Classificacions - XIV MEDIA MARATÓN LA PALMA DEL CONDADO PANTANO DEL CORUMBEL

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 115
DorsalParticipantAÑO NACIMIENTO CLUB TEMPS CATEGORÍA Veure mésDiploma
1001EMILIO TOBAR CLAVERO 1975 DEPORTIVO CHARQUITO 1:34:31 VETERANO B Diploma
1002JOSE DAVID MUÑOZ GALLEGO 1979 DEPORTIVO CHARQUITO 1:52:43 VETERANO A Diploma
1003GUILLERMO RÖTHLISBERGER CORTÁZAR 1992 DEPORTIVO CHARQUITO 1:47:59 SENIOR MAS Diploma
1004JUAN CARLOS MARTINEZ INFANTE 1984 INDEPENDIENTE 1:28:11 SENIOR MAS Diploma
1005LUIS MIGUEL FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ 1975 INDEPENDIENTE - VETERANO B Diploma
1006DAVID VILLADIEGO CARMONA 1975 INDEPENDIENTE 1:38:10 VETERANO B Diploma
1007ANTONIO PÉREZ ESPINA 1973 INDEPENDIENTE 1:54:43 VETERANO B Diploma
1009MARIA BELMONTE MARTINEZ 1970 E.P.A.MIGUEL RIOS 1:32:12 VETERANA C Diploma
1010ILDEFONSA MARQUEZ QUINTERO 1964 EL LINCE BONARES 1:48:41 VETERANA D Diploma
1012ANTONIO JOSE SOLIS PEREJON 1981 DEPORTIVO CHARQUITO 2:00:18 SENIOR MAS Diploma
1013SALVADOR CARRASCO CARRASCO 1969 CLUB ATLETISMO CARTAYA 1:37:03 VETERANO C Diploma
1014MANUEL MORENO JURADO 1974 CORRECAMINOS LA PALMA 1:41:29 VETERANO B Diploma
1015GEMMA ALCAIDE JIMENEZ 1977 C. A. CARTAYA 1:45:04 VETERANA A Diploma
1016ANTONIO BENABAT CARRASCO 1956 INDEPENDIENTE 1:54:18 VETERANO D Diploma
1018SEBASTIAN GOMEZ CERREJON 1988 C.A. SAN BARTOLOME 1:19:27 SENIOR MAS Diploma
1019FRANCISCO JOSÉ CAMACHO MORENO 1965 INDEPENDIENTE 1:46:48 VETERANO D Diploma
1021LIDIA RODRIGUEZ FERNÁNDEZ 1985 CUEVAS DE NERJA ATLETISMO 1:35:05 SENIOR FEM Diploma
1022JUAN JOSE SANCHEZ INFANTE 1970 INDEPENDIENTE 1:54:45 VETERANO C Diploma
1023PEPE SUAREZ JIMENEZ 1974 INDEPENDIENTE '1:31.07 VETERANO B Diploma
1024MARIANO SABATER CASTILLO 1951 INDEPENDIENTE 2:08:58 VETERANO D Diploma
1026JAVIER PAVÓN CABRERA 1973 NUEVAS PROMESAS DE GINES 1:19:28 VETERANO B Diploma
1027FRANCISCO JOSE CERA PEREZ 1968 CORRECAMINOS LA PALMA 1:58:06 VETERANO C Diploma
1028ANTONIO ORTIZ BARRAGÁN 1970 INDEPENDIENTE 1:37:08 VETERANO C Diploma
1029JOSÉ CARLOS LUIS RIVERO 1985 TRIATLÓN ENBIZI LEPE 1:35:29 SENIOR MAS Diploma
1030ROCIO RAMIREZ ALAMO 1972 PRETORIAN@S DE PILAS 1:44:19 VETERANA B Diploma
1031SERGIO SANCHEZ GARCIA 1977 CLUB ATLETISMO OSSET 1:25:42 VETERANO A Diploma
1032JOSE MANUEL ROMERO VELA 1978 C.ATLETISMOS LOS VECINOS 1:44:19 VETERANO A Diploma
1033JOSÉ ANTONIO VÁZQUEZ FDEZ. 1974 C.A. SALTERAS 1:34:18 VETERANO B Diploma
1034ANTONIO MIGUEL ARENAS FERNANDEZ 1981 C.A.SALTERAS 1:25:41 SENIOR MAS Diploma
1035ISRAEL MONTERO CERVANTES 1974 C.A.SALTERAS 1:39:22 VETERANO B Diploma
1036MANUEL FERNÁNDEZ SALAS 1981 C.A. SALTERAS 1:39:38 SENIOR MAS Diploma
1037JOSE ANTONIO FRANCO ORTIZ 1976 C.A. ARCOIRIS 1:24:32 VETERANO A Diploma
1039JOSÉ ANTONIO LÓPEZ TEBA 1973 DEPORTIVO CHARQUITO 1:59:19 VETERANO B Diploma
1040JOSÉ MARÍA RODRÍGUEZ FUERTES 1992 DEPORTIVO CHARQUITO 1:57:16 SENIOR MAS Diploma
1041FRANCISCO JAVIER GALLARDO GÓMEZ. 1973 INDEPENDIENTE 1:50:42 VETERANO B Diploma
1042SALVADOR BELLO 1975 INDEPENDIENTE 1:50:43 VETERANO B Diploma
1043JOSE MANUEL LOPEZ PEREZ 1964 INDEPENDIENTE 1:53:59 VETERANO D Diploma
1044RAFAEL DOMÍNGUEZ DOMINGUEZ 1969 EL LINCE BONARES 1:19:00 VETERANO C Diploma
1045CARLOS JAVIER JIMENEZ LOPEZ 1964 INDEPENDIENTE 1:37:06 VETERANO D Diploma
1046MANUEL CARMONA RENCO 1967 INDEPENDIENTE 1:43:09 VETERANO C Diploma
1047ANTONIO ROMERO ORTEGA 1961 CCRD FERROVIARIO SEVILLA 1:35:35 VETERANO D Diploma
1048JORGE RODRÍGUEZ JURADO 1967 INDEPENDIENTE 1:43:52 VETERANO C Diploma
1049JUAN ROMAN GALLEGO 1965 INDEPENDIENTE 1:46:03 VETERANO D Diploma
1050JOSE ARCADIO MARTIN ROFRIGUEZ 1964 INDEPENDIENTE 1:39:09 VETERANO D Diploma
1051LUIS MUÑOZ RAMIREZ 1966 CLUB MARATON EL RINCON 1:54:17 VETERANO C Diploma
1052JUAN MANUEL VAZQUEZ CHOZAS 1978 INDEPENDIENTE 1:42:55 VETERANO A Diploma
1053FRANCISCO RUIZ BUENO 1964 C.D.MARATON EL RINCON HUELVA '1.30:09 VETERANO D Diploma
1055FRANCISCO JAVIER REYES RODRÍGUEZ 1981 CORRES HOY...? 1:47:29 SENIOR MAS Diploma
1056MANUEL GARCÍA GUAREÑO 1967 DEPORTIVO CHARQUITO - VETERANO C Diploma
1057EMILIO RAMÍREZ RONDÁN 1993 DEPORTIVO CHARQUITO 1:29:35 SENIOR MAS Diploma
Resultats: 115
 

