Klasifikazioak - 2º IRON MOTARD

Klasifikazioak - 2º IRON MOTARD

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 73
DortsalaPartehartzaileaACOMPANANTE MOTO Ver másDiploma
1JAIME OLIVER FULLANA - KTM 990 SUPERMOTO T - 5635HCR Diploma
2JUAN JOSE CAMPILLO PACHECO - HONDA CB600F HORNET - 2020GJL Diploma
3MIGUEL ÁNGEL CASTAÑEDA RODRÍGUEZ - BMW R1200GS ADVENTURE LC - 2566JBF Diploma
4FCO. JAVIER MILLET GIMENO - APRILIA RSV - 9544 DCB Diploma
5KOLDO ZUAZAGA - BMW R 1200 GS - 4417HVL Diploma
6PEDRO CIFRE JERONIMO - HONDA VFR 1200X CROSTOURER DCT - 3202HJY Diploma
7PERE PLANAS SANSÓ - YAMAHA XT1200 SUPER TENERE - 7141HHB Diploma
8RAFAEL ENCINAS RANGIL - BMW R-1200-GS - 1199GHM Diploma
9FELIP BOU SÁNCHEZ Xisca Veny Garau BMW GS 1200 - 3005-HKD Diploma
10COSME MAS RIERA - TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 - 9408GPM Diploma
11RAMON CUENCAS IGLESIAS - YAMAHA 250 SR - IB9411BD Diploma
12MIGUEL GARCÍA GARRIGA - BMW R1200GS LC ADVENTURE - 9427HWD Diploma
13EMILIO JOSÉ CAYUELA VIDAL - BMW F800GS - 3574 HLB Diploma
14ALBERTO SART NOGUERA - BMW R 1200 GS LC - 9585JJT Diploma
15FERNANDO ROSSELLO FIOL - BMW F800GS - 6118JJR Diploma
16BARTOLOMÉ LLADONET ADROVER - HONDA VTR SP-1 - 6277BZB Diploma
17JUANJO RIERA FONT - HARLEY DAVIDSON- TOURING ELECTRA GLIDE ULTRA LIMIT - 1345HTF Diploma
18GABRIEL PERELLÓ ESTELRICH - HARLEY DAVIDSON- ELECTRA GLIDE ROAD KING - 0353BNW Diploma
19ONOFRE MULET FORTEZA - HONDA VARADERO XL1000VA - 4941FZG Diploma
20ANTONI GELABERT GALMES - BMW R1200GS ADV. - 5689GCN Diploma
21JOSEP TONI GRIMALT BINIMELIS - BMW F800GS ADVENTURE - 0616HTS Diploma
22FRANCISCO DE LA VEGA LLOMPART - KTM 1190 ADVENTURE R - 4474HPT Diploma
23MIGUEL PASCUAL - BMW R1200 RT - 0932 HML Diploma
24PEDRO AMENGUAL SERRA - HONDA HORNET 600 - 3335 GZF Diploma
25GERMÁN PASCUAL RIERA - SUZUKI BURGMAN 650 - 4965 JHW Diploma
26GASTON SEBASTIAN OSORIO SILVERQ - HONDA VFR 80P VTEC - 2487DMC Diploma
27ANTONIO MANUEL COBO MERIDA - YAMAHA TRACER 900 - 6302JFX Diploma
28XOSE CAL-ROS ALVAREZ MARTINEZ - KAWASAKI ER6-N - 4429FCM Diploma
29NADAL FERRIOL BAUZÁ - YAMAHA SR 250 CLASSIC - IB4755BM Diploma
30JOSE ANTONIO RIBAS LUZON - BMW S1000R - 0954-HXJ Diploma
31JOSE ANTONIO CALDERON PEREZ - KAWASAKI VULCAN 900 - 0918GJL Diploma
32WOSIEF MAVILIO - SUZUKI GSXR - 2971 HYX Diploma
33LUCA MACRI Claudia Campilli YAMAA TMAX - CM 93775 Diploma
34CARLOS ALBERTO DIRENZO - YAMAHA XJ6 - 7608HRB Diploma
35BALDO ALFONSO CEDEÑO - BMW 800GS - 2362GVX Diploma
36MIGUEL FUSTER BANEGAS - BMW GS 1200 ADVENTURE - 5313 JGC Diploma
37JOAN BELTRAN TRUYOLS - APRILIA SHIVER 750 - 8757HDF Diploma
38FRANCISCO USON MONROIG - SUZUKI GSR-750 - 3479HSG Diploma
39JUAN MAGIN SEGUI BERGA - BMW 1200 GS ADVENTURE - 3937HVV Diploma
40ANTONIO ALOMAR CAPO - BMW R1200RT - 0701 FYL Diploma
41IGNASI ESTEVE PLÁ - BMW 800 ADEVENTURE - 2871JBF Diploma
42RAFEL RIUTORT FRAU - HONDA CB 600F HORNET - 1064GGD Diploma
43BARTOMEU RIUTORT FRAU - HONDA CBR 600RR - 1118FVM Diploma
44ESTEBAN ABRAHAM BLANCO - KAWASAKI ER6N 2015 - 4671 JHK Diploma
45ISAAC GONZALEZ BARRIONUEVO - KAWASAKI Z800E - 4708JCK Diploma
46SEBASTIÀ BATLE PASTOR - BMW F800GS - 5892HYX Diploma
47JUAN JESÚS SIGÜENZA SANZ - APRILIA RS125 - IB2528CX Diploma
48BARTOLOME SASTRE ROSSELLO - KAWASAKI Z1000 - 9290GFP Diploma
49RAFEL TOMEU COVAS BLANCO - BMW F800GS - 5501HCX Diploma
50DANIEL PATRU - KAWASAKI Z800E - 1436JHJ Diploma
Emaitzak: 73