Classificacions  - X CARRERA DE MONTAÑA MULARROYA

Classificacions - X CARRERA DE MONTAÑA MULARROYA

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 844
DorsalParticipantPOSICION CATEGORIA POS. CATEGORIA TIEMPO OFICIAL TIEMPO REAL RITMO CLUB RECORRIDO Veure mésDiploma
1JOSÉ JUAN NAVARRO WANDOSSELL 319 M 302 3:05:48 3:05:35 0:07:25 GRS 5 TEAM Larga Diploma
2DAVID ASENSIO GARCIA 320 M 303 3:05:48 3:05:37 0:07:25 GRS5TEAM Larga Diploma
3SERGIO JULIAN CORREAS 328 M 310 3:07:44 3:07:31 0:07:30 GRS5TEAM Larga Diploma
4IGNACIO JULIAN CORREAS 333 M 314 3:07:46 3:07:34 0:07:30 GRS5TEAM Larga Diploma
6LOURDES RODRIGUEZ RUIZ 329 F 19 3:07:44 3:07:31 0:07:30 GRS5TEAM Larga Diploma
7JAVIER RUBIO ASENSIO 182 M 177 2:42:17 2:42:17 0:06:29 PEÑA AMARILLA MUNIESA Larga Diploma
8ALEJANDRO ROYO MORENO 302 M 286 2:59:46 2:59:35 0:07:11 ZENIT RUNNERS Larga Diploma
9CESAR CARRERA ALCOBER 350 M 327 3:13:40 3:13:21 0:07:44 RUNNING ZARAGOZA-FISIO ZARAGOZA Larga Diploma
10RAMON GRACIA FRANCO 298 M 284 2:58:57 2:58:43 0:07:08 INDEPENDIENTE Larga Diploma
11EDUARDO ORDUNA ALVIRA 351 M 328 3:13:40 3:13:21 0:07:44 INDEPENDIENTE Larga Diploma
12JULIO LAPLAZA SORIA 35 M 35 2:16:51 2:16:21 0:05:27 TRIATLON CIERZO Larga Diploma
15JOSÉ VICENTE ZÚÑIGA ROCHE 284 M 272 2:55:48 2:55:36 0:07:01 RUNNING ZARAGOZA-FISIO ZARAGOZA Larga Diploma
18LUCAS TAMAYO LUENGO 236 M 226 2:50:49 2:50:38 0:06:49 INDEPENDIENTE Larga Diploma
19DURFAY RAMIREZ ALVAREZ 126 M 122 2:34:48 2:34:31 0:06:10 RUNNING ZARAGOZA-FISIO ZARAGOZA Larga Diploma
22JESÚS SAN JOSÉ POTENTE 235 M 225 2:50:49 2:50:38 0:06:49 TRIATLON CIERZO Larga Diploma
23SUSANA MIGUEL PEREZ 356 F 25 3:15:03 3:14:50 0:07:47 INDEPENDIENTE Larga Diploma
24ALEJANDRO NAVARRO PELAYO 248 M 238 2:52:02 2:51:59 0:06:52 CLUB ATLETISMO DE CUARTE Larga Diploma
25JOSÉ ANTONIO DIESTE GONZÁLEZ 254 M 244 2:52:49 2:52:46 0:06:54 INDEPENDIENTE Larga Diploma
26RAUL ALEGRE BUENO 121 M 117 2:34:27 2:34:23 0:06:10 ZENIT RUNNERS Larga Diploma
27JESÚS ALONSO HÍJAR 332 M 313 3:07:46 3:07:32 0:07:30 GRS5TEAM Larga Diploma
28CHARO ASENSIO BAZÁN 353 F 24 3:14:10 3:13:59 0:07:45 ZARAGOZA ATLETISMO Larga Diploma
29ÁNGEL BONAL ALCOBER 352 M 329 3:14:10 3:13:58 0:07:45 INDEPENDIENTE Larga Diploma
30JESÚS ARGEREY BARGADOS 291 M 278 2:57:22 2:57:18 0:07:05 CLUB ATLETISMO CUARTE DE HUERVA Larga Diploma
31LUIS ECHEANDIA VICENS 330 M 311 3:07:44 3:07:32 0:07:30 GRS5TEAM Larga Diploma
