Classificacions - IX CARRERA DE MONTAÑA MULARROYA

Classificacions - IX CARRERA DE MONTAÑA MULARROYA

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'event fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 720
DorsalParticipantTIEMPO OFICIAL TIEMPO REAL POSICION CAT. POS. CAT. RECORRIDO CLUB Veure mésDiploma
1ALBERTO ABARDIA CASANOVA 2:51:01 2:50:50 321 MASCULINO 310 LARGO GRS5TEAM Diploma
2JOAQUIN ACED GRACIA 2:23:31 2:23:33 111 MASCULINO 110 LARGO JERONIMO ZURITA Diploma
3AURELIO ACERO BAÑON 2:35:15 2:35:10 197 MASCULINO 192 LARGO - Diploma
5CARLOS AGUERRI CATIVIELA 2:50:31 2:50:22 314 MASCULINO 303 LARGO CORRECAMINOS ALFINDÉN Diploma
7EDUARDO AGUILAR LLOPIS 2:56:32 2:56:15 355 MASCULINO 342 LARGO CLUB TRIATLON EUROPA Diploma
8MIGUEL ANGEL AGUILERA MESA 2:15:49 2:15:46 59 MASCULINO 58 LARGO - Diploma
9GERMAN AGUNSTIN SIERRA 2:41:27 2:41:25 254 MASCULINO 245 LARGO ATLETISMO LA ALMUNIA Diploma
10RUBÉN AGUSTÍN AGUSTÍN 2:50:52 2:50:36 319 MASCULINO 308 LARGO TRIATLON CIERZO Diploma
11GABRIEL AIZPURU DÍAZ DE TERÁN 2:35:38 2:35:40 200 MASCULINO 195 LARGO - Diploma
12TOMAS ALBERO AGUADO 2:27:41 2:27:29 144 MASCULINO 143 LARGO MANN-FILTER Diploma
14RAÚL ALEGRE BUENO 2:30:25 2:30:17 163 MASCULINO 162 LARGO ZENIT RUNNERS BY ISABEL MACIAS Diploma
15MIGUEL ANGEL ALLUE DE BARO 2:48:40 2:48:29 304 MASCULINO 293 LARGO - Diploma
17JESÚS ALONSO HIJAR 2:43:05 2:42:53 264 MASCULINO 255 LARGO GRS5TEAM Diploma
18SERGIO ALONSO MONREAL 2:23:04 2:23:02 105 MASCULINO 104 LARGO LA GASOLINA A MEDIAS Diploma
19DANIEL ALONSO SANCHEZ 2:44:56 2:44:46 274 MASCULINO 265 LARGO - Diploma
20JAIME RODRIGUEZ CABREJAS 2:29:41 2:29:31 161 MASCULINO 160 LARGO UME-BIEM IV Diploma
21ALEJANDRO ALVAREZ PELAEZ 2:28:21 2:28:05 153 MASCULINO 152 LARGO ZARAGOZA ATLETISMO Diploma
22JAVIER ALVAREZ PELAEZ 1:56:53 1:56:54 7 MASCULINO 7 LARGO GRUPO 7,45 Diploma
23JOSE LUIS AMÉZAGA VELA 2:44:12 2:43:56 270 MASCULINO 261 LARGO CLUB DE MONTAÑA LO BISAURIN Diploma
24DANIEL ANDRES ORTEGA 2:00:29 2:00:26 9 MASCULINO 9 LARGO TRIATLON CIERZO A Diploma
26GREGORIO ANDRES TORRES 2:15:21 2:15:21 55 MASCULINO 55 LARGO UME-BIEM IV Diploma
27FERNANDO ANDREU GRACIA 2:57:21 2:57:16 359 MASCULINO 346 LARGO - Diploma
28JULIO ANTON SANCHEZ 2:36:53 2:36:54 213 MASCULINO 208 LARGO CORREDORES DEL EBRO- TUBULARMANIA Diploma
