Classificacions - 3º DESAFIO CULLERA

Classificacions - 3º DESAFIO CULLERA

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'event fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 81
DorsalParticipantDISTANCIA PUESTO P CAT CATEGORIA CLUB TEMPS RITMO Veure mésDiploma
1DOMINGUEZ CABEZAS, MARGARITA 10K 2 1 MASTER 1 FEMENI - 2:09:42 0:12:58 Diploma
2ADELL LLOSAS, JOAN CARLES 10K 4 1 MASTER 3 MASCUL CAMBRILS CN 2:18:24 0:13:50 Diploma
5BOTELLA PEIDRO, JACOB 10K 38 8 MASTER 1 MASCUL CN CIUDAD DE MURCIA 3:30:25 0:21:02 Diploma
6CANO GUERAO, JOSE MIGUEL 10K 32 1 MASTER 4 MASCUL MASTER MURCIA 3:15:26 0:19:32 Diploma
7GOMEZ COLLADO, CARLOS 10K 33 10 MASTER 2 MASCUL ALBACETE MASTER 3:16:38 0:19:39 Diploma
8HERVAS JODAR, FRANCISCO JOSE 10K 1 1 MASTER 1 MASCUL CN VILA-REAL 1:59:47 0:11:58 Diploma
9KEY, JULIE 10K 30 1 MASTER 3 FEMENI CN VILLA TORRE PACHE 3:14:25 0:19:26 Diploma
10LLORET TOMAS, JAVIER 10K 14 3 MASTER 1 MASCUL CN VILA-REAL 2:39:55 0:15:59 Diploma
11MARCHANTE LUJAN, YOLANDA 10K 17 1 MASTER 2 FEMENI CN AQUATIC FUELSPORT 2:44:32 0:16:27 Diploma
12MORALES MUÑOZ, FRANCISCO 10K 42 8 MASTER 3 MASCUL UCAM FUENSANTA 3:46:02 0:22:36 Diploma
13PONS DURA, ALEJANDRO ANTONIO 10K 37 12 MASTER 2 MASCUL CEX ELDENSE 3:30:23 0:21:02 Diploma
14RODRIGUEZ BELTRAN, DANIEL 10K 9 1 JUNIOR MASCULIN CN POZUELO 2:24:39 0:14:27 Diploma
15SANZ FERNANDEZ, JAVIER 10K 16 4 MASTER 2 MASCUL CN ALCOBENDAS 2:43:10 0:16:19 Diploma
16SEGLAR VVALIENTE, MIGUEL ANGEL 10K 13 2 MASTER 2 MASCUL CN VILA-REAL 2:37:46 0:15:46 Diploma
17SOLER CASTELLS, LUIS IGNACIO 10K 40 14 MASTER 2 MASCUL MASTER HUELVA 3:31:53 0:21:11 Diploma
18VILAR ALCAMI, IONE 10K 6 2 MASTER 1 FEMENI CN VILA-REAL 2:23:33 0:14:21 Diploma
19VILAR FERNANDEZ, PEDRO LUIS 10K 29 6 MASTER 3 MASCUL CN VILA-REAL 3:12:48 0:19:16 Diploma
20CARBAJO RUEDA, MAXIMO 10K 8 2 MASTER 3 MASCUL LA VENATORIA 2:24:02 0:14:24 Diploma
21ESTEBAN ROMERO, ALVARO 10K 22 4 MASTER 1 MASCUL CC MAJADAHONDA 2:59:40 0:17:58 Diploma
22FERNANDEZ ANGOSTO, LUIS 10K 20 6 MASTER 2 MASCUL CDE HALEGATOS 2:54:02 0:17:24 Diploma
23GOMEZ RAMOS, JESUS 10K 10 1 MASTER 2 MASCUL MASTER MADRID 2:24:41 0:14:28 Diploma
24GUILLEN MARTINEZ, MARIO 10K 3 2 MASTER 1 MASCUL CN TERRASSA 2:14:14 0:13:25 Diploma
25CHAPARRO GOMEZ, VICENTE 10K 12 3 JUNIOR MASCULIN CN FENIX MANISES 2:33:59 0:15:23 Diploma
26MOCHOLI MARTIN, JUAN 10K 18 3 MASTER 3 MASCUL VALENCIA MASTERS 2:44:46 0:16:28 Diploma
