Klasifikazioak - XI CARRERA DEL PILAR (MALUENDA)

PDF-an kontsultatu
II CIRCUITO DE CARRERAS POPULARES DE LA COMARCA DE CALATAYUD

Haz clic para ver los resultados publicadas del circuito

Zirkuitoaren sailkapenak ikusi
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 231
DortsalaPartehartzaileaSailkapen nagusiko postua Kategorien sailkapen postua KATEGORIA Sexua Denbora Kategoria postuak Ver másDiploma
1LURDES CHAVARRI MALUMBRES 54 5 ABSOLUTA F 0:25:40 140 Diploma
1LURDES CHAVARRI MALUMBRES 54 2 COMARCAL F 0:25:40 180 Diploma
2ANTONIO ABADIA BECI 1 1 ABSOLUTA M 0:19:26 200 Diploma
3SONIA GIL JULVEZ 30 2 ABSOLUTA F 0:23:15 180 Diploma
3SONIA GIL JULVEZ 30 1 COMARCAL F 0:23:15 200 Diploma
4JESUS DIMAS CISNEROS PALOMAR 2 2 ABSOLUTA M 0:19:49 180 Diploma
4JESUS DIMAS CISNEROS PALOMAR 2 1 COMARCAL M 0:19:49 200 Diploma
5MARIA JOSE POVES NOVELLA 20 1 ABSOLUTA F 0:22:36 200 Diploma
6FRANCISCO ATOCHERO VALVERDE 33 1 VETERANO B M 0:23:32 200 Diploma
7CARMEN FLORENTIN IBARRA 99 11 COMARCAL F 0:33:07 80 Diploma
7CARMEN FLORENTIN IBARRA 99 1 VETERANO B F 0:33:07 200 Diploma
9VALVANERA BURGOS GLERA 71 4 COMARCAL F 0:27:44 150 Diploma
9VALVANERA BURGOS GLERA 71 4 VETERANO A F 0:27:44 150 Diploma
10JOSE IGNACIO HERRERO ABIAN 64 29 COMARCAL M 0:27:20 - Diploma
10JOSE IGNACIO HERRERO ABIAN 64 24 VETERANO A M 0:27:20 - Diploma
12VANESSA PALOMINO GUTIERREZ 101 12 VETERANO A F 0:34:11 70 Diploma
13MIGUEL ANGEL ALBACETE VICEN 73 33 COMARCAL M 0:27:56 - Diploma
13MIGUEL ANGEL ALBACETE VICEN 73 26 VETERANO A M 0:27:56 - Diploma
15RODRIGO ESCRIBANO FERRIOLS 9 7 ABSOLUTA M 0:21:04 120 Diploma
15RODRIGO ESCRIBANO FERRIOLS 9 7 COMARCAL M 0:21:04 120 Diploma
17OSCAR DE FRANCISCO MORENO 79 35 ABSOLUTA M 0:28:28 - Diploma
18MARIA LUISA GIL MONCIN 77 8 ABSOLUTA F 0:28:24 110 Diploma
18MARIA LUISA GIL MONCIN 77 6 COMARCAL F 0:28:24 130 Diploma
19JOSE LUIS PERALTA NADAL 78 4 VETERANO B M 0:28:28 150 Diploma
21CARLOS PEREZ DE PETINTO FERNANDEZ 52 19 VETERANO A M 0:25:26 5 Diploma
22JOSE IGNACIO VICENTE SANCHEZ 23 17 ABSOLUTA M 0:22:49 20 Diploma
23JAVIER GARCIA URGEL 31 19 COMARCAL M 0:23:15 5 Diploma
23JAVIER GARCIA URGEL 31 9 VETERANO A M 0:23:15 100 Diploma
24OLGA TORRES CARRERAS 100 14 ABSOLUTA F 0:34:11 50 Diploma
25JUANI BECI 102 2 VETERANO B F 0:36:00 180 Diploma
26DAVID LAJUSTICIA 27 17 COMARCAL M 0:23:03 20 Diploma
26DAVID LAJUSTICIA 27 7 VETERANO A M 0:23:03 120 Diploma
27JOSE LUIS HERRERO DE LA FLOR 28 18 COMARCAL M 0:23:03 10 Diploma
27JOSE LUIS HERRERO DE LA FLOR 28 8 VETERANO A M 0:23:03 110 Diploma
28URSULA MELERO ABEJEZ 81 7 COMARCAL F 0:28:44 120 Diploma
28URSULA MELERO ABEJEZ 81 6 VETERANO A F 0:28:44 130 Diploma
29PAULA CARO TORCAL 91 12 ABSOLUTA F 0:30:54 70 Diploma
29PAULA CARO TORCAL 91 10 COMARCAL F 0:30:54 90 Diploma
30MIREK GARDZIEJEWSKI 76 27 VETERANO A M 0:28:16 - Diploma
31RAQUEL LOPEZ LORIS 90 9 COMARCAL F 0:30:47 100 Diploma
31RAQUEL LOPEZ LORIS 90 8 VETERANO A F 0:30:47 110 Diploma
32RAUL SAMPEDRO MARTIN 57 29 ABSOLUTA M 0:26:07 - Diploma
33JUAN JOSE PEÑARANDA ANDRES 5 5 ABSOLUTA M 0:20:26 140 Diploma
33JUAN JOSE PEÑARANDA ANDRES 5 4 COMARCAL M 0:20:26 150 Diploma
34JOSE CARLOS NUÑO GIL 55 27 COMARCAL M 0:25:40 - Diploma
34JOSE CARLOS NUÑO GIL 55 20 VETERANO A M 0:25:40 3 Diploma
35JOSE ANDRES MARIN BAEZA 35 2 VETERANO B M 0:23:43 180 Diploma
36RAMIRO PIQUERAS DURAN 49 25 COMARCAL M 0:25:14 - Diploma
36RAMIRO PIQUERAS DURAN 49 17 VETERANO A M 0:25:14 20 Diploma
37JOSE LUIS QUIROS 68 33 ABSOLUTA M 0:27:40 - Diploma
Emaitzak: 231