Classificacions - V TRIDENTE DE MONEGROS

Classificacions - V TRIDENTE DE MONEGROS

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'event fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 81
DorsalParticipantPUESTO TEMPS Veure mésDiploma
200ARMANDO ABAD GADOUX 54 3:51:12 Diploma
201LUIS MIGUEL ABAD GADOUX 32 3:13:55 Diploma
202ROBERTO ABAD GADOUX 42 3:25:20 Diploma
203JUAN CLEMENTE AGUIRAN CLEMENTE 71 4:49:23 Diploma
204FRANCISCO ALAVER MIRALLES 31 3:13:50 Diploma
205JAVIER AREVALO MONTES 47 3:32:03 Diploma
206FERMIN ASIN CONTE 72 - Diploma
207JAVIER AZNAR ROYO 30 3:13:42 Diploma
208JAVIER BARATECH IBAÑEZ 6 2:40:25 Diploma
209MARIO BARCELONA BENEDI 68 4:20:00 Diploma
210JOSE LUIS BAZAN MONTERDE 46 3:31:45 Diploma
211LUIS BEAMONTE RICO 64 4:07:48 Diploma
212CARMELO BERDIEL MIGUEL 56 3:53:37 Diploma
213SERGIO BORNIQUEL CERVERO 67 4:11:32 Diploma
214CARLOS CASABONA GIL 73 - Diploma
215JAVIER CASTEL SAURA 48 3:37:13 Diploma
216IVAN CORELLA MARTIN 59 3:57:11 Diploma
217JOSE ANTONIO COSCUJUELA GIRAL 15 2:53:52 Diploma
218ANDRES DEL RÍO DÍEZ 50 3:41:39 Diploma
219MARIO DEN BRABER 40 3:22:10 Diploma
220EVA ELBAILE PERIZ 61 3:57:55 Diploma
221BRUNO GARCES LATRE 36 3:17:46 Diploma
222DAVID GARCIA GIL 2 2:38:05 Diploma
223GONZALO GARCIA MORENO 74 - Diploma
224LUIS MIGUEL GARULO NAVARRO 17 2:59:31 Diploma
225ALEJANDRO GASCON CRESPO 75 - Diploma
226DAVID GIMENEZ ALONSO 29 3:13:41 Diploma
227VICTOR GONZALO DIEZ 16 2:56:10 Diploma
228JOSE LUIS GRACIA NAVALLAS 51 3:45:14 Diploma
229VANESA GUZMAN GALVEZ 52 3:45:27 Diploma
230DAVID HERNANDEZ ESTOPAÑAN 60 3:57:36 Diploma
231AITOR ISIEGAS YUS 76 - Diploma
232JESUS LABUENA VELA 77 - Diploma
233JOSE ENRIQUE LANGARITA GONZALEZ 78 - Diploma
234JOSE IGNACIO LATORRE LOU 44 3:27:59 Diploma
235FRANCISCO JOSE MANSO CAZO 53 3:46:25 Diploma
236JOSÉ RAMÓN MARTÍNEZ ROTELLAR 27 3:12:25 Diploma
237IVAN MARTINEZ URGELL 19 3:00:06 Diploma
238ESTANISLAO MASAMUNT CORTES 69 4:20:01 Diploma
239JAVIER GORMAZ GARCIA 7 2:46:44 Diploma
240ANTONIO MONTORO CABAÑAS 49 3:41:38 Diploma
241JAVIER MUGUERZA GUIRAL 35 3:15:41 Diploma
242JOSE MANUEL MUÑOZ MONTON 12 2:53:38 Diploma
243FERNANDO MURILLO VALERO 13 2:53:39 Diploma
244JESÚS NAVARRO DIEZ 5 2:39:55 Diploma
245ANDRES AGUILAR BARBANOJ 4 2:38:12 Diploma
246ALFONSO PANTOJA VILLAR 55 3:51:59 Diploma
247FERNANDO PEREZ GASCON 21 3:01:50 Diploma
248JORGE PERTUSA 20 3:01:09 Diploma
249JESÚS PINA 62 3:58:03 Diploma
Resultats: 81
 

Aquest esdeveniment se celebra gràcies a:

DESMEZA SL
DESMEZA SL
LACASA
LACASA
ELECTRICIDAD TERREU
ELECTRICIDAD TERREU
CICLOS ARAGÓN
CICLOS ARAGÓN
ORBEA
ORBEA
AAVV ACYUR REY FERNANDO
AAVV ACYUR REY FERNANDO
CERVEZAS AMBAR
CERVEZAS AMBAR
AGUA MINERAL LUNARES
AGUA MINERAL LUNARES
VANESPORT
VANESPORT