Results - XIII BTT SECASTILLA

Results - XIII BTT SECASTILLA

PDF files
Search Participant

Get a Diploma of the event clicking the icon Diploma available at the last column of participants list


Results: 58
Bib NumberParticipantCATEGORY TIEMPO OFICIAL POSICION CATEGORIA POSICION GENERAL DetailDiploma
1ANDRES AGUILAR BARBANOJ ELITE 2:08:46 2 4 Diploma
2FRANCISCO ALADRÉN JAL MASTER-40 3:47:11 8 54 Diploma
3CARLOS ANGUERA SANZ SUB-23 4:09:27 5 56 Diploma
4RUBEN ANGUERA SANZ MASTER-30 2:21:15 8 13 Diploma
5RAMÓN AVENTÍN GRACIA ELITE 2:34:35 5 23 Diploma
6JORGE BAJÁ MÉRIZ MASTER-40 2:10:29 1 6 Diploma
7DANIEL BAQUEDANO LASHERAS MASTER-30 2:14:36 5 8 Diploma
8JESUS BIELSA MASTER-30 2:50:02 15 32 Diploma
9ALBERTO BURGUILLO SÁNCHEZ MASTER-30 2:20:23 7 11 Diploma
10SANTIAGO JOSE CAMPO MASTER-30 3:26:55 19 48 Diploma
12JAVIER DEL RÍO GONZÁLEZ MASTER-30 3:28:59 20 50 Diploma
13ROCÍO DÍAZ FERNÁNDEZ FEMINAS 3:47:10 7 53 Diploma
14JESÚS EMBID BARCELONA MASTER-50 2:27:57 1 17 Diploma
15JESÚS EZQUERRA SALCEDO JUNIOR 2:42:02 1 26 Diploma
16HÉCTOR GAIRÍN CASASNOVAS MASTER-30 2:08:47 3 5 Diploma
17ARMANDO GARCÍA VIDAL ELITE 2:28:42 4 18 Diploma
18MANUEL GORDILLO GARCIA MASTER-40 3:28:06 6 49 Diploma
19FERNANDO LABAZUY MIRANDA MASTER-40 2:44:07 4 29 Diploma
20ALFREDO LAGUARTA ESCARTIN MASTER-30 2:59:54 17 39 Diploma
21JUAN LAPENA SUELVES MASTER-30 2:33:45 10 22 Diploma
23CARLOS LOPEZ SALAZAR MASTER-60 3:54:13 1 55 Diploma
25EDUARDO MATIAS SANCHEZ MASTER-40 3:22:28 5 47 Diploma
26NOEL MEGA AVELLANEDA MASTER-30 2:05:01 2 2 Diploma
27ARANTXA MEJIAS REBERT FEMINAS 2:54:25 2 34 Diploma
28ANTONIO MINCHOT MORA ELITE 3:00:59 7 40 Diploma
29ARTURO MINCHOT RIVERA MASTER-50 2:51:17 3 33 Diploma
30FRANCISCO MOLERO PEREZ MASTER-50 4:30:00 4 58 Diploma
31MARCIAL MUR TORRECILLA MASTER-40 3:30:18 7 51 Diploma
32IVAN NERIN PORTE ELITE 2:55:05 6 35 Diploma
33EDUARDO LALO NOGUERA GAYA MASTER-30 2:25:49 9 16 Diploma
34DANIEL ORDOÑEZ LOPEZ ELITE 3:13:10 8 43 Diploma
35FRANCISCO PAÚL SALLAN MASTER-30 2:16:12 6 10 Diploma
36ERIKA PESCADOR BONET FEMINAS 3:13:11 4 44 Diploma
37SERGIO RAMON LARDIES MASTER-30 2:11:02 4 7 Diploma
39IVÁN ROMERO SOTO ELITE 2:05:17 1 3 Diploma
40DAVID ROURERA GAY MASTER-30 3:03:37 18 41 Diploma
41LUIS SANTIAGO MACIAS MASTER-60 4:20:32 2 57 Diploma
42ELENA SANTOLARIA CEBRIAN FEMINAS 3:13:20 5 45 Diploma
43VICTOR SENA PUYUELO SUB-23 2:33:41 2 21 Diploma
44CARLOS SOLANAS IRANZO MASTER-30 2:57:11 16 36 Diploma
45LILIAN SORIANO CEPEDA FEMINAS 2:59:52 3 38 Diploma
46ELOY SUILS ARIÑO MASTER-30 2:03:00 1 1 Diploma
47BLANCA VALLES MEJIAS FEMINAS 2:47:54 1 30 Diploma
48LUIS GARUZ BERNABEU CADETE 2:59:29 2 37 Diploma
49JOSE MANUEL PESQUE PUYALTO CADETE 2:33:19 1 20 Diploma
50JESUS RODRIGUEZ CUTILLA MASTER-30 2:39:05 11 24 Diploma
51DAVID VILLACAMPA MONDUTA MASTER-30 2:42:42 12 27 Diploma
52NARCISO BARRANCO LAHOZ MASTER-40 2:20:53 2 12 Diploma
53GONZALO JOSÇE FERRER LATORRE MASTER-50 2:31:43 2 19 Diploma
54TOÑO FERNANDEZ FÁBREGAS MASTER-40 2:25:28 3 15 Diploma
Results: 58