27MORENO NAVARRO, IVAN 10K 11 2 JUNIOR MASCULIN CN FENIX MANISES 2:29:39 0:14:57 Diploma
28SOTO PEREZ, MARIA 10K 23 3 JUNIOR FEMENINA CN FENIX MANISES 3:01:36 0:18:09 Diploma
29ABALHADJ KADDOURI, MOHAMED 10K 26 5 MASTER 1 MASCUL HALEGATOS 3:08:45 0:18:52 Diploma
30ARGUDO ITURRIAGA, FRANCISCO MA 10K 25 4 MASTER 3 MASCUL WATERPOLO TURIA 3:05:42 0:18:34 Diploma
32BASTIDA MAGRANER, JOSE 10K 24 8 MASTER 2 MASCUL CN ALADAIA 3:04:10 0:18:25 Diploma
33CARBAJO SANZ, ALVARO 10K 43 9 MASTER 1 MASCUL ALCARREÑO SALVAMENTO 3:47:51 0:22:47 Diploma
35DIAZ-CRESPO VASALLO, IGNACIO 10K 15 3 MASTER 2 MASCUL ARAGON MASTER 2:42:51 0:16:17 Diploma
36DIETERLEN, PAUL 10K 28 5 MASTER 3 MASCUL CN AQUATIC FUELSPORT 3:11:04 0:19:06 Diploma
38GIL ABARCA, ALEJANDRA 10K 7 2 JUNIOR FEMENINA CN CUENCA 2:23:57 0:14:23 Diploma
41JAUREGUI MAIZA, KEPA 10K 19 5 MASTER 2 MASCUL TOLOSALDEKO TRI TALD 2:46:09 0:16:36 Diploma
42LAMIG, ALEXANDER 10K 35 7 MASTER 1 MASCUL CN AQUATIC FUELSPORT 3:24:28 0:20:26 Diploma
43LECCE TRAMONTIN, ANDRES GUSTAV 10K 27 9 MASTER 2 MASCUL MEDUSAS PELIGROSAS 3:10:07 0:19:00 Diploma
45LOPEZ SILVESTRE, VICENTE 10K 36 11 MASTER 2 MASCUL ROMPEOLAS ELDA 3:30:23 0:21:02 Diploma
47MARTINEZ NOTARIO, FRANCISCO JA 10K 41 15 MASTER 2 MASCUL INDEPENDIENTE 3:44:51 0:22:29 Diploma
49PUIG ESTEBAN, VICENTE 10K 39 13 MASTER 2 MASCUL CN AQUATIC FUELSPORT 3:31:24 0:21:08 Diploma
50QUIROS GIL, RICARDO 10K 34 7 MASTER 3 MASCUL MASTER MURCIA 3:22:47 0:20:16 Diploma
51RODRIGUEZ TROCCOLI, JOSE 10K 44 16 MASTER 2 MASCUL HALEGATOS 4:07:43 0:24:46 Diploma
52ROSELLO AÑON, ALEJANDRO 10K 31 6 MASTER 1 MASCUL INDEPENDIENTE 3:15:21 0:19:32 Diploma
54ZARAGOZA FUSTER, MIGUEL 10K 21 7 MASTER 2 MASCUL MASTER MURCIA 2:54:21 0:17:26 Diploma
55BENAVENTE LOPEZ, AINHOA 10K 5 1 JUNIOR FEMENINA INDEPENDIENTE 2:23:29 0:14:20 Diploma
60CORTES MARTINEZ, DAVID 10K 45 10 MASTER 1 MASCUL INDEPENDIENTE 4:43:33 0:28:21 Diploma
101ANDREU CHINER, AMPARO 4K 29 1 MASTER 3 FEMENI INDEPENDIENTE 1:37:19 0:24:19 Diploma
103ARRANZ BLANCO, GREGORIO 4K 19 5 MASTER 2 MASCUL INDEPENDIENTE 1:26:55 0:21:43 Diploma
104BENITO, CESAR 4K 27 9 MASTER 2 MASCUL INDEPENDIENTE 1:37:09 0:24:17 Diploma
105BROCH GARCERA, ROGER 4K 30 9 MASTER 1 MASCUL TRI ALQUERIES 1:37:26 0:24:21 Diploma
106CAÑADA LUNA, CLAUDIA 4K 25 1 MASTER 1 FEMENI INDEPENDIENTE 1:35:39 0:23:54 Diploma
Resultats: 81