Klasifikazioak - 9ª SUBIDA A LA FUENTE DEL PACO

Klasifikazioak - 9ª SUBIDA A LA FUENTE DEL PACO

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 381
DortsalaPartehartzaileaPOSICION KATEGORIA POS. CAT. TIEMPO OFICIAL CLUB Ver másDiploma
1VICTOR PUYUELO PARDO 1 SEN-M 1 0:50:35 C.A.OROEL- JACA Diploma
2YOLANDA RIERA GIRONZA 104 SEN-F 3 1:10:01 - Diploma
3MAXIMO ABADÍA ÁLVAREZ 277 VET-A-M 88 1:29:17 EJEA Diploma
4OSCAR ABADIA LARRZ 73 SEN-M 41 1:08:01 CLUB PIRINEISTA MAYENCOS Diploma
5LARA ACEBILLO 263 SEN-F 13 1:28:07 SESE Diploma
6JAVIER ACIN GODE 105 VET-B-M 6 1:10:04 CLUB ATLETISMO JACA Diploma
7LEIRE AGIRREAZALDEGI GALLASTEGI 260 SEN-F 12 1:27:22 - Diploma
9MIKEL ALBENIZ CARLOS 3 VET-A-M 1 0:52:35 TXINDOKI A.T. Diploma
10ALBERTO ALCALÁ GALVE 203 SEN-M 87 1:19:44 STADIUM CASABLANCA Diploma
11ENEKO ALIENDE CECIAGA 87 SEN-M 47 1:08:58 LEINTZGAIN Diploma
12JOSE MANUEL ALMALE MARIFONS 202 VET-A-M 69 1:19:41 - Diploma
13AXIER ALONSO KORKOSTEGI 7 SEN-M 6 0:54:21 ALOÑA MENDI Diploma
14LUIS ALBERTO ALONSO NODAR 137 VET-B-M 11 1:13:03 - Diploma
15MARCOS ALQUEZAR BESCOS 14 JUN-M 1 0:57:21 SIMPLY SCORPIO 71 Diploma
17RAFA ALVAREZ GOMEZ 123 VET-B-M 7 1:11:46 MUNARRIKOLANDA MT Diploma
18IÑIGO ALZOLA GORDOA 4 SEN-M 3 0:53:23 ARROLAPE Diploma
19RAFAEL AMORES JARDIEL 229 SEN-M 93 1:21:50 - Diploma
21JAVIER ANADÓN MAMÉS 275 SEN-M 102 1:29:02 - Diploma
22FRANCISCO J. ANCIN JIMENEZ 162 VET-A-M 53 1:15:12 - Diploma
23ALVARO AÑORBE 216 VET-B-M 24 1:20:49 AVC Diploma
24JAIME ANTON SAN JOSE 61 VET-B-M 4 1:06:03 PEÑA GUARA Diploma
25CARRICONDO ANTONIO 304 VET-B-M 42 1:42:58 - Diploma
26PILAR ARA GAIRIN 252 VET-B-F 2 1:25:58 CLUB ATLETISMO JACA Diploma
27J. CARLOS ARASANZ VILLARTE 176 VET-A-M 57 1:16:39 - Diploma
29ANA ARBONES MAINAR 262 VET-A-F 17 1:28:06 - Diploma
30RUBEN ARCEGA SERRANO 205 SEN-M 88 1:19:49 - Diploma
32ENRIQUE ARMINGOL LALAGUNA 292 VET-B-M 37 1:33:52 OS ANDARINES DE ARAGON Diploma
33UNAI AROSA BENITO 243 VET-A-M 82 1:25:01 - Diploma
34IGNACIO ARREGUI BUISAN 114 VET-A-M 32 1:10:51 - Diploma
35JON ARRIOLA ARKAUZ 168 VET-A-M 55 1:16:07 - Diploma
36SAMUEL ARROYO RUIZ 173 SEN-M 79 1:16:32 LOS MALLOS Diploma
37XABIER ARTETXE BARRAINKUA 65 VET-A-M 16 1:06:30 - Diploma
38RUBÉN ARTUCH ORDOBÁS 146 SEN-M 71 1:13:53 - Diploma
39ANER ASTIGARRAGA OSORO 288 JUN-M 12 1:31:56 - Diploma
40IGOR AUZMENDI MEDIBE 98 SEN-M 55 1:09:43 - Diploma
41MIGUEL AVALOS FERNÁNDEZ 124 SEN-M 64 1:11:52 - Diploma
42JAVIER AVELLANAS FATÁS 24 SEN-M 15 1:00:04 - Diploma
43ANDONI AYESTARAN 77 VET-A-M 21 1:08:18 - Diploma
44SABINO AZCARATE LETURIA 206 VET-B-M 20 1:19:50 - Diploma
45IÑIGO AZCARATE URRUTIA 110 JUN-M 9 1:10:26 - Diploma
46MANUEL FRANCISCO AZNAR LIZALDE 37 VET-B-M 2 1:02:28 ADA ZUERA Diploma
47BEÑAT AZPIAZU UGARTE 88 SEN-M 48 1:09:01 IZADIZALEAK Diploma
48OLIVER BARA NEGRO 253 SEN-M 96 1:26:01 - Diploma
49DOMINGO BARBERO RODRIGUEZ 290 SEN-M 104 1:32:10 - Diploma
50IDOIA BARRENA LOPETEGUI 236 VET-A-F 13 1:23:10 - Diploma
51MIREN JONE BARRENA LOPETEGUI 178 VET-A-F 9 1:17:06 - Diploma
52SANTIAGO BARRIENDOS NAVALES 214 VET-B-M 23 1:20:43 GRUPO 7:45 Diploma
53JAVIER BASURTO IBÁÑEZ DE GARAYO 197 SEN-M 85 1:19:24 - Diploma
55BERNARDO BELLO SANCHEZ 69 VET-A-M 18 1:07:05 - Diploma
56ALBERTO BELTRAN MARTIN 100 VET-A-M 27 1:09:52 CORREDORES DEL EBRO Diploma
Emaitzak: 381