Classificacions  - XV MEDIA MARATON CIUDAD DE CALATAYUD

Classificacions - XV MEDIA MARATON CIUDAD DE CALATAYUD

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 244
DorsalParticipantPOSICION CATEGORIA POS. CAT. V1 (7K) V2 (14K) T. OFICIAL T. REAL RITMO CLUB Veure mésDiploma
1JESUS RUBIO MORENO 149 VET-A-M 60 0:36:05 1:10:36 1:45:52 1:45:44 0:05:01 EL BRINDIS RUNNER TEAM Diploma
2FELIX TORNAVACA FERNÁNDEZ 143 VET-A-M 58 0:34:35 1:08:49 1:45:26 1:45:13 0:04:59 - Diploma
3ALFONSO BALLARÍN GÓMEZ 80 VET-A-M 36 0:32:17 1:05:07 1:37:28 1:37:23 0:04:37 - Diploma
4CEFERINO HERNÁNDEZ OJEDA 240 VET-A-M 93 0:40:03 1:24:43 2:14:15 2:14:06 0:06:21 A.D. JALÓN Diploma
6JESÚS ENRIQUE BLANCAS REVUETLO 112 VET-A-M 49 0:32:25 1:06:28 1:41:56 1:41:45 0:04:49 - Diploma
7DANIEL GALLEGO IBAÑEZ 52 VET-A-M 25 0:29:30 0:59:42 1:31:57 1:31:53 0:04:21 - Diploma
8DANIEL ROMEO GIMENEZ 114 VET-A-M 50 0:33:58 1:08:22 1:42:35 1:42:24 0:04:51 RUNNING BSH-BALAY Diploma
9JOSE ANTONIO GARCIA SIMON 102 VET-A-M 45 0:32:41 1:06:23 1:39:53 1:39:49 0:04:44 C.A TRIALS ZARAGOZA Diploma
10DIONISIO MINGOTES SOLANAS 202 VET-A-M 80 0:33:39 1:10:20 1:54:43 1:54:38 0:05:26 OS ANDARINES D'ARAGÓN + OLIMPO Diploma
13VALVANERA BURGOS GLERA 138 VET-A-F 5 0:33:58 1:08:49 1:44:44 1:44:38 0:04:57 A.D. JALÓN Diploma
14LUIS ESCOBAR AZAÑEDO 168 SEN-M 69 0:34:03 1:10:47 1:50:14 1:49:59 0:05:13 - Diploma
15JAVIER BONILLA BENEDI 65 SEN-M 30 0:31:23 1:03:01 1:34:15 1:34:10 0:04:28 - Diploma
17MARÍA LUISA GIL MONCIN 159 VET-A-F 7 0:33:52 1:09:49 1:47:29 1:47:22 0:05:05 A.D. JALÓN Diploma
18MARTA TENA GUERRERO 206 SEN-F 8 0:37:36 1:15:53 1:55:06 1:54:59 0:05:27 A.D. JALÓN Diploma
19JOSE ANTONIO VICENTE LAZARO 151 VET-A-M 61 0:34:28 1:09:28 1:46:21 1:46:16 0:05:02 - Diploma
20JOSE LUIS CASADO BENEDE 153 VET-A-M 62 0:35:37 1:11:30 1:46:49 1:46:43 0:05:03 - Diploma
21JOSE CAMPOS LAGUNA 46 VET-A-M 23 0:29:31 0:59:29 1:29:49 1:29:46 0:04:15 PIKOLIN TEAM Diploma
23PASCUAL APARICIO SÁNCHEZ 158 VET-A-M 64 0:35:38 1:11:30 1:47:23 1:47:17 0:05:05 PIKOLIN TEAM Diploma
25JESÚS SOLER PALACÍN 12 VET-A-M 6 0:26:45 0:54:35 1:22:49 1:22:46 0:03:55 A.D. 195 METROS WATTUSSI Diploma
26DAVID BITRIÁN CRESPO 238 VET-A-M 91 0:39:28 1:21:10 2:07:36 2:07:16 0:06:02 - Diploma
27ADRIAN DOMINGUEZ GREGORIO 113 SEN-M 46 0:32:58 1:07:27 1:42:16 1:42:10 0:04:50 A.D. JALÓN Diploma
28MARIO LUCAS HERNANDEZ BENITEZ 239 VET-A-M 92 0:35:10 1:17:30 2:09:25 2:09:16 0:06:08 - Diploma
29LUCAS CARRASCAL JULIÁN 103 SEN-M 43 0:33:34 1:07:00 1:39:58 1:39:50 0:04:44 - Diploma
30AGUSTIN MORENO CARNICERO 16 VET-A-M 7 0:26:49 0:54:50 1:23:26 1:23:24 0:03:57 - Diploma
31FRANCISCO LOPEZ BRU 211 VET-B-M 18 0:38:54 1:17:22 1:55:43 1:55:24 0:05:29 CORREDORS.CAT Diploma
