Klasifikazioak  - III MARATON DE VALDEFUENTES 2014

Klasifikazioak - III MARATON DE VALDEFUENTES 2014

Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 119
DortsalaPartehartzaileaPUESTO KATEGORIA Denbora EQUIPO Ver másDiploma
1PEREZ SANCHEZ,JORGE 7 ELITE 2:54:34 CAURIENSE C.C. Diploma
4TRUJILLO JIMENEZ,ALBERTO 2 ELITE 2:31:04 GR-100 MTB C.D. Diploma
5YUSTE FRANCO,MARCOS 4 ELITE 2:33:57 GR-100 MTB C.D. Diploma
7GONZALEZ RAMOS,LUIS CARLOS 5 ELITE 2:41:13 CAURIENSE C.C. Diploma
10PIZARRO DE MIGUEL,CARLOS 3 ELITE 2:31:49 RECAMBIOS ANTOLIN G.C Diploma
13PADILLA HISADO,SAMUEL 1 ELITE 2:29:36 RUEDA C.D. Diploma
15BARRIGA MILLAN,GONZALO 6 ELITE 2:47:26 BICICLETAS CACERES C.C. Diploma
19MATEOS-ZUIL REBOLLO,GABRIEL 8 ELITE 3:21:49 EXTREMBIKE DH C.D. Diploma
104BRAVO DEL POZO,LORENZO 2 SUB23 2:47:26 QUINTANA ES NATURAL C.C. Diploma
111HERNANDEZ BLAZQUEZ,DANIEL 1 SUB23 2:42:40 CON DOS PIÑONES C.D. Diploma
112RICO RAMIREZ,LUIS 3 SUB23 2:52:29 EXTREMADURA-ORBEA Diploma
119CORTES NORIEGO,ANTONIO 2 SENIOR 2:37:49 RECAMBIOS ANTOLIN G.C Diploma
120DIAZ FERNANDEZ,SALVADOR RETIR. SENIOR - FRANCISCO PIZARRO A.D.C Diploma
206PULIDO QUIJADA,JESUS M 3 SENIOR 2:42:37 MONTEHERMOSO C.C. Diploma
208GARCIA PARRA,MIGUEL 1 SENIOR 2:29:47 VALLE DEL ALAGON C.P. Diploma
220ALMODOVAR MENDOZA, JOSE FELIX RETIR. CICLOTURISTA - - Diploma
221MERA ROSA,JUAN MANUEL RETIR. SENIOR - QUINTANA ES NATURAL C.C. Diploma
222NAVARRO MARCHENA,JOSE MARIA 4 SENIOR 2:54:47 ZURBARAN FUENTE DE CANTOS Diploma
223DIAZ MARTIN,ISMAEL 4 CICLOTURISTA 2:09:55 VALLE DEL ALAGON C.P. Diploma
224TOME FERNANDEZ,MARGARITA 2 CICLOTURISTA 2:04:59 VALLE DEL ALAGON C.P. Diploma
226MOLINA ORTEGA,JOSE LUIS RETIR. SENIOR - ROQUEÑOS DE MIRANDILLA A Diploma
227MARTIN BALLESTEROS, MARIVI 7 CICLOTURISTA 2:50:39 - Diploma
229MORALES GALLARDO, JOSE MANUEL 1 CICLOTURISTA 1:43:22 - Diploma
230BERGAS MORENO, VICTOR RETIR. CICLOTURISTA - - Diploma
240MANZANO MIRON,CARLOS 3 CICLOTURISTA 2:07:32 VALLE DEL ALAGON C.P. Diploma
301MUÑOZ GUERRERO,FCO JAVIER 4 MASTER30 2:33:55 VALLE DEL ALAGON C.P. Diploma
305FRAGUA FALAGAN,ABEL 1 MASTER30 2:29:28 VALLE DEL ALAGON C.P. Diploma
307PEREZ NUÑEZ,ROBERTO 2 MASTER30 2:29:31 VALLE DEL ALAGON C.P. Diploma
309BLANCO SALOR,DIEGO 8 MASTER30 2:41:59 EXTREMBIKE DH C.D. Diploma
316GARCIA MORUNO,VICENTE RETIR. MASTER30 - ROQUEÑOS DE MIRANDILLA A Diploma
334LUENGO PEREZ,LUIS EUGENIO 18 MASTER30 3:00:45 BICICLETAS CACERES C.C. Diploma
337MORILLO RODRIGUEZ,BORJA 10 MASTER30 2:52:51 BICICLETAS BLAS LILLO C. Diploma
338MONTERO CANDELEDA, BELEN 6 CICLOTURISTA 2:50:33 - Diploma
339RUIZ BLANCO, TERESA 5 CICLOTURISTA 2:50:29 - Diploma
342GONZALEZ CITA,JUAN RETIR. MASTER30 - FRANCISCO PIZARRO A.D.C Diploma
347AMBOADES RAYO,JUAN FRANCIS 14 MASTER30 2:57:07 LA GUARRA FLACA C.C. Diploma
353QUIJADA GARRIDO,OSCAR MARIO 15 MASTER30 2:58:15 MONTEHERMOSO C.C. Diploma
355DENCHE ZAMORANO,ANGEL 12 MASTER30 2:53:55 PELIN C.C. Diploma
356JIMENEZ GIRON,LUIS 9 MASTER30 2:46:46 AGORA BIKES - SCOTT Diploma
357GALAPERO CORONA,JOSE ANTONIO 16 MASTER30 2:58:18 MIAJADAS C.C Diploma
358SERRADILLA MATEOS,MIGUEL ANGEL 6 MASTER30 2:37:48 BTT XALIMA A.D. Diploma
359TRAPOTE PINTO,RAUL 17 MASTER30 2:58:21 BTT XALIMA A.D. Diploma
360GUTIERREZ PARRA,FRANCISCO JE RETIR. MASTER30 - CAMINO A LA PERDICION C. Diploma
361ESCALANTE MENDEZ,MIGUEL ANGEL 7 MASTER30 2:41:14 BTT XALIMA A.D. Diploma
362ANGUITA AMBEL,ALEJANDRO 21 MASTER30 3:03:01 BICICLETAS CACERES C.C. Diploma
363CARRASCO HERNANDEZ,SAMUEL RETIR. MASTER30 - BADAJOZ CICLO CLUB. Diploma
364CARRICHES FARRACES,PORFIRIO GU 13 MASTER30 2:53:57 RECAMBIOS ANTOLIN G.C Diploma
366MANZANO GORDO,JOSE ANTONIO 3 MASTER30 2:29:46 BTT XALIMA A.D. Diploma
367MARTIN GRANDE,DAVID 23 MASTER30 3:09:57 CACERES BIKE E.C Diploma
368ARROYO RAMIREZ,JOSE ANTONIO 5 MASTER30 2:35:33 FRANCISCO PIZARRO A.D.C Diploma
Emaitzak: 119