32JUAN LUIS GONZÁLEZ URUCHURTU 43 M 43 2:19:26 2:19:07 0:05:33 CLUB ATLETISMO CUARTE DE HUERVA Larga Diploma
33DANIEL SERNA BARDAVIO 32 M 32 2:15:59 2:15:59 0:05:26 STADIUM CASABLANCA - ALMOZARA 2000 Larga Diploma
34PEDRO SÁEZ MOLEDO 44 M 44 2:19:37 2:19:31 0:05:34 BTT ALGAIREN Larga Diploma
35JORGE SANZ GIMENO 372 M 343 3:25:40 3:25:20 0:08:12 TRAIL LARI TRAIL LARA Larga Diploma
36JAVIER VALLES ROZAS 148 M 143 2:37:26 2:37:09 0:06:17 CLUB ATLETISMO CUARTE Larga Diploma
38JAVIER ALIAGA GUTIERREZ 152 M 147 2:37:56 2:37:49 0:06:18 INDEPENDIENTE Larga Diploma
41JAVIER ESTEBANEZ AZNAR 8 M 8 2:09:34 2:09:31 0:05:10 SARRIOS Larga Diploma
42DANIEL CAMA IZQUIERDO 201 M 194 2:44:04 2:43:57 0:06:33 INDEPENDIENTE Larga Diploma
43ANGEL GISTAS PEREZ 349 M 326 3:13:40 3:13:21 0:07:44 RUNNING ZARAGOZA FISIO ZGZ Larga Diploma
44DANIEL TELLO SANCHEZ 102 M 99 2:29:41 2:29:41 0:05:59 OCTAVUS TRIALON Larga Diploma
46JOSE ALFONSO SOLE NEILA 174 M 169 2:40:42 2:40:27 0:06:25 MONTAÑEROS DE ARAGON Larga Diploma
47JOSE MANUEL BOTELLA NAVARRO 326 M 308 3:07:39 3:07:23 0:07:29 INDEPENDIENTE Larga Diploma
48IBÁN GIL GIMÉNEZ 222 M 213 2:48:15 2:47:58 0:06:43 CABRAS TEAM Larga Diploma
49MIGUEL ÁNGEL DANIEL CALVO 183 M 178 2:42:29 2:42:13 0:06:29 INDEPENDIENTE Larga Diploma
50MIGUEL ESTORNEL MARTINEZ 130 M 126 2:35:30 2:35:19 0:06:12 INDEPENDIENTE Larga Diploma
51CARLOS ORIGÜEN PIQUERAS 110 M 106 2:31:57 2:31:57 0:06:04 INDEPENDIENTE Larga Diploma
52ANTONIO BROSED SAMPER 386 M 352 3:44:51 3:44:43 0:08:59 DEPORTIVO SANTA ISABEL Larga Diploma
53OSCAR GONZALVO GRACIA 348 M 325 3:11:56 3:11:48 0:07:40 DEPORTIVO SANTA ISABEL Larga Diploma
54DAVID LAJUSTICIA 193 M 187 2:43:06 2:42:59 0:06:31 A.D 195 METROS- WATTUSSI Larga Diploma
55JAVIER GALINDO SOLANAS 50 M 50 2:22:08 2:22:07 0:05:41 OCTAVUS TRIATLON Larga Diploma
56FRANCICO JAVIER LOPEZ TORRES 194 M 188 2:43:16 2:43:01 0:06:31 LOS CORREDORES DEL VIENTO Larga Diploma
57DANIEL GRACIA SERRANO 243 M 233 2:51:37 2:51:29 0:06:51 PATINAR ZARAGOZA Larga Diploma
58ALVARO PELEGRIN MIGUEL 151 M 146 2:37:52 2:37:38 0:06:18 INDEPENDIENTE Larga Diploma
59DAVID CINCA 241 M 231 2:51:37 2:51:30 0:06:51 INDEPENDIENTE Larga Diploma
60MANUEL PINTOR RONCAL 94 M 91 2:28:56 2:28:47 0:05:57 TEAM ONE Larga Diploma
61DAVID SANCHEZ GIMENO 251 M 241 2:52:06 2:52:01 0:06:52 CORREDORES DEL EBRO Larga Diploma
Resultats: 844