Classificacions - IX MARATÓN DE ZARAGOZA   GRAN PREMIO IBERCAJA

Classificacions - IX MARATÓN DE ZARAGOZA GRAN PREMIO IBERCAJA

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'event fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 1040
DorsalParticipantPOSICION CATEGORIA POS. CAT. TIEMPO OFICIAL DIF. 1º TIEMPO REAL RITMO CLUB Veure mésDiploma
1JOSE ANTONIO CASAJUS CABREJAS 1 VET50-M 1 2:25:14 - 2:25:14 0:03:26 RUNNING ZARAGOZA FISIO ZARAGOZA Diploma
3IVÁN RAMÍREZ BATOR 5 VET35-M 2 2:37:08 0:11:54 2:37:08 0:03:43 ZENIT TWINNER Diploma
4JOSÉ MARÍA HERRERO SOLSONA 8 VET40-M 3 2:42:32 0:17:18 2:42:32 0:03:51 RUNNING ZARAGOZA FISIO ZARAGOZA Diploma
5SERGIO MURO SAN JOSÉ 10 VET40-M 5 2:44:44 0:19:30 2:44:44 0:03:54 ZARAGOZA ATLETISMO Diploma
6MANUEL HERAS MARTÍNEZ 3 VET35-M 1 2:29:06 0:03:52 2:29:05 0:03:31 LIEBANA Diploma
8JUAN JOSE BARBERA CASILLAS 14 VET50-M 2 2:47:48 0:22:34 2:47:48 0:03:58 C.E.A.MAJADAHONDA Diploma
9JAVIER LOZANO VELASCO 6 VET40-M 2 2:41:42 0:16:28 2:41:42 0:03:49 ATLETISMO ARROYO Diploma
10EDUARDO MIGUELEZ HERREROS 49 VET50-M 9 2:59:48 0:34:34 2:59:45 0:04:15 VALDEIGLESIAS M. BERLANAS Diploma
11AMAYA MONGE PLAZA 236 VET35-F 2 3:26:55 1:01:41 3:26:33 0:04:53 RUNNING ZARAGOZA FISIO ZARAGOZA Diploma
12JOSE LUIS MARTIN CERDEÑO 30 VET50-M 6 2:57:05 0:31:51 2:57:04 0:04:11 BIKILA TOLEDO Diploma
13DAVID GRACIA GIMENO 7 VET35-M 3 2:41:56 0:16:42 2:41:56 0:03:50 RUNNING ZARAGOZA FISIO ZARAGOZA Diploma
15JUAN JOSE ROYO ROYO 4 VET40-M 1 2:37:04 0:11:50 2:37:04 0:03:43 ZENIT ZARAGOZA Diploma
16DOMINGO GARCIA REDONDO 263 VET40-M 69 3:28:35 1:03:21 3:28:35 0:04:56 INDEPENDIENTE Diploma
17MANUEL GONZALEZ GORDILLO 31 VET45-M 2 2:57:19 0:32:05 2:57:18 0:04:12 RUNNING ZARAGOZA FISIO ZARAGOZA Diploma
18RAFAEL CHECA ORTEGA 223 VET50-M 23 3:26:00 1:00:46 3:25:57 0:04:52 INDEPENDIENTE Diploma
19ANTONIO ROMERO BELTRAN 79 VET40-M 18 3:05:32 0:40:18 3:05:29 0:04:23 CERRR IGUALADA Diploma
20FRANCISCO MARCOS ROMO 235 VET55-M 8 3:26:41 1:01:27 3:26:39 0:04:53 - Diploma
21ANNA RIERA PLA 95 VET45-F 1 3:08:23 0:43:09 3:08:21 0:04:27 CLUB ATLETISME CANOVELLES Diploma
23ROGER LLORENS TREPAT 127 ABS-M 29 3:14:49 0:49:35 3:14:49 0:04:36 FONDISTES D`ARTESA DE SEGRE Diploma
24ANTONIO RAFAEL ORTIZ MARTÍNEZ 259 VET50-M 25 3:28:15 1:03:01 3:28:13 0:04:56 CLUB MARATÓN ARANJUEZ Diploma
26NICKLAS BASSANI 60 ABS-M 15 3:01:51 0:36:37 3:01:49 0:04:18 INDEPENDIENTE Diploma
27DANIEL FERNANDEZ MUÑOZ 47 VET40-M 11 2:59:36 0:34:22 2:59:36 0:04:15 G.A.LLUISOS Diploma
28CARLOS ALMÉCIJA OLIDEN 671 VET55-M 34 3:58:30 1:33:16 3:57:51 0:05:38 MARATÓN HORIZONTE Diploma