Aquest esdeveniment se celebra gràcies a:

SEGUROS ALLIANZ
SEGUROS ALLIANZ
BASKET 3C
BASKET 3C
BODEGAS IGLESIAS
BODEGAS IGLESIAS
BODEGAS INFANTE
BODEGAS INFANTE
BODEGAS OLIVEROS
BODEGAS OLIVEROS
BODEGAS LUIS FELIPE
BODEGAS LUIS FELIPE
CAMACHO SALAZAR
CAMACHO SALAZAR
CARREFOUR
CARREFOUR
CENTRO MEDICO EL VALLE
CENTRO MEDICO EL VALLE
COOPERATIVA NTRA, SRA. DE GUIA
COOPERATIVA NTRA, SRA. DE GUIA
DISTRIBUCIONES FERNANDO DIAZ
DISTRIBUCIONES FERNANDO DIAZ
DISTRIBUCIONES JOAQUIN INFANTE
DISTRIBUCIONES JOAQUIN INFANTE
DISTRIBUCIONES LA PALMA
DISTRIBUCIONES LA PALMA
BAR RESTAURANTE EL CHOCAITO
BAR RESTAURANTE EL CHOCAITO
INDOGOSA
INDOGOSA
GENERAL OPTICA RIVERA
GENERAL OPTICA RIVERA
CAFETERIA LUANDA
CAFETERIA LUANDA
MJM VIAJES
MJM VIAJES
CATERING NTRA. SRA. DE GUIA
CATERING NTRA. SRA. DE GUIA
CONFITERIA NTRA. SRA. DEL VALLE
CONFITERIA NTRA. SRA. DEL VALLE
AGRASUR
AGRASUR