Classificacions - II TRIATLÓN ISLA CANELA

Classificacions - II TRIATLÓN ISLA CANELA

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'event fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 146
DorsalParticipantCATEGORIA POSICION CLUB TEMPS Veure mésDiploma
1DOVAL DOMINGUEZ, ABRAHAM CADM 4 ADSEVILLA BIKILA 1:09:13 Diploma
2PALACIOS GARCIA, ALVARO S23M 1 ADSEVILLA BIKILA 1:01:02 Diploma
3ALAMO RODRIGUEZ, ALEJANDRO S23M 7 ADSEVILLA BIKILA 1:21:38 Diploma
4GOMEZ SUAREZ, SERGIO S23M 4 ADSEVILLA BIKILA 1:05:12 Diploma
5LOPEZ GALLARDO, JUAN FRANCISCO S23M 3 ADSEVILLA BIKILA 1:05:00 Diploma
6BERMEJO MARTIN, FRANCISCO ABSM 17 CA AYAMONTE 1:07:38 Diploma
7BOTE ANTUNEZ, JOSE MANUEL CADM 5 CA AYAMONTE 1:19:26 Diploma
8GAMERO CASADO, EDUARDO VT1M 25 CA AYAMONTE 1:20:24 Diploma
9GARCIA-IZQUIERDO GRANELL, JESUS ABSM 27 CA AYAMONTE 1:09:58 Diploma
10GARLITO RODRIGUEZ, JUAN JOSE VT1M 13 CA AYAMONTE 1:12:11 Diploma
11GIL MARTIN, MARIO VT1M 19 CA AYAMONTE 1:16:07 Diploma
14GONZALEZ ROMERO, MARCIAL VT1M 4 CA AYAMONTE 1:06:48 Diploma
15GONZALEZ ROMERO, JORGE ABSM 26 CA AYAMONTE 1:09:30 Diploma
16MATEOS LOPEZ, SERGIO ABSM 36 CA AYAMONTE 1:11:55 Diploma
17LOSA GOMEZ, LUIS MARCOS VT1M 14 CA AYAMONTE 1:12:29 Diploma
19GAMEZ MARTIN, JAVIER VT1M 10 CA AYAMONTE 1:11:24 Diploma
20MARTIN LOBO, JOSE ANTONIO VT1M 11 CA AYAMONTE 1:11:54 Diploma
21MARTIN SALINAS, MIGUEL ANGEL ABSM 40 CA AYAMONTE 1:12:57 Diploma
22NOGUERAS PEREZ, ALEJANDRO ABSM 51 LOCALES AYAMONTE 1:16:08 Diploma
23ORTA GONZALEZ, JUAN CARLOS ABSM 21 CA AYAMONTE 1:08:18 Diploma
24FLORES PEREZ, LEANDRO VT1M 24 CA AYAMONTE 1:20:14 Diploma
25ROMERO DIAZ, DANIEL ABSM 49 NO FEDERADO 1:14:54 Diploma
26PEREZ PRIETO, MANUEL VT2M 4 CA AYAMONTE 1:23:55 Diploma
27PEREZ PRIETO, ALFONSO ABSM 11 CA AYAMONTE 1:06:38 Diploma
28PEREZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL VT1M 3 CA AYAMONTE 1:04:00 Diploma
29SANDOVAL SANCHEZ, MIGUEL ANGEL ABSM 24 CA AYAMONTE 1:09:02 Diploma
30SEGURA LOPEZ, ANTONIO J. VT1M 22 CA AYAMONTE 1:18:59 Diploma
31TINOCO ALONSO, MANUEL JESUS ABSM 18 CA AYAMONTE 1:07:41 Diploma
32RECACHA FERNÁNDEZ, ARON ABSM 23 CA CORIA 1:08:49 Diploma
33BLANCA BUENO, CARLOS ABSM 62 C.A. CUATRO CAMINOS 1:21:54 Diploma
34VELAZQUEZ RUIZ, FRANCISCO JAVIER ABSM 33 C.A. CUATRO CAMINOS 1:10:54 Diploma
35BUENO CARRASCO, ISAIAS ABSM 57 EL LINCE DE BONARES 1:18:52 Diploma
36MIGUEL CABA, ALEJANDRO ABSM 16 C.A. PALACIEGO 1:07:25 Diploma
37MORALES TOLEDO, CARLOS CADM 2 C.A. PALACIEGO 1:06:07 Diploma
38GOMEZ, ANTIO LUIS ABSM 55 C.A. PUEBLA BICICLETAS PALMA 1:18:04 Diploma
39GONZALEZ CABALLERO, MANUEL ABSM 29 C.A. PUEBLA BICICLETAS PALMA 1:10:05 Diploma
40GUTIERREZ PEREZ, RAFAEL ABSM 61 C.A. PUEBLA BICICLETAS PALMA 1:20:27 Diploma
41NOVA LOPEZ, OSCAR ABSM 60 TRIATLON BENALMADENA 1:20:08 Diploma
42MARTINEZ QUINTERO, ENRIQUE S23M 5 BIKERS JADU 1:07:51 Diploma
43RODRIGUEZ ROALES, ANA MARIA CADF 1 CAPA TRIATLON 1:10:15 Diploma
44CABANILLAS MARTIN, MARCOS JUNM 2 CASTRO JARANA 1:16:09 Diploma
45MORA ALBARRACIN, FRANCISCO JAVIER ABSM 4 CD ESLABON PERDIDO 1:04:23 Diploma
46SANTOS BURGOS, FERNANDO ABSM 8 CC EL VISO 1:06:05 Diploma
47CARDENAS FERNANDEZ, VICTOR ABSM 30 CD CORRECAMINOS 1:10:12 Diploma
48ALCAZAR AGUILAR, FCO JAVIER ABSM 54 DT1 TEAM 1:16:59 Diploma
49MUÑOZ ARTILLO, MARIO VT1M 16 DUTRI LA PALMA CDO 1:15:27 Diploma
50BARRAL MARTIN, JOSE MANUEL VT1M 27 DUTRI LA PALMA CDO 1:24:51 Diploma
53SANTANA HERNANDEZ, JUAN JOSE VT1M 31 EL PATO QUE FLOTA 1:37:52 Diploma
54GONZALEZ GONZALEZ, ANTONIO JAVIER ABSM 14 CD ESLABON PERDIDO 1:07:13 Diploma
55ANGULO MESTRE, FRANCISCO VT2M 1 C.D. IBERMAN 1:15:05 Diploma
Resultats: 146
 

Aquest esdeveniment se celebra gràcies a:

ISLA CANELA.ES
ISLA CANELA.ES
Turismo Activo del Guadiana
Turismo Activo del Guadiana
POCTEP
POCTEP
FONDOS FEDER UE
FONDOS FEDER UE