Classificacions  - II DUATLÓN CROSS SPRINT EL HERRUMBLAR

Classificacions - II DUATLÓN CROSS SPRINT EL HERRUMBLAR

Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'esdeveniment fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 79
DorsalParticipantPOSICIÓN TEMPS Veure mésDiploma
174 NICOLÁS GASCÓN MERINO 1H18´14´´ Diploma
260 JOSÉ VICENTE MARTÍNEZ LÓPEZ 1H18´29´´ Diploma
380 JOSÉ DE LA CONCEPCIÓN GARCÍA 1H19´02´´ Diploma
48 FRANCISCO NÚÑEZ CHUMILLAS 1H20´09´´ Diploma
557 JOSÉ GARCÍA PEDRET 1H21´49´´ Diploma
637 FLORENTINO NAVARRO DONATE 1H22´27´´ Diploma
714 FRANCISCO CÓRCOLES MONTEJANO 1H23´39´´ Diploma
854 ISMAEL MATALLÍN CORTÉS 1H24´36´´ Diploma
938 CARLOS UBIDE SALINAS 1H25´30´´ Diploma
1024 PEDRO PONCE PÉREZ 1H25´42´´ Diploma
1111 JUAN TALAVERA GARCÍA 1H26´48´´ Diploma
1227 GABRIEL LERMA GÓMEZ 1H27´17´´ Diploma
1379 JOSE JAVIER VALIENTE CUARTERO 1H27´18´´ Diploma
1452 JUAN FRANCISCO APARICIO MARTÍNEZ 1H27´18´´ Diploma
1576 JUAN ÁNGEL JIMÉNEZ PICAZO 1H27´33´´ Diploma
1653 ANTONIO MARCOS AROCA DESCALZO 1H28´32´´ Diploma
1742 JUAN JESÚS LÓPEZ VALERA 1H29´00´´ Diploma
1877 PABLO CÓRDOBA NAVARRO 1H29´05´´ Diploma
1917 MIGUEL ÁNGEL PONCE MARTÍNEZ 1H29´39´´ Diploma
2039 ANTONIO SÁEZ GÓMEZ 1H29´43´´ Diploma
2120 MIGUEL ÁNGEL JIMÉNEZ PONCE 1H29´51´´ Diploma
2248 ARMANDO NOGUERÓN JORDÁN 1H29´51´´ Diploma
2358 ROBERTO TARANCÓN NAVARRO 1H30´30´´ Diploma
2429 JUAN PASCUAL MUÑOZ LEGIDOS 1H31´27´´ Diploma
2513 RAUL DOMÍNGUEZ GÓMEZ 1H31´37´´ Diploma
2665 JULIO JAVIER GARRIDO GONZÁLEZ 1H31´10´´ Diploma
2769 ALONSO MARTÍNEZ MARTÍNEZ 1H31´11´´ Diploma
289 CARLOS SAHUQUILLO GARCÍA 1H31´59´´ Diploma
2968 SERGIO IZQUIERDO ROBERTO 1H32´21´´ Diploma
3081 JOSE JAVIER RUBIO SAHUQUILLO 1H33´03´´ Diploma
3140 RAÚL CUBAS BLASCO 1H33´07´´ Diploma
3241 ALFONSO MARTÍNEZ RUBIO 1H33´07´´ Diploma
335 JOSÉ RAMÓN SORIANO JULIÁ 1H33´31´´ Diploma
3462 JUAN LÓPEZ GARRIDO 1H33´57´´ Diploma
3573 ANTONIO JOSÉ MANCEBO HERNÁNDEZ 1H34´00´´ Diploma
3655 MANUEL AGUILAR CALERO 1H34´03´´ Diploma
3722 VÍCTOR RUBIO PÉREZ 1H34´29´´ Diploma
3819 NOÉ MARTÍNEZ CÓLLIGA 1H35´00´´ Diploma
393 JOSÉ ANTONIO NAVARRO GONZÁLEZ 1H35´05´´ Diploma
4036 ISMAEL RUBIO BUENDÍA 1H35´32´´ Diploma
4133 JOAQUÍN ANGUIX LÓPEZ 1H36´08´´ Diploma
4231 MIGUEL MORA MILLA 1H36´21´´ Diploma
4349 MARIO PEÑA SÁEZ 1H36´24´´ Diploma
4428 MIGUEL IZQUIERDO ROBERTO 1H36´59´´ Diploma
4512 LIBERTAD LUJÁN GUERRERO 1H37´53´´ Diploma
4615 FRANCISCO RAMOS GÓMEZ 1H38´21´´ Diploma
4732 ANDRÉS PÉREZ BLASCO 1H38´23´´ Diploma
4843 JOSE CARLOS MACIA MARTÍNEZ 1H38´25´´ Diploma
4926 LUCAS GÓMEZ PIÑAS 1H38´47´´ Diploma
5050 VICENTE GARCÍA SORIANO 1H40´10´´ Diploma
Resultats: 79