Klasifikazioak  - XI TROTAMONS MARATHON EXTREME 102KM

Klasifikazioak - XI TROTAMONS MARATHON EXTREME 102KM

Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 372
DortsalaPartehartzaileaPOSICION KATEGORIA CLUB T1 T. META V. MEDIA (KM/H) Ver másDiploma
1MATEU PARDO, DAVID 3 LARGO MASCULINO PROBIKE CLUB 2:05:10 3:18:09 30.9 Diploma
3MURILLO FARRAN, JAVIER 43 LARGO MASCULINO CLUB CICLISTA SARIÑENA 2:25:27 3:51:05 26.5 Diploma
4BARCOS GALLINAD, ALEJANDRO 31 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:23:59 3:44:05 27.3 Diploma
5GONZALEZ VENTURA, SERGI 63 LARGO MASCULINO LA CANONJA CLUB CICLISTA 2:30:52 3:56:22 25.9 Diploma
6PAZ ROBAINA, SERGIO 37 LARGO MASCULINO LIZARRAN PEIXETERIES 2:24:37 3:46:20 27.0 Diploma
8TAMAYO MARTINEZ , DIEGO ALEJANDRO 1 LARGO MASCULINO BARRI TEAM 2:02:14 3:12:11 31.8 Diploma
9FLORES LOPEZ, ANTONIO 121 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:40:42 4:22:00 23.4 Diploma
10FLORES MONTULL, JOSE MARI 65 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:28:11 3:57:58 25.7 Diploma
11SAMA CRESPO, ÓSCAR 44 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:25:57 3:52:10 26.4 Diploma
12SALUE CASANOVA, ALBERT 184 LARGO MASCULINO L´ASPARDENYA ALCARRAS 2:57:25 4:49:22 21.1 Diploma
13PIRLA MONTULL, IGNACIO 57 LARGO MASCULINO TRIATLON FRAGA BAJO CINCA 2:31:43 3:53:49 26.2 Diploma
14CORBELLA PUCH, VICTOR 26 CORTO MASCULINO C.C. FRAGA - 2:25:03 21.5 Diploma
15SOLTERO TOMAS, ANTONIO 235 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 3:19:51 5:14:18 19.5 Diploma
16SOLANO ISABAL, JOSE 105 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:41:37 4:13:20 24.2 Diploma
17GRACIA, EMILIO 82 LARGO MASCULINO BTTZARAGOZA 2:38:39 4:03:25 25.1 Diploma
18SANZ PIEDRAFITA, FRANCISCO 189 LARGO MASCULINO BTTZARAGOZA 3:00:13 4:50:09 21.1 Diploma
19VIDAL MASSOT, BAPTISTE 47 LARGO MASCULINO PC RIBERA D´EBRE 2:29:46 3:52:12 26.4 Diploma
20TEJERO HERNANDEZ, JOSE LUIS 192 LARGO MASCULINO BTTZARAGOZA 3:00:19 4:50:12 21.1 Diploma
21BAGÜES SOLERA, LUIS 153 LARGO MASCULINO BTTZARAGOZA 2:56:43 4:35:18 22.2 Diploma
22MARZO SANZ, JESÚS 167 LARGO MASCULINO BTTZARAGOZA 3:00:21 4:43:13 21.6 Diploma
23VILLAS ROCA, ALBERTO 195 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 3:08:32 4:51:19 21.0 Diploma
24RODRIGO SANCHEZ, MIGUEL ANGEL 29 LARGO MASCULINO CRUZADOS BTT ZARAGOZA 2:24:49 3:43:00 27.4 Diploma
25IBARZ VILA, RAUL 54 CORTO MASCULINO EXTREMBIKERS - 2:47:58 18.6 Diploma
26BARRIENTOS POSADA, JAVIER 143 LARGO MASCULINO TEMPLARIOS PARQUE COIMBRA 2:56:03 4:30:49 22.6 Diploma
27SANTAMARIA FONT, OSCAR 89 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:30:42 4:06:23 24.8 Diploma
28MARTINEZ BECANA, MAITRI 90 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:26:59 4:06:23 24.8 Diploma
29JOVER IBARZ, FERNANDO 137 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:40:07 4:29:55 22.7 Diploma
30MUR JORDAN, ISMAEL 68 LARGO MASCULINO C.C. SAIDI 2:30:52 3:59:11 25.6 Diploma
31SASETA SOLER, RICARDO 19 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:16:28 3:35:33 28.4 Diploma
34SOLEY SORIANO, FRANCISCO 218 LARGO MASCULINO TRUJILLO 3:24:07 5:05:24 20.0 Diploma
35MARCO IBARZ, PABLO 149 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:55:06 4:34:48 22.3 Diploma
36PASCCUAL PRATS, AUGUST 21 LARGO MASCULINO BICIPARK REUS 2:20:01 3:39:11 27.9 Diploma
37CANET MIQUEL, ALBA MAPACHE 3 LARGO FEMENINO BICIPARK REUS 2:49:56 4:24:19 23.2 Diploma
38NAVARRO HERVÁS, IVÁN 127 LARGO MASCULINO TEMPLARIOS PARQUE COIMBRA 2:49:45 4:24:10 23.2 Diploma
39PALOMERA, FRANCISCO 210 LARGO MASCULINO - 3:03:34 5:03:19 20.2 Diploma
40ALLUE CAZADOR, JOSE MARIA 179 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 3:04:13 4:47:48 21.3 Diploma
41ARROGANTE, FRANCISCO JAVIER 122 LARGO MASCULINO TEMPLARIOS PARQUE COIMBRA 2:49:48 4:22:08 23.3 Diploma
42JORDAN SANJUAN, LUIS 35 LARGO MASCULINO C.C. SAIDI 2:24:42 3:46:20 27.0 Diploma
43BORRUEL GÁMIZ, JUAN LUIS 200 LARGO MASCULINO C.C. BARBASTRO 3:01:44 4:56:03 20.7 Diploma
44FRISACH PINA, CARLOS 108 LARGO MASCULINO CLUB CICLISTA MATARRAÑA 2:42:07 4:15:16 24.0 Diploma
45FORNER SOSPEDRA, CARLOS 114 LARGO MASCULINO PEÑA TOMAC VINAROS 2:41:24 4:19:24 23.6 Diploma
46ACEBES SENOVILLA, PABLO 187 LARGO MASCULINO BTTZARAGOZA 3:00:17 4:49:59 21.1 Diploma
47ABADÍA PELLICENA, JOSÉ LUIS 56 LARGO MASCULINO LA CABRA 2:31:25 3:53:49 26.2 Diploma
48LAPEÑA LLERA, VICTOR 257 LARGO MASCULINO - 3:45:40 5:47:51 17.6 Diploma
49CABOS, ROGER 80 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:33:10 4:03:19 25.2 Diploma
50POLO ERNICAS, ALBERTO 6 LARGO MASCULINO CRUZADOS BTT ZARAGOZA 2:05:11 3:23:27 30.1 Diploma
51CABRERA GUARDIOLA, FRAN 146 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:53:17 4:33:34 22.4 Diploma
52ARIBAU GUARDIOLA, FERNANDO 162 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 3:01:43 4:41:30 21.7 Diploma
53VILLA VILLAR, JOAQUIN 249 LARGO MASCULINO A.C SALOU 3:37:00 5:28:02 18.7 Diploma
55BOURQUE, JEAN-LUC 79 LARGO MASCULINO C.C. FRAGA 2:33:48 4:03:17 25.2 Diploma
Emaitzak: 372