Klasifikazioak  - II 10 KM SOLIDARIOS DE PONFERRADA

Klasifikazioak - II 10 KM SOLIDARIOS DE PONFERRADA

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 291
DortsalaPartehartzaileaPOSICION Denbora Ver másDiploma
3ALVAREZ RODRIGUEZ, JORGE LUIS 8 0:35:34 Diploma
4SAN MIGUEL BODELON, JAVIER 15 0:37:04 Diploma
5FERRERAS JIMÉNEZ, SAMUEL 10 0:36:25 Diploma
6FREIRE CASTRO, PABLO 34 0:38:34 Diploma
7ENRRIQUEZ RODRIGUEZ, EMILIO 149 0:46:26 Diploma
8BARRIO GONZALEZ, ROBERTO 20 0:37:53 Diploma
10ANDRES REGLERO, JOSE ANTONIO 23 0:38:13 Diploma
11RODRIGUEZ PEREZ, MARIA BEATRIZ 79 0:41:51 Diploma
13ALONSO NUÑEZ, CELSO 18 0:37:15 Diploma
15VEGA COBO, DAVID 41 0:38:49 Diploma
16BELLO GONZALEZ, YAGO 4 0:34:22 Diploma
17ANDRES REGLERO, JAVIER 16 0:37:06 Diploma
27SABUGO SOUSA, JORGE 37 0:38:39 Diploma
28ALVAREZ TRAPERO, MERCHE 194 0:49:32 Diploma
30PUERTO MARQUES, CARLOS 178 0:48:06 Diploma
31SANTAMARIA RODRIGUEZ, JORGE 249 0:53:56 Diploma
32REGUERO FERNÁNDEZ, PEDRO JOSE 101 0:43:30 Diploma
34ESTIGARRIBIA, MIRNA 124 0:44:45 Diploma
35RAMOS CALVO, PEDRO 93 0:43:07 Diploma
37ESCUREDO FERREIRO, JUAN JOSÉ 78 0:41:50 Diploma
38PEREZ SANCHEZ, LUIS 3 0:34:11 Diploma
42DIEZ PEREIRA, SERAFIN 42 0:38:57 Diploma
48MARTINEZ MIMOSO, ANGEL 17 0:37:10 Diploma
59FERNÁNDEZ PÉREZ, DAVID 28 0:38:23 Diploma
60MARTINEZ ALFONSO, ANA 256 0:54:59 Diploma
68FIDALGO GARCÍA, JUAN CARLOS 44 0:39:08 Diploma
72PÉREZ MANSILLA, JUAN JOSÉ 29 0:38:24 Diploma
74CASTAÑEDA LENARD, ISABEL 219 0:51:31 Diploma
78GARCIA RODRIGUEZ, WENCESLAO 215 0:51:20 Diploma
79VIDAL VALLE, JUAN 173 0:47:46 Diploma
104ENERO CAMPELLO, JOSE 49 0:39:37 Diploma
108MORAN PEREIRA, ANA 162 0:47:03 Diploma
109CAUREL CARRERA, JAVIER 36 0:38:37 Diploma
116RODRIGUEZ BECERRA, FERNANDO 160 0:46:59 Diploma
118GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO MANUEL 77 0:41:38 Diploma
121TEIGA, DEIBI CHALANA 69 0:40:57 Diploma
124LOPEZ RODRIGUEZ, DANIEL 235 0:52:36 Diploma
127DIEZ LOZANO, JORGE 68 0:40:57 Diploma
131FERNANDEZ HERRERA, LUIS 163 0:47:03 Diploma
134CEBRIRO LOPEZ, VICTORIA 136 0:45:37 Diploma
139MEIRIÑO FILGUEIRA, CARLOS 125 0:44:50 Diploma
141MÉNDEZ GAVELA, MANUEL 12 0:36:27 Diploma
144GARCIA ROJO, IVAN 216 0:51:20 Diploma
151MERILLAS MARTINEZ, JESUS 118 0:44:30 Diploma
155BENAVIDES CABEZAS, ADRIAN 83 0:42:31 Diploma
159GONZÁLEZ GONZÁLEZ, JUAN JOSÉ 52 0:39:44 Diploma
163RUIZ CABEZON, IÑIGO 185 0:48:36 Diploma
165RODRÍGUEZ ÁLVAREZ, DANIEL 165 0:47:05 Diploma
168FERNANDEZ MARTINEZ, JAVIER 7 0:35:28 Diploma
169SUAREZ NUEVO, RUBEN 73 0:41:34 Diploma
Emaitzak: 291