29PASCUAL APARICIO SÁNCHEZ 2:48:40 2:48:30 305 MASCULINO 294 LARGO PIKOLIN TEAM Diploma
30JORGE ARAMBURO VILCHES 2:21:11 2:21:13 92 MASCULINO 91 LARGO ANDANDAEH Diploma
32VICTORIANO ARAZO GASCON 2:09:25 2:09:25 29 MASCULINO 29 LARGO SARRIOS Diploma
33DIEGO ARCANGEL GOMEZ 2:35:33 2:35:25 199 MASCULINO 194 LARGO - Diploma
34SERGIO ARIZCUREN SALINAS 2:28:46 2:28:34 156 MASCULINO 155 LARGO - Diploma
35JAVIER ARNEDO ORTEGO 2:27:51 2:27:39 146 MASCULINO 145 LARGO - Diploma
36FELIPE ARRANZ 2:54:15 2:53:58 340 MASCULINO 329 LARGO - Diploma
37JUAN CARLOS ARREBOLA RODRÍGUEZ 2:27:56 2:27:45 150 MASCULINO 149 LARGO GRS5TEAM Diploma
38ALBERTO ARTAL MINGUEZ 2:37:37 2:37:28 222 MASCULINO 216 LARGO - Diploma
39CHARO ASENSIO BAZÁN 3:20:56 3:20:40 416 FEMENINO 20 LARGO ZARAGOZA ATLETISMO Diploma
40DAVID ASENSIO GARCIA 2:13:00 2:12:49 44 MASCULINO 44 LARGO GRS5TEAM Diploma
41JOSE LUIS AZCONA VICENTE 2:32:32 2:32:29 182 MASCULINO 179 LARGO - Diploma
42ANGEL AZNAR DIEZ 2:32:14 2:32:11 179 MASCULINO 177 LARGO ATLETISMO LA ALMUNIA Diploma
43MARIO AZNAREZ VILLAMAYOR 3:00:44 3:00:41 371 MASCULINO 357 LARGO DEPORTIVO SANTA ISABEL GRUPO B Diploma
44MARTÍN BACAS NAAYEN 1:53:11 1:53:12 3 MASCULINO 3 LARGO FUENTES &amp Diploma
45ALFREDO BAILO BERDOR 2:06:24 2:06:24 16 MASCULINO 16 LARGO TRIATLON CIERZO A Diploma
46JORGE BAILO GIL 2:31:22 2:31:09 172 MASCULINO 170 LARGO COMEDORES CORREDORES Diploma
47JESÚS BAILÓN LÁZARO 2:23:22 2:23:21 107 MASCULINO 106 LARGO CLUB DE CORREDORES SANTA MARÍA DE HUERTA Diploma
48SAMY BAKIR LASO 2:30:49 2:30:44 168 MASCULINO 166 LARGO - Diploma
49BORJA BALLESTERO BAILO 2:52:53 2:52:46 334 MASCULINO 323 LARGO DEPORTIVO SANTA ISABEL GRUPO B Diploma
50RAFAEL BARBERO CANO 2:27:26 2:27:19 139 MASCULINO 138 LARGO CLUB CORRECAMINOS ALFINDEN Diploma
51IGNACIO BARRERAS BERNAD 2:23:53 2:23:42 114 MASCULINO 113 LARGO - Diploma
52DAVID BASES ESTEBAN 2:17:18 2:17:13 72 MASCULINO 71 LARGO DEPORTIVO SANTA ISABEL GRUPO B Diploma
54JOSE MANUEL BELIO ORDUNA 2:36:36 2:36:24 210 MASCULINO 205 LARGO - Diploma
55ALVARO BELLO OLIVER 2:48:39 2:48:22 303 MASCULINO 292 LARGO - Diploma
56ROCIO BELTRAN DIEZ 2:56:14 2:55:58 353 FEMENINO 13 LARGO CORRE VALDESPARTERA Diploma
57ALBERTO BELTRAN MARTIN 2:27:15 2:27:15 138 MASCULINO 137 LARGO CORREDORES DEL EBRO-PIES COMODOS Diploma
Resultats: 720