Klasifikazioak - TRAVESÍA INTERNACIONAL DE NATACION RIO GUADIANA

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 217
DortsalaPartehartzaileaPOSICION CAT. POS. CAT. Denbora CLUB Ver másDiploma
87BAUTISTA BORRAS MIGUEL 1 MASCULINO 1 00:20:47 CN MAIRENA Diploma
182CAMPOS TIAGO FILIPE 2 MASCULINO 2 00:20:48 SCALABISWIM-CLUBE D NATACAO D Diploma
85PARRA DE LA TORRE FRANCISCO 3 MASCULINO 3 00:22:09 CN MAIRENA Diploma
74VACARO GOYTIA MANUEL 4 MASCULINO 4 00:22:18 CLUB NAUTICO SEVILLA Diploma
59CANOVAS JUAREZ ISAAC 5 MASCULINO 5 00:22:49 CD UNIVERSIDAD D SEVILLA Diploma
86FOLIA JIMENEZ FRANCISCO JOSE 6 MASCULINO 6 00:22:59 CN MAIRENA Diploma
125CHAGAS JOAO 7 MASCULINO 7 00:23:29 - Diploma
210ESCAÑUELA NIEVES CLARA 8 FEMENINA 1 00:23:33 AL ANDALUS Diploma
292SOUISSI AYUSO FATIMA 9 FEMENINA 2 00:23:35 JEREZ NATACION MASTER Diploma
60GUTIERREZ RUBEN 10 MASCULINO 8 00:23:36 CLUB NATACION AQUIS Diploma
21GOMEZ LOIS DAVID 11 MASCULINO 9 00:23:40 CD MASTER HUELVA Diploma
15CORDON SOTO MIGUEL 12 MASCULINO 10 00:24:52 AGUAS ABIERTAS EXTREMADURA Diploma
174PALMA NELSON 13 MASCULINO 11 00:25:08 LUSITANOFC/FRUSOAL Diploma
179CORTES GALVAN HERNAN 14 MASCULINO 12 00:25:30 MASTER TORRIJOS Diploma
178MARTIN COLL LUIS 15 MASCULINO 13 00:25:32 MASTER AND COMMANDER Diploma
7MUÑOS LABRADOR CAYETANO 16 MASCULINO 14 00:25:35 AGUAS ABIERTAS EXTREMADURA Diploma
8GONZALEZ RAMIREZ CESAR 17 MASCULINO 15 00:25:36 AGUAS ABIERTAS EXTREMADURA Diploma
202VAZQUEZ PEREZ PATRICIA 18 FEMENINA 3 00:25:39 CN HUELVA Diploma
102FERNANDEZ BAEZA ANTONIO 19 MASCULINO 16 00:25:45 - Diploma
19RODRIGUEZ CARRILLO JESUS 20 MASCULINO 17 00:25:55 CD BIKILA Diploma
168MARCOS JOSE ALBERTO 21 MASCULINO 18 00:25:58 LOULETANO DC Diploma
68VILLA RAMOS BORJA 22 MASCULINO 19 00:26:07 NATACION SEVILLA MASTER CD Diploma
231GOMEZ GUERRERO SARA 23 FEMENINA 4 00:26:11 CN PRADO SPORT LEPE Diploma
222BANDRES PALOMINO VICTORIA 24 FEMENINA 5 00:26:11 CD UNIVERSIDAD D SEVILLA Diploma
25HUELVA LEAL JOSE LUIS 25 MASCULINO 20 00:26:12 CD MASTER HUELVA Diploma
28ADSEROL PLANET RAUL 26 MASCULINO 21 00:26:18 CD MASTER HUELVA Diploma
223DOMINGUEZ ZANOLETTY ARANTXA 27 FEMENINA 6 00:26:22 CN HUELVA Diploma
11FERNANDEZ VERGARA JOSE DAVID 28 MASCULINO 22 00:26:23 AGUAS ABIERTAS EXTREMADURA Diploma
5GOMEZ SUAREZ SERGIO 29 MASCULINO 23 00:26:29 ADS SEVILLA Diploma
224BUENDIA VALIENTE MARIA GUADALUPE 30 FEMENINA 7 00:26:32 CN HUELVA Diploma
124MOTERO SUAREZ JESUS 31 MASCULINO 24 00:26:35 - Diploma
137MACHADO LEON JOSE MANUEL 32 MASCULINO 25 00:26:40 - Diploma
212BLANCO GARCIA MARIA ANGELES 33 FEMENINA 8 00:26:42 CD MASTER HUELVA Diploma
233GARRIDO RODRIGUEZ VICTORIA 34 FEMENINA 9 00:26:44 - Diploma
4MARTINEZ NOSEA DAVID 35 MASCULINO 26 00:26:57 NATACION SEVILLA MASTER CD Diploma
156GARCIA DELGADO RODRIGO 36 MASCULINO 27 00:27:00 - Diploma
172PALMA MESTRE JOAO CARLOS 37 MASCULINO 28 00:27:03 LUSITANOFC/FRUSOAL Diploma
121RODRIGUEZ ZAMUDIO JAVIER 38 MASCULINO 29 00:27:04 - Diploma
62SANTANA FERNANDEZ DANIEL 39 MASCULINO 30 00:27:06 CN PRADO SPORT LEPE Diploma
158LONGHURST TOM 40 MASCULINO 31 00:27:08 - Diploma
239ZABORSKAYA MARINA 41 FEMENINA 10 00:27:10 FUTEBOL CLUBE FERREIRAS Diploma
135PASTOR BARRERA JOSE LUIS 42 MASCULINO 32 00:27:12 - Diploma
83LAMPREIA ANTONIO 43 MASCULINO 33 00:27:16 CLUBE NAUTICO GUADIANA Diploma
66ABBADESSA ALBERTO 44 MASCULINO 34 00:27:23 NATACION SEVILLA MASTER CD Diploma
42CARVAJAL CARRASCO JUAN MANUEL 45 MASCULINO 35 00:27:25 CDM TARTESSOS Diploma
76GARCIA DE CASASOLA JIMENEZ FIDEL 46 MASCULINO 36 00:27:27 CLUB TRIATLON ENBIZI LEPE Diploma
78ALVAREZ DIAZ JOSE MARIA 47 MASCULINO 37 00:27:28 CLUB TRIATLON ENBIZI LEPE Diploma
24BUENDIA PRIETO JOSE 48 MASCULINO 38 00:27:30 CD MASTER HUELVA Diploma
2ORTA TOSCANO ALEJANDRO 49 MASCULINO 39 00:27:37 CN PRADO SPORT LEPE Diploma
113LAFITA GUZMAN ENRIQUE 50 MASCULINO 40 00:27:41 - Diploma
Emaitzak: 217