Klasifikazioak  - DESAFIO 132 PLUS

Klasifikazioak - DESAFIO 132 PLUS

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 91
DortsalaPartehartzaileaPOSICION KATEGORIA POSICION CAT. T. 105 K. Denbora VELOCIDAD Ver másDiploma
133ALBERTO AGUADO ORTEGA 22 C 11 3:20:42 4:25:16 33.24 Km/h Diploma
135EMILIO AGUIRRE REDRADO 62 D 11 3:40:38 4:49:17 30.48 Km/h Diploma
136SANTIAGO ALIADA FDEZ 42 C 17 3:30:34 4:38:46 31.69 Km/h Diploma
138FRAN ANDUEZA PONZ 12 C 5 3:16:21 4:20:21 33.92 Km/h Diploma
140FRAN ARAMAYO MARTINEZ 30 B 9 3:24:23 4:30:53 32.6 Km/h Diploma
141JOSE ANTONIO ARAMBILLET ZALACAIN 43 D 9 3:27:56 4:38:47 31.69 Km/h Diploma
143JAVIER ARCAYA SÁNCHEZ 84 D 14 4:14:42 5:36:26 26.23 Km/h Diploma
144JUAN KARLOS ARETXABALETA PEREZ 31 E 3 3:24:04 4:30:53 32.6 Km/h Diploma
146GONZALO ARRESE GIMENEZ 89 C 38 4:55:29 6:25:49 22.87 Km/h Diploma
147AITOR AZKETA GRACIA 77 B 25 3:44:15 5:10:20 28.42 Km/h Diploma
149ANTONIO BECERRA LOMBAO 64 C 25 3:40:39 4:49:18 30.48 Km/h Diploma
150ALEXANDER BERISTAIN IZAGA 2 C 2 3:12:08 4:13:37 34.78 Km/h Diploma
151LUIS MA BERNABE HIGUERO 91 D 15 4:55:29 6:30:39 22.59 Km/h Diploma
152PEDRO JOSE BORREGA CALDITO 37 D 6 3:24:25 4:31:09 32.51 Km/h Diploma
154FERMIN CASAJÚS JARAUTA 27 C 13 3:21:02 4:25:19 33.24 Km/h Diploma
156JOSE MARIA CATALINA DE LA PEÑA 32 B 10 3:21:59 4:30:54 32.6 Km/h Diploma
157IGNACIO CELAYA SESMA 49 B 15 3:30:02 4:38:51 31.69 Km/h Diploma
159JOSE LUIS CIAURRI MIRURI 29 D 5 3:24:37 4:30:52 32.6 Km/h Diploma
162FELIX CORRES ARMAÑANZAS 7 E 2 3:13:33 4:19:13 34.01 Km/h Diploma
163JOSE MIGUEL CRISTOBAL BERMEJO 69 A 3 3:37:31 5:03:04 29.1 Km/h Diploma
165MITXELKO CUÑADO OLARTE 88 C 37 4:14:42 5:36:34 26.22 Km/h Diploma
167JOSE ANTONIO DIAZ MUÑOZ 26 D 4 3:20:41 4:25:17 33.24 Km/h Diploma
170JESUS EGUIZABAL AROSTEGUI 14 B 5 3:16:54 4:20:22 33.92 Km/h Diploma
171ENRIQUE EGUIZABAL FERNANDEZ 44 E 4 3:30:03 4:38:47 31.69 Km/h Diploma
177FRANCISCO JAVIER FERNÁNDEZ ZAPICO 25 D 3 3:20:42 4:25:16 33.24 Km/h Diploma
178EDUARDO FLORO GALLEGO 1 C 1 3:12:08 4:13:37 34.78 Km/h Diploma
181ENRIKE GARCÍA ALZORRIZ 20 C 9 3:18:13 4:25:15 33.24 Km/h Diploma
183ANGEL GARCIA JIMENEZ 38 C 16 3:26:56 4:35:46 32.04 Km/h Diploma
184IVÁN GARCÍA SIERRA 70 A 4 3:31:47 5:03:21 29.09 Km/h Diploma
185ROBERTO GIL IÑIGUEZ DE HEREDIA 82 E 7 3:58:17 5:24:21 27.2 Km/h Diploma
187JOSE CARLOS GIMENEZ CORTES 36 B 13 3:25:03 4:31:09 32.51 Km/h Diploma
188JOSE RAMON GOMEZ CATALAN 55 C 22 3:34:47 4:44:44 31.03 Km/h Diploma
190JOSE LUIS GOMEZ GARCIA 83 C 33 4:06:16 5:36:14 26.24 Km/h Diploma
193XABIER GONZALEZ GARCIA 51 A 1 3:30:03 4:38:53 31.69 Km/h Diploma
194VICTOR GRACIA BELLIDO 8 B 3 3:13:33 4:19:13 34.01 Km/h Diploma
195JAVIER GUILLORME MONTORI 57 A 2 3:34:33 4:44:44 31.03 Km/h Diploma
197JESUS GUTIERREZ ALVAREZ 45 C 18 3:28:29 4:38:48 31.69 Km/h Diploma
199MIGUEL IBIRICU GIL 61 B 22 3:30:35 4:47:35 30.71 Km/h Diploma
201JOSE PEDRO IRACHE 15 B 6 3:16:21 4:20:26 33.92 Km/h Diploma
202JORGE IRISARRI GUILLORME 54 B 19 3:34:33 4:44:44 31.03 Km/h Diploma
205DAVID JIMENEZ ESPATOLERO 23 C 12 3:20:42 4:25:16 33.24 Km/h Diploma
206CARLOS LABAY CAMPOS 41 D 8 3:26:56 4:35:50 32.04 Km/h Diploma
207CARLOS LACARCEL HUETOS 67 C 27 3:35:13 4:51:21 30.28 Km/h Diploma
209ALFONSO LANDARECH DEL CASTILLO 40 D 7 3:26:56 4:35:49 32.04 Km/h Diploma
210JOSE ANTONIO LARBIDE ARAMBURU 79 C 30 3:44:19 5:10:21 28.41 Km/h Diploma
211JAVIER LARRAD CASAJUS 17 C 8 3:20:41 4:25:12 33.24 Km/h Diploma
212MIGUEL LATORRE CASAJÚS 13 C 6 3:16:20 4:20:22 33.92 Km/h Diploma
213ARITZ LIZUNDIA LETURIAGA 52 B 17 3:30:04 4:38:57 31.68 Km/h Diploma
215SERGIO LÓPEZ ROMEO 87 C 36 4:14:45 5:36:34 26.22 Km/h Diploma
218JOSECHU MAEZTU ERASO 63 C 24 3:40:38 4:49:17 30.48 Km/h Diploma
Emaitzak: 91