Klasifikazioak  - ORBEA GRAN FONDO 2016

Klasifikazioak - ORBEA GRAN FONDO 2016

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 1380
DortsalaPartehartzaileaCRONO RIVAS CRONO HERRERA CRONO BERNEDO T. OFICIAL CLUB Ver másDiplomaArgazkia
01MARINO LEJARRETA ARRIZABALAGA 00:00:00 00:00:00 00:18:09 05:18:03 - Diploma Diploma
02MELCIOR MAURI PRAT 00:12:15 00:26:21 00:16:02 06:01:27 CLUB ESPORTIU MELCIOR MAURI Diploma Diploma
03AITOR ELKORO SARASUA 00:12:52 00:26:31 00:16:25 06:04:56 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
04MIKEL AZPARREN 00:09:54 00:19:34 00:12:16 05:14:31 - Diploma Diploma
05ROBERTO LEZAUN ZUBIRIA 00:11:14 00:23:50 00:15:05 05:34:56 - Diploma Diploma
06SERGIO PALOMAR ASENJO 00:11:59 00:24:25 00:15:05 06:41:27 FOROMTB CDE Diploma Diploma
07MARC BEARMAN 00:12:56 00:27:34 00:16:55 05:49:07 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
08SANTIAGO MILLÁN MONTES 00:14:41 00:30:31 00:18:57 06:12:48 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
09IBON ZUGASTI ARRESE 00:09:15 00:19:18 00:11:04 05:23:27 - Diploma Diploma
10XAVIER SANCHO HERNANDEZ 00:12:55 00:00:00 00:00:00 05:18:30 - Diploma Diploma
11DIEGO SARASQUETA 00:11:44 00:25:46 00:15:52 05:46:28 - Diploma Diploma
12TONI PEREZ 00:14:48 00:30:32 00:18:33 06:12:49 - Diploma Diploma
13RAUL DOCTORE 00:13:09 00:30:38 00:17:10 06:41:44 - Diploma Diploma
14IÑIGO LANDALUZE INTXAURRAGA 00:13:23 00:23:29 00:13:18 06:01:26 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
16KEPA OTXOA ALBERDI 00:09:36 00:20:09 00:11:55 05:06:35 - Diploma Diploma
22IKER VICARIO BEISTEGI 00:12:46 00:26:04 00:16:52 05:52:38 VIBIKE Diploma Diploma
23ASIER ALAVA ANGULO 00:14:02 00:30:24 00:20:19 06:29:02 - Diploma Diploma
24ELOI CHIMENO SCALONI 00:14:27 00:31:13 00:19:46 06:53:08 CAJA RURAL Diploma Diploma
25IBAI RIA SARACHO 00:14:02 00:27:52 00:17:29 06:29:00 S.C LLODIANA Diploma Diploma
26IBAN AREVALO SOTO 00:16:20 00:34:00 00:24:24 06:25:09 AIXERROTAPE.T.E. Diploma Diploma
27DAVID ALFAGEME MENOR 00:15:04 00:28:23 00:18:36 06:49:34 AIXERROTAPE T.E Diploma Diploma
28ZIGOR ARAKAMA OGUETA 00:12:31 00:27:34 00:16:35 06:02:04 GURUTZ URDINA Diploma Diploma
29IÑAKI TXAPARTEGI 00:21:43 00:00:00 00:00:00 08:27:42 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
33UNAI PRO URIARTE 00:10:56 00:23:55 00:14:48 05:32:59 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
34DANIEL CABALLERO CONCEPCION 00:15:21 00:30:14 00:20:17 06:43:17 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
35JOSE VALLEJO MOGOLLON 00:15:17 00:24:43 00:23:29 07:43:34 CLUB CICLISTA ZUIANO Diploma Diploma
36CARLOS URKIJO SABANDO 00:14:56 00:34:32 00:22:14 07:24:05 S.D. GURUTZ URDIÑA Diploma Diploma
37CARMELO CURIEL FERNANDEZ 00:13:27 00:25:55 00:16:11 05:56:39 CLUB CICLISTA EIBARRES Diploma Diploma
38IKER AGIRRE OLABIDE 00:13:26 00:27:42 00:17:40 06:00:27 TELLERIARTEKO TXIRRINDULARI ELKARTEA Diploma Diploma
39ARKAITZ ARZELUS ALKORTA 00:15:01 00:31:48 00:16:38 07:14:37 TXINDOKIPE Diploma Diploma
40IGOR MUGARZA FERNANDEZ 00:14:41 00:29:48 00:20:15 07:22:12 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
41JOSE HERRERA VELASCO 00:15:26 00:31:37 00:21:27 07:17:30 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
42ION DORRONSORO CALLEJA 00:11:56 00:26:10 00:16:05 05:56:36 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
43ADRIA FERRER MARTINEZ 00:14:36 00:30:40 00:18:48 08:24:30 C.C ESQUENAPELATS-LAS DUNAS Diploma Diploma
45MARC ROMEU ONECA 00:13:54 00:30:35 00:19:06 06:55:13 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
46IÑAKI CALLEJA SERNA 00:12:21 00:29:25 00:18:21 06:56:34 - Diploma Diploma
47JULEN GALIANO AGIRRE 00:14:29 00:29:02 00:17:57 06:37:05 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
48ANTONIO GARCÍA COSÍO 00:14:57 00:29:40 00:19:52 06:37:56 - Diploma Diploma
49OINATZ URTIAGA ABENDIBAR 00:12:22 00:27:39 00:16:24 06:01:24 - Diploma Diploma
51ASIER MARQUINEZ NARRO 00:16:26 00:32:39 00:22:27 07:42:26 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
52ANGEL LERMA GARCIA 00:14:50 00:32:56 00:19:22 06:27:01 TERRAFERMA Diploma Diploma
54BITTOR BAGLIETTO DIEZ 00:19:12 00:39:11 00:26:40 07:59:07 INDEPENDIENTE Diploma Diploma
55MOISES LLENAS SANCHEZ 00:17:16 00:38:31 00:26:06 08:24:28 - Diploma Diploma
56ERIZ RUIZ DE ERENCHUN ANTEPARA 00:09:39 00:20:09 00:12:07 05:13:48 CDC VIBIKE Diploma Diploma
57GORKA ANDUAGA CANTERO 00:12:28 00:24:13 00:14:56 05:45:52 ALOÑA MENDI Diploma Diploma
58MARIO IGLESIAS LOBATO 00:16:04 00:33:20 00:21:44 08:10:37 C.D.C VIBIKE Diploma Diploma
59DAVID GARCIA-QUINTAS FERNANDEZ 00:14:50 00:28:35 00:17:42 06:56:55 C.C. ESQUENAPELATS - LAS DUNAS Diploma Diploma
61JOB URKIA EZPELETA 00:13:00 00:27:48 00:16:49 06:07:51 DORLETAKO AMA Diploma Diploma
63AITOR GARAI NAZABAL 00:15:59 00:33:33 00:21:25 07:13:48 - Diploma Diploma
64GAIZKA GOMENDIOURRUTIA TEJERO 00:16:44 00:37:09 00:23:16 07:42:48 CESADEN Diploma Diploma
Emaitzak: 1380