Klasifikazioak - DESAFIO 132

Klasifikazioak - DESAFIO 132

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 209
DortsalaPartehartzaileaPOSICIÓN CATEGORÍA POSICIÓN CAT. Denbora VELOCIDAD MEDIA Ver másDiploma
132MIGUEL INDURAIN LARAYA 19 HOMBRES D 1 3:43:01 35.5 KM/H Diploma
133PRUDEN INDURAIN LARAYA 20 HOMBRES D 2 3:44:47 34.63 KM/H Diploma
134MIGUEL INDURAIN LOPEZ DE GOICOE 6 - - 3:41:44 35.14 KM/H Diploma
136FRANCISCO JAVIER AGUADO HERNÁN 81 HOMBRES E 4 3:56:33 33.1 KM/H Diploma
137JULIAN AGUIRRE AGUADO 175 HOMBRES B 40 4:46:42 27.29 KM/H Diploma
138EMILIO AGUIRRE REDRADO 77 HOMBRES D 15 3:56:22 33.25 KM/H Diploma
141SANTIAGO ALIAGA FERNANDEZ 109 HOMBRES C 59 4:14:00 31.18 KM/H Diploma
143PEDRO ANGEL ALVAREZ CASTILLO 181 HOMBRES D 47 4:52:29 26.86 KM/H Diploma
144DAVID ALVAREZ LOZANO 36 HOMBRES C 20 3:45:52 34.4 KM/H Diploma
145ALFREDO AMILLANO GARASA 13 HOMBRES C 7 3:41:46 35.11 KM/H Diploma
148ISMAEL ANTON SORIA 51 HOMBRES C 28 3:46:45 34.36 KM/H Diploma
150FRAN ARAMAYO MARTINEZ 94 HOMBRES B 21 4:00:09 32.88 KM/H Diploma
152GABRIEL ARANA GONZALEZ73 191 HOMBRES C 86 4:54:12 26.83 KM/H Diploma
153GUILLERMO ARREGUI GAMEN 112 HOMBRES B 25 4:14:01 31.17 KM/H Diploma
154FRANCISCO JAVIER ARRIAZU ARRIAZ 148 HOMBRES D 32 4:37:31 28.28 KM/H Diploma
155ERNESTO ARROYO RUBIO 174 HOMBRES C 79 4:42:48 27.62 KM/H Diploma
157JOSE MANUEL AZCON TOMAS 164 HOMBRES C 77 4:39:30 28.09 KM/H Diploma
158AITOR AZKETA GRACIA 158 HOMBRES B 37 4:39:27 28.12 KM/H Diploma
159FERNANDO BAILA VILLAR 119 HOMBRES D 21 4:17:49 30.24 KM/H Diploma
161FELIPE BARCOS DÍAZ 161 HOMBRES C 75 4:39:29 28.1 KM/H Diploma
162JULIO BARRERA TELLO 172 HOMBRES C 78 4:41:55 27.64 KM/H Diploma
163ANTONIO BECERRA LOMBAO 160 HOMBRES C 74 4:39:28 28.11 KM/H Diploma
164ALEX BERISTAIN IZAGA 3 HOMBRES C 2 3:41:44 35.14 KM/H Diploma
166PEDRO JOSÉ BORREGA CALDITO 59 HOMBRES D 12 3:49:52 33.82 KM/H Diploma
167MIKEL BOTE MATEOS 183 HOMBRES C 81 4:52:30 26.85 KM/H Diploma
169JOSE ANTONIO CABALLERO COFRADES 32 HOMBRES C 17 3:45:51 34.42 KM/H Diploma
170RUBEN CACHO VIAMONTE 108 HOMBRES B 24 4:13:54 30.65 KM/H Diploma
171ALBERTO CALAVIA SAMANES 166 HOMBRES D 39 4:40:47 27.82 KM/H Diploma
172JOSÉ ALFREDO CALVO MARTÍN 98 HOMBRES C 52 4:05:04 32.27 KM/H Diploma
173RAUL CAMARA IZQUIERDO 9 HOMBRES B 3 3:41:45 35.12 KM/H Diploma
174DAVID CARRERA ARANDA 56 HOMBRES B 13 3:47:16 34.65 KM/H Diploma
175JESÚS CASAJÚS 28 HOMBRES D 4 3:45:50 34.43 KM/H Diploma
176FERMIN CASAJUS JARAUTA 54 HOMBRES C 29 3:46:46 34.35 KM/H Diploma
177MIKEL CASAS GIL 145 HOMBRES D 30 4:34:22 28.67 KM/H Diploma
178MIGUEL ÁNGEL CASBAS ALMUDÍ 62 HOMBRES C 30 3:52:22 33.82 KM/H Diploma
179JOSE MARIA CATALINA DE LA PEÑA 50 HOMBRES B 11 3:46:45 34.36 KM/H Diploma
180JOSE LUIS CIAURRI MIRURI 57 HOMBRES D 11 3:49:47 33.89 KM/H Diploma
181ANTONIO CLEMENTE AUSEJO 184 HOMBRES E 8 4:52:30 26.85 KM/H Diploma
182BLAS CLEMENTE SEBASTIAN 149 HOMBRES C 70 4:37:31 28.28 KM/H Diploma
183PEDRO CORNAGO DIAZ 78 HOMBRES D 16 3:56:22 33.25 KM/H Diploma
184FELIX CORRES ARMAÑANZAS 11 HOMBRES E 1 3:41:45 35.12 KM/H Diploma
185RAUL CUBERO MATEO 26 HOMBRES C 14 3:45:50 34.43 KM/H Diploma
186FRANCISCO JAVIER CUESTA CASQUER 29 HOMBRES C 15 3:45:50 34.43 KM/H Diploma
187DAVID CUESTA DEL BARRIO 47 HOMBRES C 26 3:46:43 34.39 KM/H Diploma
188JOSEBA DANBORIENA ULAZIA 198 HOMBRES B 43 5:01:34 26.02 KM/H Diploma
189IVAN DE MIGUEL RUIZ 17 HOMBRES C 10 3:41:48 35.08 KM/H Diploma
190JORGE DE VICENTE 16 HOMBRES C 9 3:41:47 35.09 KM/H Diploma
191JOSE ANTONIO DIAZ MUÑOZ 52 HOMBRES D 9 3:46:45 34.36 KM/H Diploma
192DANIEL DIAZ MURO 199 HOMBRES C 89 5:06:55 25.43 KM/H Diploma
193JAVIER DOMINGUEZ CARCAVILLA 99 HOMBRES D 18 4:05:07 32.23 KM/H Diploma
Emaitzak: 209