
1348DANIEL CANALIS GRACIANO 2:53:08 69 SUB-20 3 Diploma
1349ELOI CAÑAS PONS 2:58:30 79 MASTER-40 16 Diploma
1351JOSE IGNACIO CANO MATILLA 4:41:40 292 MASTER-40 85 Diploma
1352JOAN CAPELLA PALOU 4:17:14 249 MASTER-30 126 Diploma
1353JORDI CARCELES VILA 3:07:34 95 MASTER-30 49 Diploma
1354CARLOS CARDENETE GARCIA 3:58:14 215 MASTER-30 112 Diploma
1356DAMIA CARRERAS VILLATE 4:17:40 252 MASTER-40 70 Diploma
1357PEDRO CARRETERO MEDINA 2:50:49 64 MASTER-30 33 Diploma
1359RUBEN CASADO POLONIO 4:54:05 310 MASTER-30 155 Diploma
1360NOEMI CASTILLA LINARES 4:22:33 255 FEMENINA 4 Diploma
1362IVAN CASTRO VELA 3:29:37 155 MASTER-20 26 Diploma
1363JORDI CATALA ROVIRA 5:14:31 319 MASTER-30 161 Diploma
Emaitzak: 322