Klasifikazioak - XI MEDIA MARATON COMARCA DE VALDEJALON Y CARRERA POPULAR

Klasifikazioak - XI MEDIA MARATON COMARCA DE VALDEJALON Y CARRERA POPULAR

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 293
DortsalaPartehartzaileaCARRERA POSICION CATEGORÍA POS. CAT. TIEMPO OFICIAL RITMO CLUB Ver másDiploma
1ANGEL HUARTE GOÑI MEDIA MARATÓN 127 VET45-M 42 1:38:24 0:04:39 ATLETISMO LA ALMUNIA Diploma
2RAMÓN ÁLVAREZ MORENO MEDIA MARATÓN 104 VET35-M 56 1:36:21 0:04:33 CLUB ATLETISMO 195 Diploma
3PEDRO MELERO CLAVERÍA MEDIA MARATÓN 25 VET35-M 12 1:24:01 0:03:58 - Diploma
5ALFONSO ROMAY CARRACEDO MEDIA MARATÓN 185 VET35-M 86 1:47:42 0:05:06 PIKOLIN TEAM Diploma
7JAVIER GRIMA CAMPOS MEDIA MARATÓN 216 VET35-M 97 2:00:09 0:05:41 - Diploma
8JAVIER GÓMEZ GARCÍA MEDIA MARATÓN 210 ABS-M 28 1:53:35 0:05:22 - Diploma
9SANTIAGO SALVADOR PORTERO MEDIA MARATÓN 83 VET45-M 29 1:34:09 0:04:27 ADA JERONIMO ZURITA Diploma
10AGUSTIN HERNANDO SANCHEZ MEDIA MARATÓN 201 VET55-M 4 1:51:01 0:05:15 LA MEDIA PA LA UNA Diploma
11JOSE JAVIER LOBEZ RODRIGUEZ MEDIA MARATÓN 28 VET35-M 14 1:24:24 0:03:59 ESCUELA RUSA Diploma
12JOSÉ ANTONIO ARIAS ARRANZ MEDIA MARATÓN 29 VET45-M 12 1:24:26 0:04:00 OCTAVUS TRIATLON Diploma
13VICTOR MANUEL LORENTE COMPE MEDIA MARATÓN 20 VET45-M 9 1:22:28 0:03:54 ESCUELA RUSA Diploma
14LUIS IBAÑEZ IZAGUERI MEDIA MARATÓN 213 VET45-M 65 1:55:17 0:05:27 PEÑA BLANCA 814 Diploma
15DANIEL JULVE SEBASTIÁN MEDIA MARATÓN 74 VET35-M 38 1:33:23 0:04:25 C. A. MONREAL DEL CAMPO Diploma
16CESAR YUNQUERA CASAOS MEDIA MARATÓN 72 VET35-M 36 1:32:35 0:04:23 ESCUELA RUSA Diploma
17JULIAN ANDIA ALAMAN MEDIA MARATÓN 110 ABS-M 13 1:36:41 0:04:34 - Diploma
18RAUL MOLINERO CAJO MEDIA MARATÓN 118 VET45-M 39 1:37:10 0:04:36 ATLETISMO LA ALMUNIA Diploma
19JOSE MARIA CAVERO ABADIA MEDIA MARATÓN 93 VET35-M 50 1:35:09 0:04:30 - Diploma
20CRISTIAN REMIRO LOPEZ MEDIA MARATÓN 59 ABS-M 6 1:30:08 0:04:16 ÉPILACORRE Diploma
21J.LUIS CERRALBO ANDRÉS MEDIA MARATÓN 226 VET45-M 68 2:09:29 0:06:08 - Diploma
22JOSE ANTONIO GIMENO ARNAL MEDIA MARATÓN 174 VET35-M 83 1:44:44 0:04:57 - Diploma
23FRANCISCO JAVIER PEREZ COTTA MEDIA MARATÓN 43 VET45-M 16 1:26:56 0:04:07 OCTAVUS TRIATLON Diploma
24JAVIER DOMINGUEZ IBAÑEZ MEDIA MARATÓN 162 ABS-M 25 1:43:36 0:04:54 APPLE TREES SHAKERS Diploma
25JOSÉ ANTONIO DIESTE GONZÁLEZ MEDIA MARATÓN 139 VET45-M 47 1:40:10 0:04:44 - Diploma
