Klasifikazioak  - 12ª PEDALADA BTT  DE VALLIRANA KARSTICA 2014

Klasifikazioak - 12ª PEDALADA BTT DE VALLIRANA KARSTICA 2014

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 240
DortsalaPartehartzaileaDenbora PUESTO CATEGORÍA Ver másDiploma
1900ISRAEL NUÑEZ BATICON 2:09:03 1 MASTER-30 Diploma
1904FRANCISCO AGUILAR CANO 3:14:43 65 MASTER-20 Diploma
1906ALFONS ALCAIDE ALCARRIA 4:14:18 157 MASTER-30 Diploma
1908JORDI ALCAZAR GONZALEZ 3:49:24 117 MASTER-20 Diploma
1911JOSEP AMENÓS SANTIVERI 2:40:05 19 MASTER-30 Diploma
1912MARC AMILLS RIBAS 3:06:02 54 MASTER-40 Diploma
1913ANTONIO ARAGON SANCHEZ 3:11:27 57 MASTER-30 Diploma
1915RUBÉN ARMENTEROS 4:38:34 207 MASTER-20 Diploma
1916SERGIO ARMENTEROS CANO 4:38:34 206 SUB-20 Diploma
1918DAVID ARRIBAS RUIZ 4:01:38 138 MASTER-30 Diploma
1919JOAN ANTON ASENSIO CABANELL 2:29:37 12 MASTER-40 Diploma
1920JOSEP Mª AZNAR CEBRIAN 2:51:02 30 MASTER-30 Diploma
1921DAVID BAENA MARFIL 3:31:11 88 MASTER-40 Diploma
1922LAURA BALETA FARRERAS 3:27:51 80 FEMENINA Diploma
1925DAVID BARGUES SANTAFE 2:55:07 36 MASTER-40 Diploma
1926IVAN BARRERO FERNANDEZ 2:51:02 29 MASTER-30 Diploma
1928CARLOS BELOKI BEDIA 3:58:43 131 MASTER-40 Diploma
1930ANTONIO BENEDICTO 3:31:11 87 MASTER-40 Diploma
1932MOHAMED BENKTIB 4:14:18 158 MASTER-20 Diploma
1933SANTIAGO ABEL BERMÚDEZ ANTON 3:28:07 84 MASTER-30 Diploma
1935JESUS BLAZQUEZ BARBA 3:08:49 55 MASTER-20 Diploma
1937OLIVER BONET FERNANDEZ 4:04:33 147 MASTER-30 Diploma
1938MARC BONFILL OLIVA 3:31:18 93 MASTER-30 Diploma
1940IGNACIO BOSQUET CORREYERO 3:58:08 130 MASTER-30 Diploma
1941JOSE MANUEL BOSQUET HERRERA 3:06:01 53 MASTER-40 Diploma
1942ROBERTO BOU MARTIN 2:12:48 2 MASTER-20 Diploma
1944JORDI BRUNET PASCUAL 4:27:14 192 MASTER-30 Diploma
1946LUIS CAICEDO CHAVARRIA 3:53:09 121 MASTER-30 Diploma
1947DAVID CALDDRO CAMPDERROS 4:14:17 156 MASTER-30 Diploma
1948JESÚS CALLEJA RUIZ 3:31:12 89 MASTER-20 Diploma
1949OSCAR CALLEJON BELLIDO 3:14:10 63 MASTER-30 Diploma
1951RAUL CALVO PEREZ 4:17:08 166 MASTER-30 Diploma
1952JOSE CANDELA SERRANO 4:03:32 143 MASTER-20 Diploma
1953JOSE ANTONIO CANO ESCRIBANO 4:29:57 196 MASTER-40 Diploma
1954CARLES CANTOS TREJO 3:39:55 109 MASTER-40 Diploma
1957ISIDORO CARMONA RUIZ 4:35:27 203 MASTER-40 Diploma
1959CELESTINO CASARES ROMERO 4:37:01 204 MASTER-30 Diploma
1960FRANCISCO CASARES SANCHEZ 4:37:01 205 MASTER-50 Diploma
1962GUILLERMO CASTAÑO HERNANDEZ 2:49:10 26 MASTER-40 Diploma
1963RAUL CASTELLO GARCIA 2:19:23 5 MASTER-30 Diploma
1964JESUS CASTILLO CERVILLA 4:08:50 153 MASTER-30 Diploma
1966JORDI CELDRÁN OTERO 3:32:05 94 MASTER-30 Diploma
1967DAVID CERVERA SÁNCHEZ 4:08:15 151 MASTER-30 Diploma
1968NATXO CHALER SANCHEZ 3:27:58 81 MASTER-30 Diploma
1973CRISTINA CUATRECASAS BARCELO 5:05:16 235 FEMENINA Diploma
1975FRANCESC DE LA FUENTE FERRET 2:27:19 10 MASTER-30 Diploma
1976MANUEL DE LA ROSA DE LA TORRE 2:43:14 23 MASTER-40 Diploma
1978ARAN DE MINGO JOVANI 3:11:49 59 MASTER-20 Diploma
1980VICENTE DEL CAMPO RODRIGUEZ 3:31:14 92 MASTER-40 Diploma
1981JUAN DEL MORAL LOPEZ 4:42:22 212 MASTER-30 Diploma
Emaitzak: 240