Klasifikazioak - VIII CARRERA DE MONTAÑA MULARROYA

Klasifikazioak - VIII CARRERA DE MONTAÑA MULARROYA

PDF-an kontsultatu
Partehartzailea bilatu

Lasterketaren partehartzaile agiria lortu ezazu zerrendaren eskuinaldean agertzen den ikonoan zanpatuz Diploma


Emaitzak: 359
DortsalaPartehartzaileaTIEMPO OFICIAL POSICIÓN RITMO RECORRIDO CLUB POBLACIÓN Ver másDiploma
1JOSE ANTONIO CALLEJERO MARTINEZ 1:53:17 91 5:16 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
2ALEJANDRO MORENO GALINDO 1:47:51 55 5:00 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
4JUAN MAICAA GIL 1:53:23 92 5:16 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
7AGUSTIN BARRERA OROZCO 2:21:13 186 6:34 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
8DAVID SANCHEZ GIMENO 1:53:57 97 5:18 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
9ALFONSO CISTUE VALLESPIN 2:36:05 192 7:15 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
10ALBERTO SANCHEZ GOLMAYO 1:45:15 43 4:53 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
12JESUS VICENTE LUIS 1:53:57 96 5:18 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
13RICARDO ESCUER MIGUEL 1:30:49 5 4:13 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
14JESUS FERNANDO IBARRA 1:32:21 10 4:17 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
15JOSE MIGUEL GARCIA PEREZ 2:17:54 182 6:24 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
16CHRISTIAN CUBEL NATALIAS 1:59:39 129 5:33 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
17JUAN ANTONIO SAZATORNIL LARRIBA 1:57:05 116 5:26 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
18GONZALO CABALLERO ALVAREZ 1:35:35 15 4:26 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
19IVAN OLMO CORRECHER 1:37:04 17 4:30 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
20JORGE JIMENEZ JIMENEZ 1:55:55 109 5:23 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
21ANTONIO CUMPLIDO RODRIGUEZ 1:49:57 75 5:06 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
22JORGE HERNANDEZGASSET 2:03:36 155 5:44 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
23FRANCISOCO JAVIER BUENO CARDONA 2:03:34 154 5:44 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
24VICTOR RAMON LISON LORIENTE 1:58:49 123 5:31 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
26JORGE ARAMBURO VILCHES 1:54:56 100 5:20 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
27FERNANDO MANCERA RODRIGUEZ 1:58:34 120 5:30 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
28JULIO ANTON SANCHEZ 1:59:52 132 5:34 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
29RAFAEL FERRER PELIGERO 1:45:29 44 4:54 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
30ELENA SANZ ALONSO 2:01:06 141 5:37 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
31JOSÉ LUIS MARCHAND 2:01:07 143 5:38 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
32CARLOS SOBREVIELA 2:21:56 188 6:36 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
33PATXI ROBLES IRIBERRI 1:44:35 38 4:51 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
34JORGE SILVA TREVIÑO 1:34:25 13 4:23 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
35RAFAEL MEDINA NEBRA 1:59:52 131 5:34 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
36JOSE ANTONIO PINILLA CARCELES 1:46:52 50 4:58 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
37JOSE JAVIER RAMON BAQUEDANO 1:46:10 48 4:56 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
38JULIAN SERRANO SERRATE 2:29:35 191 6:57 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
39RAMON BERNAL BERNAL 2:05:42 160 5:50 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
41JOSE LUIS VAL SERRANO 1:59:21 127 5:33 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
43NACHO MORAZ ROMERO 1:51:58 82 5:12 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
44DIEGO LAFUENTE CABRERIZO 1:47:56 57 5:01 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
45SERGIO GARCÍA ANDÍA 2:01:48 148 5:39 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
47JAVIER MONTESINOS CATALAN 1:45:09 41 4:53 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
48RAÚL GARCÍA MARTÍNEZ 1:58:30 119 5:30 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
49JAVIER ESPADA PEREZ 1:48:36 67 5:03 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
50LUIS MIGUEL PEÑA BALLESTEROS 2:12:35 171 6:10 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
52ANTONIO MORENO GONZALEZ 1:44:53 40 4:52 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
53ALFONSO GARCÍA GARCÍA 1:52:50 87 5:14 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
54LUIS MARTÍN RODRÍGUEZ-MEDEL 1:31:49 8 4:16 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
55HÉCTOR FRANCÉS CLAUDIO 2:04:37 158 5:47 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
56ROBERTO LORENTE LÁZARO 2:10:16 168 6:03 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
57JESUS SIERRA CARRO 2:11:01 170 6:05 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
58JAVIER SIERRA CARRO 2:28:24 190 6:54 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
59SERGIO DE LA FUENTE PERNAS 1:42:25 32 4:45 MIN/K LARGO (21.5K) - - Diploma
Emaitzak: 359