Classificacions  - 10ª SUBIDA A LA FUENTE EL PACO

Classificacions - 10ª SUBIDA A LA FUENTE EL PACO

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 331
DorsalParticipantPOSICION CAT. POS. CAT. T. OFICIAL T. REAL CARRERA Veure mésDiploma
1VICTOR PUYUELO PARDO 2 SEN-M 2 0:50:32 0:50:32 A Diploma
2MAXIMO ABADIA ALVAREZ 220 VET-A-M 93 1:26:27 1:26:21 A Diploma
3OSCAR ABADIA LARRAZ 47 SEN-M 27 1:05:11 1:05:11 A Diploma
4LARA ACEBILLO 245 SEN-F 14 1:33:50 1:33:42 A Diploma
5JAVIER ACÍN GODÉ 106 VET-B-M 8 1:12:29 1:12:21 A Diploma
6ALEXANDER AGIRRE ETXEBARRIA 216 VET-A-M 90 1:26:15 1:26:03 A Diploma
8SAID AITADDI 1 SEN-M 1 0:49:10 0:49:10 A Diploma
9ENEKOITZ AIZPURU BEREZIARTUA 16 VET-A-M 6 1:00:45 1:00:42 A Diploma
10PEDRO ALBERDI CASALS 72 VET-A-M 28 1:08:24 1:08:20 A Diploma
11ALBERTO ALCALÁ GALVE 124 SEN-M 51 1:13:44 1:13:43 A Diploma
12JANIRE ALDABE SALINAS 147 SEN-F 7 1:16:16 1:16:12 A Diploma
13RAÚL ALEGRE BUENO 36 SEN-M 20 1:03:47 1:03:43 A Diploma
14ANTXON ALFARO SAGASTI 177 VET-B-M 22 1:20:29 1:20:29 A Diploma
16CARLOS ALONSO COSGROVE 44 SEN-M 25 1:04:49 1:04:42 A Diploma
17JORGE ALONSO MORENO 187 SEN-M 61 1:22:07 1:21:53 A Diploma
18RITXAR ALTUNA ANDUEZA 141 VET-A-M 63 1:15:26 1:15:23 A Diploma
19ZALOA ALVAREZ AURRE 215 JUN-F 1 1:26:08 1:25:56 A Diploma
20RAFA ALVAREZ GOMEZ 130 VET-B-M 10 1:14:53 1:14:48 A Diploma
21PABLO ALVAREZ PALACIN 104 SEN-M 45 1:12:16 1:12:09 A Diploma
22JOSÉ MANUEL AMBRONA CEBRIÁN 244 VET-A-M 102 1:32:49 1:32:29 A Diploma
24ENRIC AMPOSTA MASFERRER 73 VET-A-M 29 1:08:31 1:08:29 A Diploma
25JAVIER ANADÓN MAMÉS 238 SEN-M 75 1:30:41 1:30:36 A Diploma
26FRANCISCO JAVIER ANCÍN JIMÉNEZ 96 VET-A-M 37 1:10:52 1:10:41 A Diploma
27ITZIAR ANDUEZA VELEZ DE MENDIZABAL 54 VET-A-F 1 1:05:57 1:05:57 A Diploma
28ALVARO AÑORBE DÍAZ 250 VET-B-M 28 1:37:19 1:37:03 A Diploma
29JAVIER ARA ALLUE 57 VET-A-M 20 1:06:13 1:06:09 A Diploma
30PILAR ARA GAIRIN 231 VET-B-F 2 1:28:38 1:28:29 A Diploma
31FERNANDO ARAGON DELGADO 41 VET-A-M 13 1:04:36 1:04:32 A Diploma
32IÑAKI ARAMENDI SEGUROLA 225 VET-A-M 96 1:27:44 1:27:35 A Diploma
33ION ARANBARRI LARRAÑAGA 175 SEN-M 59 1:20:24 1:20:06 A Diploma
34JUAN CARLOS ARASANZ VILLARTE 158 VET-A-M 68 1:17:43 1:17:39 A Diploma
36UNAI AROSA BENITO 241 VET-A-M 101 1:31:19 1:31:01 A Diploma
37IÑAKI AROSA BENITO 75 VET-A-M 31 1:08:40 1:08:23 A Diploma
38IGNACIO ARREGUI BUISAN 51 VET-A-M 18 1:05:43 1:05:33 A Diploma
39JUAN CARLOS ARREGUI SARASA 46 VET-A-M 15 1:05:04 1:05:02 A Diploma
40UNAI ARRIETA GOROSTIAGA 113 SEN-M 48 1:12:44 1:12:38 A Diploma
41JON ARRIOLA ARKAUZ 140 VET-A-M 62 1:15:26 1:15:13 A Diploma
43ASIER ARZELUS ARTO 95 SEN-M 43 1:10:49 1:10:42 A Diploma
44MARTIN ASO IPAS 167 VET-B-M 20 1:18:16 1:18:05 A Diploma
46ANER ASTIGARRAGA OSORO 252 SEN-M 77 1:38:09 1:38:03 A Diploma
47IGOR AUZMENDI 101 VET-A-M 41 1:11:44 1:11:41 A Diploma
48DANIEL AVIÑO SANCHO 169 VET-A-M 72 1:18:58 1:18:41 A Diploma
49ANDONI AYESTARAN GALARZA 76 VET-A-M 32 1:08:42 1:08:31 A Diploma
50SABINO AZCARATE LETURIA 209 VET-B-M 25 1:25:27 1:25:16 A Diploma
52NACHO AZNAREZ CASTILLA 105 VET-A-M 44 1:12:18 1:12:13 A Diploma
53IGOR AZPIROZ COLMENERO 132 VET-A-M 59 1:14:56 1:14:47 A Diploma
54ALBERTO BALLESTER BURGUETE 171 VET-A-M 74 1:19:51 1:19:38 A Diploma
55ELISA BAQUEDANO CASTARLENAS 180 VET-A-F 10 1:20:53 1:20:53 A Diploma
56OSCAR BARA TOLOSANA 25 VET-A-M 10 1:02:11 1:02:07 A Diploma
57MIREN JONE BARRENA LOPETEGUI 156 VET-A-F 9 1:17:18 1:17:10 A Diploma
Resultats: 331