32JAVIER GUERRERO MORALES 164 VET-A-M 67 0:35:14 1:12:14 1:49:37 1:49:26 0:05:11 CORREDORS.CAT Diploma
34FRANCISCO JAVIER DE LEÓN RODRÍGUEZ 1 SEN-M 1 0:23:47 0:47:56 1:12:47 1:12:47 0:03:26 A.D.MARATHON Diploma
35RICARDO MATEO BAILON 64 SEN-M 29 0:30:50 1:02:26 1:34:13 1:34:09 0:04:27 DESAFÍO ALTO JALON Diploma
36PEDRO MANUEL LAHOZ AGUSTÍN 150 VET-B-M 16 0:32:30 1:08:16 1:46:16 1:46:13 0:05:02 - Diploma
37CARLOS DÍAZ GOMEZ 165 VET-A-M 68 0:34:55 1:11:09 1:49:42 1:49:35 0:05:11 CAI Diploma
38RAQUEL PÉREZ CABELLO 173 VET-A-F 9 0:36:06 1:13:25 1:52:12 1:52:04 0:05:19 A.D. JALÓN Diploma
39ARTURO TORRALBA LOU 70 VET-A-M 29 0:29:53 1:01:58 1:35:40 1:35:38 0:04:32 PEÑA AMARILLA MUNIESA Diploma
40IVAN CARABIAS GARCIA 18 VET-A-M 9 0:26:48 0:55:00 1:23:57 1:23:56 0:03:58 C.A.P. AREVACOS Diploma
41JAVIER CABALLERO SANZ 6 VET-A-M 2 0:26:21 0:53:02 1:19:58 1:19:58 0:03:47 - Diploma
42JOSÉ TOMÁS AINOZA MARTÍNEZ 205 SEN-M 91 0:32:35 1:09:34 1:55:04 1:54:59 0:05:27 - Diploma
43XAVIER HERRANZ PASTOR 234 VET-A-M 88 0:39:58 1:20:22 2:01:47 2:01:29 0:05:46 CORREDORS.CAT Diploma
44LURDES CHAVARRI MALUMBRES 78 VET-A-F 2 0:32:08 1:04:35 1:36:58 1:36:50 0:04:35 A.D. JALÓN Diploma
45MANUEL MONTERDE JUBRÍAS 100 VET-A-M 44 0:32:15 1:05:22 1:39:51 1:39:44 0:04:43 TERUEL PARQUE Diploma
46PEDRO RÍOS ESTEBAN 86 VET-A-M 39 0:32:17 1:05:26 1:37:59 1:37:55 0:04:38 TERUEL PARQUE Diploma
47EDUARDO PUYOL VICENTE 167 VET-A-M 70 0:33:47 1:09:10 1:50:11 1:50:04 0:05:13 TERUEL PARQUE Diploma
48EDUARDO BARBOSA JIMENEZ 35 SEN-M 15 0:27:57 0:57:29 1:28:00 1:27:54 0:04:10 TERUEL PARQUE Diploma
49JESUS DIMAS CISNEROS PALOMAR 3 SEN-M 3 0:23:47 0:48:55 1:15:52 1:15:52 0:03:35 FERTINOR CALATAYUD Diploma
50ARTURO IZAGUERRI SORIA 44 VET-A-M 21 0:28:31 0:58:18 1:29:06 1:29:03 0:04:13 A.D. 195 METROS WATTUSSI Diploma
51JOSE VICENTE ALAYA GOMEZ 40 VET-A-M 19 0:29:32 0:59:09 1:28:50 1:28:47 0:04:12 A.D. 195 METROS WATTUSSI Diploma
52ANTONIO MARTIN ALCUBILLA 42 VET-A-M 20 0:27:06 0:56:40 1:28:53 1:28:52 0:04:12 - Diploma
53JOSEM@ LACOMA LOPEZ 84 VET-B-M 9 0:32:54 1:05:32 1:37:50 1:37:45 0:04:38 CAMINACORRE Diploma
54JAVIER URZAINQUI MILLAN 60 SEN-M 26 0:31:16 1:02:35 1:33:42 1:33:38 0:04:26 - Diploma
55ALBERTO RUBIO GRACIA 23 VET-A-M 11 0:26:47 0:55:28 1:25:19 1:25:15 0:04:02 A D MALONDA Diploma
56SAÚL GARCÍA APARICIO 47 SEN-M 20 0:28:21 0:58:13 1:30:24 1:30:20 0:04:17 - Diploma
57JAVIER RATON RAMAS 176 VET-A-M 74 0:37:42 1:15:17 1:53:12 1:53:04 0:05:21 TERUEL PARQUE Diploma
Resultats: 244
 

Aquest esdeveniment se celebra gràcies a:

Academia de Logistica del E.T.
Academia de Logistica del E.T.
Federacion Aragonesa de Atletismo
Federacion Aragonesa de Atletismo
Frutas Erruz
Frutas Erruz