Classificacions  - XXXI EDICION MONLORA   PRUEBA DE VELOCIDAD LIBRE

Classificacions - XXXI EDICION MONLORA PRUEBA DE VELOCIDAD LIBRE

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 349
DorsalParticipantTEMPS POSICIÓN VEL. MEDIA (KM/H) CATEGORÍA POS. CATEGORÍA T. SUBIDA POS. SUBIDA Veure mésDiploma
1ANGEL ABAD GARCES 3:18:10 85 34.67 C-M 39 0:12:22 84 Diploma
2ALEJANDRO AGREDA LAFUENTE 4:08:03 277 27.79 D-M 52 0:16:15 263 Diploma
3FRANCISCO AGUILAR GARCÍA 3:25:58 132 32.73 C-M 61 0:13:05 132 Diploma
4CARLOS AINA ADELANTADO 4:06:09 270 27.95 B-M 77 0:14:30 201 Diploma
6VICTOR ALBERUELA GONZALEZ 3:17:15 81 34.76 C-M 35 0:13:02 127 Diploma
7EDUARDO ALEN MARTÍN 3:07:40 22 36.13 C-M 6 0:11:07 37 Diploma
8JOSÉ ALFAMBRA SUBÍAS 4:37:52 332 24.45 B-M 87 0:18:07 316 Diploma
9HERRERA AURIA ALFONSO 3:37:12 192 31.62 E-M 8 0:16:51 283 Diploma
10JUAN IGNACIO ALGAS ARNAL 3:15:52 65 34.47 D-M 9 0:12:26 89 Diploma
11FRANCISCO ALIERTA CORNAGO 3:27:13 161 33.13 E-M 7 0:13:34 164 Diploma
12CARLOS MIGUEL ALLOZA ROMÁN 3:22:53 106 33.29 C-M 51 0:12:40 105 Diploma
13JAVIER ALMARCEGUI SERRANO 4:10:03 287 27.57 D-M 53 0:18:19 320 Diploma
14MYRIAM ALONSO BENEDÍ 3:28:34 175 32.64 B-F 4 0:14:49 216 Diploma
15JOSE LUIS ALQUEZAR GALLEGO 4:09:48 285 27.19 B-M 80 0:18:10 317 Diploma
16JOSÉ MIGUEL ALVAREZ DOTU 3:58:00 256 28.99 E-M 13 0:15:53 253 Diploma
17DAVID ALVAREZ LOZANO 3:11:45 41 35.29 C-M 16 0:11:01 34 Diploma
18JUAN CARLOS AÑAÑOS ALÍAS 4:09:58 286 27.08 C-M 127 0:18:12 318 Diploma
19JORGE ANDIA GUALLAR 3:55:13 247 29.2 B-M 71 0:16:57 286 Diploma
20FRAN ANDUEZA PONZ 3:15:15 62 35.11 C-M 26 0:11:00 33 Diploma
21JOSE LUIS ANDUKOETXEA ZAPATA 3:02:10 2 37.7 C-M 1 0:10:04 6 Diploma
22LUIS ALBERTO ANGOY VILLAR 4:20:56 308 25.98 C-M 133 0:18:31 323 Diploma
24ALBERTO ARENAZ FAJARDO 3:58:12 258 28.85 C-M 114 0:16:44 281 Diploma
25PEDRO ARILLA BARENA 3:42:42 209 30.5 E-M 11 0:15:21 235 Diploma
26JUAN CARLOS ARILLA GUINDA 3:02:10 1 37.7 B-M 1 0:10:05 7 Diploma
27GUILLERMO ARREGUI GAMEN 3:25:37 124 33.06 B-M 45 0:12:47 113 Diploma
28JORGE ASCASO BARTOLOMÉ 3:24:48 113 33.05 B-M 39 0:11:58 65 Diploma
30IGNACIO AZCARATE GOMEZ 3:53:47 238 29.03 C-M 104 0:15:41 249 Diploma
31DIEGO AZNAR CALVERA 4:05:14 266 28 C-M 119 0:16:51 284 Diploma
32LUIS BAGÜES SOLERA 3:51:42 231 29.34 C-M 100 0:14:38 207 Diploma
33ALFREDO BAILO BERDOR 3:15:02 59 35.35 C-M 25 0:11:32 50 Diploma
34ENRIQUE BALFAGON SANTOLARIA 4:19:23 304 26.41 D-M 63 0:17:00 288 Diploma
35CARLOS BALLABRIGA GOMEZ 3:18:28 90 34.36 B-M 32 0:12:40 104 Diploma
36VICEN BARAT GUTIERREZ 3:18:27 89 34.38 C-M 41 0:12:40 103 Diploma
37NARCISO BARRANCO LAHOZ 3:18:19 87 34.52 D-M 12 0:12:32 96 Diploma
38JOSE IGNACIO BAZAN DE LA FUENTE 4:03:11 265 28.27 C-M 118 0:17:51 304 Diploma
39ANTONIO BELZUZ LANAU 3:25:15 118 33.41 B-M 41 0:12:22 86 Diploma
40SERGIO BENABARRE CIRIA 3:55:47 249 28.79 C-M 111 0:13:40 168 Diploma
41MANUEL BERBEGAL LAPRESTA 3:25:40 126 33.01 C-M 58 0:12:44 110 Diploma
42ROBERTO BERUETE PEREZ DE CIRIZA 3:41:02 201 31.19 C-M 87 0:09:45 1 Diploma
43CARLOS BIARGE CONTE 3:36:39 191 31.38 C-M 83 0:12:06 70 Diploma
44MIGUEL ANGEL BIEL ENCUENTRA 3:41:51 204 30.52 D-M 38 0:14:28 198 Diploma
45NÉSTOR BIELSA CALVO 3:06:50 13 36.13 C-M 4 0:10:18 13 Diploma
46JOSE MANUEL BIMBELA ALCUBIERRE 4:50:58 343 23.33 C-M 152 0:19:00 324 Diploma
47JOSE MARIA BLAN 4:19:52 306 26.12 C-M 132 0:16:17 264 Diploma
48REBECA BLANCO ROYO 4:37:53 333 24.44 B-F 6 0:18:06 315 Diploma
49RAUL BLASCO PEREZ 3:34:29 190 31.81 D-M 35 0:14:42 209 Diploma
52PEDRO JOSE BORAO SANCHEZ 3:26:28 138 33.05 B-M 47 0:13:02 128 Diploma
53MANUEL BUJALANCE 4:06:27 272 27.74 C-M 121 0:14:49 218 Diploma
54JAVIER CABALLERO GRACIA 3:56:26 253 28.92 B-M 73 0:14:19 191 Diploma
55DIEGO CABEZA CABELLO 3:22:42 104 33.46 C-M 49 0:12:29 92 Diploma
Resultats: 349