Classificacions  - I CRESTAS DEL INFIERNO 2013

Classificacions - I CRESTAS DEL INFIERNO 2013

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 157
DorsalParticipantTEMPS PUESTO RECORRIDO Veure mésDiploma
1ABEL ALDUAN 4:15:08 78 30K Diploma
4LUIS APARICIO MANZANARES 3:29:00 34 30K Diploma
5JUAN CARLOS APILLUELO FERNANDEZ 2:41:02 1 30K Diploma
6MIGUEL ANGEL ARAMENDIA BLASQUIZ 3:54:54 64 30K Diploma
8JOSE ANGEL ARANJUELO LOZANO 3:21:52 30 30K Diploma
9VICTORIANO ARAZO CASCON 3:08:36 20 30K Diploma
10FRANCISCO AVILA GOMEZ 3:39:04 43 30K Diploma
12VANESSA BATALLER CERVERO 3:26:16 33 30K Diploma
14PATRICIA CABEDO SERRANO 3:12:23 23 30K Diploma
15ANTONIO CALDERON ALONSO 4:45:17 90 30K Diploma
16XABIER CALVO EUGUI 3:29:55 36 30K Diploma
17JOSE MARÍA CÁMARA SANJUAN 2:45:15 3 30K Diploma
18ANDER CANGAS MORILLAS 2:52:30 7 30K Diploma
19JAVIER CARRANZA CELMA 4:06:07 72 30K Diploma
20MARIA CARRASCAL SALAS 4:19:29 81 30K Diploma
21VICENTE CASTIELLA ROMERO 4:07:26 74 30K Diploma
22SERGIO CAZCARRO ARASANZ 2:47:08 4 30K Diploma
23JAVIER CLAVERO FORCEN 3:49:06 57 30K Diploma
24ENRIQUE CUBER 3:58:21 68 30K Diploma
25EDUARDO CUBER CABRERA 3:33:00 37 30K Diploma
26CRISTOBAL CUELLO GABAS 3:29:51 35 30K Diploma
27OSCAR DAPOUSA GALLEGO 4:10:56 77 30K Diploma
28PEDRO DIAZ MARTINEZ 3:47:38 54 30K Diploma
29RAFAEL EJEA MENJON 3:39:31 44 30K Diploma
30GAIZKA ERAUSKIN GASTEARENA 3:18:23 28 30K Diploma
31DAVID FELEZ BERNAL 3:06:31 17 30K Diploma
32MIKEL FERNANDEZ GAMIZ 3:35:10 40 30K Diploma
33LEIRE FERNANDEZ ABETE 2:59:40 10 30K Diploma
34ISRAEL FERRER VIRGOS 3:05:40 16 30K Diploma
35AITOR GALLARDO 3:44:07 49 30K Diploma
36ELENA GARCIA BORRUEL 4:04:28 71 30K Diploma
37CARLOS JAVIER GARCIA LOPEZ 3:17:51 26 30K Diploma
38JORGE GARCÍA PARDOS 4:27:56 84 30K Diploma
39MANUEL ABELARDO GOMEZ DEL PULGAR GARROTE 4:18:58 80 30K Diploma
41SARA GUÉRIN BONET 4:27:56 85 30K Diploma
42FELIPE GUILLEN ANTUNEZ 3:18:11 27 30K Diploma
43ASCENSION GUTIERREZ PASCUAL 3:36:05 41 30K Diploma
44NIEVES HERNANDEZ LACRUZ 4:09:08 75 30K Diploma
45HERNANDO HINOJAR MACHIN 3:50:06 58 30K Diploma
46MANUEL IZQUIERDO SÁNCHEZ 4:51:33 96 30K Diploma
47DAVID LATORRE MARTINEZ 3:35:02 39 30K Diploma
49ALFONSO LOPEZ SANCHO 3:44:48 50 30K Diploma
50JAVIER LORENTE MARTÍN 3:08:09 19 30K Diploma
51CHEMA LOSADA SANZ 4:38:09 89 30K Diploma
52CARMELO LUCEA MARCO 3:00:27 13 30K Diploma
53DANIEL MAGALLON LISO 3:10:29 21 30K Diploma
54CARLOS MALO GRACIA 4:23:56 82 30K Diploma
55EDUARDO MARCO PASCUAL 3:55:41 65 30K Diploma
56MARÍA CRISTINA MARTÍNEZ MARTÍN 4:00:49 69 30K Diploma
57JAVI MARTINEZ REMEDIOS 2:57:44 9 30K Diploma
Resultats: 157