Classificacions - KDRTRAIL 2016: ESTAMPIDA NOCTURNA

Classificacions - KDRTRAIL 2016: ESTAMPIDA NOCTURNA

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'event fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 338
DorsalParticipantCARRERA POSICION CATEGORIA POS. CAT. T. 5K T. OFICIAL RITMO CLUB Veure mésDiploma
1JESUS HERNANDEZ ALIAGA CARRERA 6 M 6 0:26:19 0:45:13 0:04:31 RUNNING BOTORRITA Diploma
2MARCOS LOPEZ ARBUES CARRERA 2 M 2 0:23:30 0:39:23 0:03:56 ZENIT-TWINNER Diploma
3IVAN RAMIREZ BATOR CARRERA 144 M 133 0:00:00 0:59:54 0:05:59 GALLITO´S TEAM Diploma
4ALBERTO RILLO VILLELLAS CARRERA 154 M 142 0:37:46 1:00:39 0:06:01 INDEPENDIENTE Diploma
5EDUARDO SUAREZ CARRERA 13 M 13 0:27:39 0:46:32 0:04:39 INDEPENDIENTE Diploma
6JOSE CARLOS BARRAL AGUIRREBEÑA CARRERA 94 M 88 0:34:15 0:55:54 0:05:33 - Diploma
7JOSE VICENTE CAMPILLOS DIAZ CARRERA 158 M 146 0:37:39 1:00:58 0:06:04 INDEPENDIENTE Diploma
8ALEJANDRO LEDESMA BLASCO CARRERA 99 M 92 0:35:26 0:56:15 0:05:35 INDEPENDIENTE Diploma
9ANTONIO MARTÍNEZ MARTÍNEZ CARRERA 17 M 17 0:28:42 0:47:31 0:04:44 AMICS ESPORT MASANET Diploma
10VICTOR MANUEL GARCÍA GIMÉNEZ CARRERA 148 M 137 0:37:20 1:00:20 0:05:59 INDEPENDIENTE Diploma
11JUAN CARLOS MORALES VERA CARRERA 145 M 134 0:37:33 1:00:08 0:05:59 - Diploma
12JESUS SARRIA ALAS CARRERA 146 M 135 0:37:31 1:00:08 0:05:59 - Diploma
13ANA GÓMEZ GIL CARRERA 244 F 42 0:42:41 1:14:02 0:07:22 - Diploma
14JUAN DAVID ANDRES PE CARRERA 164 M 152 0:36:38 1:01:38 0:06:09 - Diploma
15ALEJANDRO SESMA BAQUEDANO CARRERA 255 M 206 0:45:07 1:15:48 0:07:31 INDEPENDIENTE Diploma
16PATRICIA SESMA BAQUEDANO CARRERA 254 F 49 0:45:07 1:15:47 0:07:31 INDEPENDIENTE Diploma
17JAVIER CEBOLLA GONZALEZ CARRERA 40 M 39 0:30:52 0:50:28 0:05:02 ATLETISMO SANTA ISABEL Diploma
18JORGE AZTARAIN CARDIEL CARRERA 38 M 37 0:29:23 0:50:04 0:05:00 FARTLECK SPORT Diploma
19ANGEL PERPEN MARTINEZ CARRERA 12 M 12 0:28:53 0:46:30 0:04:38 PEÑA GUARA Diploma
20MARCOS RONDAN PAGOLA CARRERA 191 M 170 0:38:34 1:04:36 0:06:25 INDEPENDIENTE Diploma
21JORGE MURILLO MAGDALENA CARRERA 68 M 63 0:33:06 0:53:23 0:05:17 INDEPENDIENTE Diploma
22SAUL RONDAN PAGOLA CARRERA 52 M 49 0:33:05 0:51:53 0:05:08 INDEPENDIENTE Diploma
23DAVID ALONSO ROMERA CARRERA 27 M 27 0:29:28 0:48:35 0:04:50 INDEPENDIENTE Diploma