30JAVIER ESPINOSA VALENCIA 113 VET35-M 34 3:12:51 0:47:37 3:12:31 0:04:33 PLATAFORMA EUROPA (INDITEX) Diploma
31ALEJANDRO MARCHUET MARCH 34 VET50-M 7 2:57:31 0:32:17 2:57:30 0:04:12 SIERRAMAR Diploma
34FERNANDO MONTULL LABRADOR 68 ABS-M 17 3:03:33 0:38:19 3:03:30 0:04:20 TRIATLON FRAGA BAJO CINCA Diploma
35VALENTIN MATÉ ARPA 404 VET35-M 80 3:39:40 1:14:26 3:39:30 0:05:12 INDEPENDIENTE Diploma
36CARLOS SARRASECA PUEYO 9 VET40-M 4 2:42:45 0:17:31 2:42:44 0:03:51 CLUB ALPINO UNIVERSITARIO Diploma
37DIEGO TEIJEIRO CASTELEIRO 512 ABS-M 110 3:46:44 1:21:30 3:46:09 0:05:21 - Diploma
38AURELIO MORA GARCIA 36 VET40-M 8 2:57:50 0:32:36 2:57:48 0:04:12 INDEPENDIENTE Diploma
39FERNANDO GIMENO MARCO 93 VET50-M 12 3:08:11 0:42:57 3:08:01 0:04:27 CLUB ALPINO UNIVERSITARIO Diploma
40EDUARDO LAVIÑA MARTINEZ 22 VET50-M 5 2:50:59 0:25:45 2:50:58 0:04:03 ATLETISMO UTEBO Diploma
42SERGIO DEL BARRIO CORTES 29 ABS-M 5 2:56:30 0:31:16 2:56:29 0:04:10 CLUB TRIATLON CIERZO Diploma
44FELIPE PÉREZ PRIETO 59 VET35-M 15 3:01:47 0:36:33 3:01:45 0:04:18 - Diploma
45IBAI BERACIERTO ESPADA 16 ABS-M 3 2:49:09 0:23:55 2:49:09 0:04:00 INDEPENDIENTE Diploma
46SERGIO SANGABINO LOPEZ 23 VET35-M 7 2:53:31 0:28:17 2:53:31 0:04:06 RODRIMOTOR Diploma
47LORENZO BELLÉS FERRER 46 ABS-M 10 2:59:15 0:34:01 2:59:13 0:04:14 AIVADAI Diploma
51JOSE LUIS MORENO JIMENEZ 20 VET50-M 4 2:49:37 0:24:23 2:49:36 0:04:01 OLIMPO ATLETISMO Diploma
52ANGEL GARGALLO ANADON 78 VET40-M 17 3:05:08 0:39:54 3:05:05 0:04:23 ZENIT RUNNERS Diploma
53JORGE PAZ NAVEIRO 120 VET40-M 30 3:13:54 0:48:40 3:13:39 0:04:35 INDEPENDIENTE Diploma
54NACHO GOMEZ OCHOA 110 VET35-M 33 3:12:28 0:47:14 3:12:26 0:04:33 INDEPENDIENTE Diploma
55SERGIO SERRANO FERRER 53 ABS-M 13 3:00:28 0:35:14 3:00:28 0:04:16 C.A. LA ALMUNIA Diploma
57ALBERTO MORALES SAMPER 12 ABS-M 2 2:47:02 0:21:48 2:47:02 0:03:57 ZENIT TWINNER Diploma
58JORGE GÓMEZ GRACIA 19 ABS-M 4 2:49:22 0:24:08 2:49:20 0:04:00 ZENIT TWINNER MUSCLE CENTER Diploma
59JAVIER ARANDA DE LA PARRA 35 VET40-M 7 2:57:40 0:32:26 2:57:39 0:04:12 TRANSMENDOZA Diploma
60JOSE SOLORZANO PEREZ 28 VET55-M 1 2:55:38 0:30:24 2:55:37 0:04:09 FERTINOR Diploma
61LUIS ROMEO FERRANDO 51 VET40-M 12 2:59:58 0:34:44 2:59:55 0:04:15 STADIUM CASABLANCA Diploma
63ABEL PERALTA GUILLÉN 42 ABS-M 8 2:58:43 0:33:29 2:58:41 0:04:14 ALCORISA FONDISTAS Diploma
64ERNESTO AZAGRA MELERO 17 VET50-M 3 2:49:10 0:23:56 2:49:08 0:04:00 - Diploma
65SERGIO SANZ MUÑOZ 67 VET40-M 14 3:02:47 0:37:33 3:02:44 0:04:19 - Diploma
Resultats: 1040