26FRANCISCO JAVIER MURILLO MOLINERO MEDIA MARATÓN 123 VET35-M 61 1:38:05 0:04:38 ANDANDAEH Diploma
27JUAN JOSE RUIZ LOPEZ MEDIA MARATÓN 181 VET35-M 84 1:46:36 0:05:03 TRANSMENDOZA Diploma
28ESPERANZA HORCAS DÍAZ MEDIA MARATÓN 206 VET35-F 11 1:52:46 0:05:20 PIKOLIN TEAM Diploma
29DAVID SERRANO MONCLUS MEDIA MARATÓN 157 VET35-M 75 1:43:24 0:04:54 TRANSMENDOZA Diploma
30JOSÉ PASCUAL RAMÍREZ PALOMAR MEDIA MARATÓN 133 VET35-M 66 1:39:19 0:04:42 - Diploma
31FERMÍN ESCRIBANO ESPLIGARES MEDIA MARATÓN 147 VET55-M 3 1:41:34 0:04:48 TRANSMENDOZA Diploma
32JESUS BARRAGAN MEDIA MARATÓN 219 VET35-M 98 2:02:36 0:05:48 - Diploma
33ALEX GONZALVO MELENDEZ MEDIA MARATÓN 198 VET45-M 60 1:49:56 0:05:12 - Diploma
34NACHO ALONSO CASANOVA MEDIA MARATÓN 161 VET35-M 78 1:43:36 0:04:54 APPLE TREES SHAKERS Diploma
35JAVIER ARANDA DE LA PARRA MEDIA MARATÓN 27 VET35-M 13 1:24:15 0:03:59 TRANSMENDOZA Diploma
36ISABEL ALFONSO DE LA RIVA MEDIA MARATÓN 224 VET45-F 7 2:07:24 0:06:02 PIKOLIN TEAM Diploma
37FERNANDO PETISME BALAGUER MEDIA MARATÓN 146 VET35-M 69 1:41:33 0:04:48 TRANSMENDOZA Diploma
38FRANCISCO JAVIER BRUNO GONZALEZ MEDIA MARATÓN 41 VET45-M 15 1:26:48 0:04:06 A.D. JALON Diploma
40CESAR LABARGA GALINDO MEDIA MARATÓN 200 VET45-M 62 1:50:13 0:05:13 OCTAVUS TRIATLON Diploma
41SANTI PINILLA MEDIA MARATÓN 165 VET45-M 50 1:44:11 0:04:56 PIKOLIN TEAM Diploma
42ALBERTO CRUZ SERRANO MEDIA MARATÓN 119 VET45-M 40 1:37:20 0:04:36 - Diploma
43DAVID LOU MERCADÉ MEDIA MARATÓN 48 VET35-M 25 1:28:14 0:04:10 ADP RUNNING Diploma
44MARCEL VEZETEU CAMPIAN MEDIA MARATÓN 39 VET35-M 20 1:26:20 0:04:05 PEÑA BLANCA 814 Diploma
45MANUEL BLAZQUEZ SEVILLANO MEDIA MARATÓN 58 VET45-M 19 1:30:01 0:04:15 - Diploma
46JAVIER LANGARITA HERNANDEZ MEDIA MARATÓN 47 VET35-M 24 1:28:13 0:04:10 ANDANDAEH Diploma
47ALBERTO AGUIRRE CORTÉS MEDIA MARATÓN 155 ABS-M 24 1:43:02 0:04:52 ZENIT TWINNER MUSCLE CENTER Diploma
48ESTEBAN HERNANDEZ RODRIGUEZ MEDIA MARATÓN 220 VET55-M 5 2:02:44 0:05:49 POCOAPOCO Diploma
49GERMAN AGUSTIN SIERRA MEDIA MARATÓN 134 VET45-M 44 1:39:23 0:04:42 - Diploma
50HUMBERTO FERNÁNDEZ ARGÜELLES MEDIA MARATÓN 199 VET45-M 61 1:50:07 0:05:13 - Diploma
51MARO RIO RAMIREZ MEDIA MARATÓN 103 VET45-M 34 1:36:10 0:04:33 - Diploma
54JUANJO GARCIA ALCOBER MEDIA MARATÓN 182 VET35-M 85 1:46:37 0:05:03 CORRE VALDESPARTERA Diploma
55JOSE MANUEL AZNAR VIÑAS MEDIA MARATÓN 66 VET45-M 23 1:31:14 0:04:19 HOMSA SPORT RUNNING Diploma
Emaitzak: 293