24PABLO ESCOLAR LLAMAZARES CARRERA 115 M 107 0:34:44 0:57:27 0:05:43 INDEPENDIENTE Diploma
25ALEJANDRO FERNANDEZ PASTOR CARRERA 57 M 54 0:31:46 0:52:16 0:05:12 RETO10KWOMEN Diploma
26ÁLVARO CHUECA ROYO CARRERA 182 M 166 0:38:46 1:04:21 0:06:23 FARTLECK SPORT Diploma
27RAÚL GARRIDO PEREZ CARRERA 147 M 136 0:36:47 1:00:19 0:06:00 - Diploma
28JOSE MIGUEL MAINER PERNAUTE CARRERA 166 M 154 0:38:02 1:02:04 0:06:10 - Diploma
29IVÁN RAMOS ARTIGOT CARRERA 195 M 173 0:38:55 1:05:17 0:06:30 INDEPENDIENTE Diploma
30VERONICA DIEZ ARIAS CARRERA 276 F 64 0:51:26 1:31:29 0:09:08 INDEPENDIENTE Diploma
31CRISTINA GUILLERMO TORRES CARRERA 116 F 9 0:35:34 0:57:28 0:05:44 RUNNING CADRETE Diploma
32LAURA PÉREZ PITARQUE CARRERA 256 F 50 0:44:15 1:16:00 0:07:32 - Diploma
33LUIS LIERTA GABASA CARRERA 5 M 5 0:27:21 0:44:26 0:04:26 OS ANDARINES D' ARAGON Diploma
34JUAN LUIS GONZALEZ URUCHURTU CARRERA 22 M 22 0:29:26 0:48:16 0:04:46 CLUB ATLETISMO CUARTE Diploma
35JORGE ROYO GUILLEN CARRERA 165 M 153 0:37:04 1:02:03 0:06:11 INDEPENDIENTE Diploma
36QUIQUE CASTRILLO FERRER CARRERA 87 M 81 0:33:23 0:55:15 0:05:30 ZENIT-TWINNER Diploma
37QUIQUE RUBIO CARRERAS CARRERA 90 M 84 0:33:44 0:55:29 0:05:31 - Diploma
39JULIO LIZARANZU FERNANDEZ CARRERA 216 M 187 0:40:45 1:08:25 0:06:48 C.P. MAYENCOS Diploma
40EMILIO MARTINEZ DIEZ CARRERA 42 M 41 0:31:26 0:50:46 0:05:04 CLUB ATLETISMO CUARTE DE HUERVA Diploma
41ANAM AVERO MARRERO CARRERA 43 M 42 0:30:26 0:50:48 0:05:04 #42PURAVIDA Diploma
42ANA DEL MOLINO BELLO CARRERA 143 F 11 0:36:54 0:59:47 0:05:57 CLUB MONTAÑA DAROCA Diploma
43RAFA ESTERUELAS VIÑALS CARRERA 245 M 203 0:42:42 1:14:02 0:07:22 ORINOCO-LA CORDADA Diploma
44SANTIAGO MORENO AGUERRI CARRERA 71 M 66 0:32:08 0:53:32 0:05:21 INDEPENDIENTE Diploma
45JOSÉ MANUEL AMBRONA CEBRIÁN CARRERA 237 M 202 0:42:59 1:11:23 0:07:07 BEER RUNNERS Diploma
46LAURA CAMACHO ADAN CARRERA 263 F 55 0:00:00 1:17:35 0:07:42 RUNNING SANTA ISABEL Diploma
47ANA GRACIA FABRE CARRERA 188 F 19 0:39:33 1:04:31 0:06:24 ARCELORMITTAL Diploma
48ALBERTO ARRIETA GIMENEZ CARRERA 187 M 169 0:39:32 1:04:31 0:06:24 ARCELORMITTAL Diploma
49JORGE VERA CASASNOVAS CARRERA 24 M 24 0:28:45 0:48:20 0:04:49 BASE MORACHO SPORT Diploma
50SERGIO ACHON VILLUENDAS CARRERA 226 M 194 0:41:56 1:09:38 0:06:54 - Diploma
51JAVIER CHECA BLAS CARRERA 236 M 201 0:41:16 1:11:16 0:07:05 FARTLECK SPORT Diploma
Resultats: 338