Classificacions  - IX CURSA MUNTANYA TOMBATOSSALS

Classificacions - IX CURSA MUNTANYA TOMBATOSSALS

Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 694
DorsalParticipantPOS. TEMPS PCAT CATEGORÍA RITMO CLUB PASO KM 5 PASO KM 14 PASO KM 17 Veure mésDiploma
1ROYO GOMEZ, XIMO 507 2:54:15 159 VA-M 8:17 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
2ADSUARA SANAHUJA, JAVI 90 2:05:40 20 VA-M 5:59 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
3TOMÁS PALLARÉS, JUAN JOSÉ 192 2:19:16 52 VA-M 6:37 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
4MAGDALENO ANDRIO, SERGIO 143 2:13:30 102 SENIOR M 6:21 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
5MARTÍ ORTEGA, JOSE VICENTE 606 3:32:34 57 VB-M 10:07 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
6BARRERA ULLDEMOLINS, JOSE VTE 506 2:54:15 158 VA-M 8:17 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
7GRAU PEÑARROYA, QUIQUE 96 2:06:15 69 SENIOR M 6:00 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
8RIPOLLÉS BRU, RUBEN 32 1:53:05 23 SENIOR M 5:23 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
9TENA TENA, ISMAEL 382 2:38:28 115 VA-M 7:32 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
10MATEU RODRIGUEZ, ISMA 274 2:27:12 169 SENIOR M 7:00 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
11MATEU GARCIA, JUANDE 204 2:20:34 56 VA-M 6:41 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
12IBAÑEZ IBAÑEZ, SERGIO 148 2:13:46 34 VA-M 6:22 C.A. RUNNING CASTELLÓ - - - Diploma
13PEREZ OBRERO, DAVID 371 2:37:55 220 SENIOR M 7:31 INDEPENDIENTE - - - Diploma
14CARA NAVAS, JOSE ANTONIO 482 2:51:38 151 VA-M 8:10 C.A. ALCORA - - - Diploma
15GUILLAMON CUCALA, VICENTE 40 1:55:12 31 SENIOR M 5:29 AMICS DE LES CURSES POPULARS ALCALÀ - - - Diploma
16GIMENEZ RODRIGUEZ, JOSE - - - SENIOR M - INDEPENDIENTE - - - Diploma
17AGOST NAGER, CARLOS 588 3:23:45 187 VA-M 9:42 INDEPENDIENTE - - - Diploma
18PITARCH ARAGÓN, JORGE 51 1:58:33 9 VA-M 5:38 C.M. DESERT AMUNT - - - Diploma
19RINCON PLAZA, MARIA ELENA 574 3:17:14 18 VA-F 9:23 INDEPENDIENTE - - - Diploma
20MATA CERISUELO, JORDI 253 2:25:20 162 SENIOR M 6:55 AGARREULOS - - - Diploma
21PRIETO CASANOVA, PEDRO 617 3:47:31 60 VB-M 10:50 CLUB RUNNING CABANES - - - Diploma
22SALES ESTEVE, JORDI 181 2:17:48 120 SENIOR M 6:33 C.M. LA PEDRERA - - - Diploma
23ESTEVE GASPAR, DAVID 329 2:34:14 197 SENIOR M 7:20 VERMINS ON THE RUN - - - Diploma
24SANCHEZ LOPEZ, BEATRIZ - - - SENIOR-F - INDEPENDIENTE - - - Diploma
25BELTRAN MONFORT, AGUSTIN 453 2:48:38 138 VA-M 8:01 ATMOSFERA SPORT RUNNING - - - Diploma
26PÉREZ BELEÑA, ROSI 548 3:00:52 14 VA-F 8:36 MIM (MARATO I MITJA) - - - Diploma
27GARCIA CUENCA, JUAN JOSE 93 2:06:03 4 VB-M 6:00 ATLETISME VILA-REAL - - - Diploma
28OBRERO CATALAN, DIEGO 38 1:54:33 29 SENIOR M 5:27 C.M. VISTABELLA - - - Diploma
29REDON PASCUAL, CARLA 473 2:50:50 25 SENIOR-F 8:08 ORPESA CORRE - - - Diploma
30FUENTES BENITEZ, MIGUEL 400 2:40:44 30 VB-M 7:39 S.M.C.A. CAFETERÍAS WILLIAM - - - Diploma
31NAVARRO MARTINEZ, JUAN 5 1:41:03 1 VA-M 4:48 CORREMON TRAIL - - - Diploma
32JUAN CARRATALA, ALEX 3 1:39:23 3 SENIOR M 4:43 MUR I CASTELL-TUGA - - - Diploma
33SOLÉ BALAGUER, ESTHER 265 2:26:37 4 VA-F 6:58 XIBECA TRAIL - - - Diploma
34ALFONSO SUÁREZ, SERGIO 234 2:24:00 152 SENIOR M 6:51 CORREDORS DE SOCA CASTELLÓ - - - Diploma
35FENANDEZ TEJEDA, DAVID 64 2:01:03 48 SENIOR M 5:45 FUENTES & CALVENTE / NATURA - - - Diploma
36ALAMO PARDO, SANTOS 410 2:42:25 31 VB-M 7:44 INDEPENDIENTE - - - Diploma
37ANDREU GALLEGO, JULIA 552 3:01:26 15 VA-F 8:38 AMICS VOLTA AL TERME FONDEGUILLA - - - Diploma
38LOPEZ GIL, DAVID 168 2:16:39 113 SENIOR M 6:30 C.A.ONDA - - - Diploma
39FOLLA FERNANDEZ, OSCAR 176 2:17:16 118 SENIOR M 6:32 INDEPENDIENTE - - - Diploma
40GUTIERREZ LÁZARO, JOSE FIDEL 449 2:48:09 35 VB-M 8:00 MIM (MARATO I MITJA) - - - Diploma
41CALVO ARMENTA, RODO 151 2:14:06 35 VA-M 6:23 CORRE O DERRAMA - - - Diploma
42ARIÑO TORRES, RAÚL 136 2:12:05 95 SENIOR M 6:17 TRAIL VILLARROYA DE LOS PINARES - - - Diploma
43BENEDITO FABRA, MANUEL - - - VB-M - MIM (MARATO I MITJA) - - - Diploma
44BORDAS GARCIA, RAUL 84 2:04:57 61 SENIOR M 5:57 MOVILQUICK TEAM MORELLA - - - Diploma
45SAEZ MARTINEZ, JOSE VICENTE 14 1:47:34 3 VA-M 5:07 C.M.GR-33 - - - Diploma
46SEGARRA CASTELLET, FRAN 197 2:20:03 53 VA-M 6:40 BAD RUNNING RIBALTA - - - Diploma
47CUELLO CANTABRANA, EDUARDO 295 2:29:29 86 VA-M 7:07 ATMOSFERA SPORT RUNNING - - - Diploma
48GIMENEZ FUENTES, IGNACIO 188 2:19:02 123 SENIOR M 6:37 ATMOSFERA SPORT RUNNING - - - Diploma
49CEBRIAN DEFEZ, DAVID 299 2:30:19 87 VA-M 7:09 C.M. LA PEDRERA - - - Diploma
50TORRES GARCIA, PEDRO JUAN 472 2:50:48 145 VA-M 8:08 VILA-RUNNERS - - - Diploma
Resultats: 694