Classificacions - KDRTRAIL

Classificacions - KDRTRAIL

Consulta en PDF
Cercar Participant

Aconsegueix el teu diploma com a participant a l'event fent clic a la icona Diploma que es mostra a la dreta del llistat.


Resultats: 283
DorsalParticipantPOSICION CATEGORIA POS. CATEGORIA TEMPS Veure mésDiploma
1JOSE LUIS LÓPEZ CABRERA 179 MASCULINO 175 2:11:56 Diploma
2HECTOR FRANCO OMEÑACA 3 MASCULINO 3 1:31:40 Diploma
3FRANCISCO JAVIER VAL CAMPOS 215 MASCULINO 209 2:17:53 Diploma
4JOSE MANUEL SERRANO GONZALVO 278 MASCULINO 262 2:54:36 Diploma
5JOSÉ RAMÓN MOLINÉ OMEÑACA 178 MASCULINO 174 2:11:46 Diploma
6JUANMA OVIEDO GUTIÉRREZ 4 MASCULINO 4 1:32:52 Diploma
7JOSE ANTONIO CALLEJERO MARTINEZ 181 MASCULINO 177 2:12:50 Diploma
8DAVID GARCIA FORCEN 133 MASCULINO 131 2:05:32 Diploma
9JOSÉ MANUEL CARRERA MODREGO 209 MASCULINO 204 2:16:30 Diploma
10MARIA SOTO MUÑOZ 189 FEMENINO 5 2:13:38 Diploma
11FREDERIC LALLEMAND 222 MASCULINO 216 2:19:42 Diploma
12ALFONSO GARCÍA GARCÍA 104 MASCULINO 102 2:01:30 Diploma
13DAVID SANCHEZ GIMENO 143 MASCULINO 141 2:06:48 Diploma
14YOLANDA SANCHEZ LARDIES 269 FEMENINO 14 2:35:03 Diploma
15ROBERTO MARTÍNEZ VILLAVERDE 76 MASCULINO 75 1:56:14 Diploma
16MIGUEL ANGEL GARCIA ESCOBEDO 94 MASCULINO 92 2:00:13 Diploma
17EMILIO MARTINEZ DIEZ 120 MASCULINO 118 2:03:52 Diploma
18RICARDO ESCUER MIGUEL 12 MASCULINO 12 1:40:41 Diploma
19DANIEL SERNA BARDAVIO 70 MASCULINO 69 1:55:25 Diploma
20RUBEN ERLES LORENTE 72 MASCULINO 71 1:55:31 Diploma
21EMILIO ROSINO LLAMAS 7 MASCULINO 7 1:38:26 Diploma
22PABLO HERNANDEZ ACERO 57 MASCULINO 56 1:53:04 Diploma
23GONZALO CABALLERO ALVAREZ 11 MASCULINO 11 1:40:37 Diploma
24ALBERTO MURILLO SOLANAS 158 MASCULINO 155 2:08:53 Diploma
25FRANCISCO JUAN REDONDO ALLUE 157 MASCULINO 154 2:08:49 Diploma
26VICENTE CASTAÑON PEREZ 175 MASCULINO 171 2:11:40 Diploma
27SCOTT MITCHELL 6 MASCULINO 6 1:35:17 Diploma
28OLMO ALLUÉ LÓPEZ 15 MASCULINO 15 1:42:36 Diploma
29ANTONIO CHARLES PALLARÉS 225 MASCULINO 219 2:20:46 Diploma
30CARLOS GALVEZ GARCIA 232 MASCULINO 226 2:24:24 Diploma
31FERNANDO MALCORRA ARSUAGA 246 MASCULINO 239 2:27:50 Diploma
32MARCOS GARGALLO COLLADOS 149 MASCULINO 146 2:07:26 Diploma
33HECTOR FRANCES GONZALEZ 19 MASCULINO 19 1:43:56 Diploma
34JOSE MATEO LACAMBRA 177 MASCULINO 173 2:11:45 Diploma
35VICENTE VALENZUELA ARMENGOD 40 MASCULINO 40 1:50:08 Diploma
36IKER SANTOS ARANAZ 90 MASCULINO 88 1:59:21 Diploma
37ALFONSO MEDINA ABELLAN 233 MASCULINO 227 2:24:25 Diploma
38MIGUEL PRIETO FERNÁNNDEZ 238 MASCULINO 232 2:26:33 Diploma
39JUAN ROMERO SEBASTIÁ 10 MASCULINO 10 1:40:10 Diploma
40NACHO MAGALLON TENA 155 MASCULINO 152 2:08:27 Diploma
41MANUEL MARTINEZ MONGRELL 218 MASCULINO 212 2:18:59 Diploma
42JULIO CALDERON MORENO 182 MASCULINO 178 2:13:03 Diploma
43ANGEL BAQUERO MUÑOZ 105 MASCULINO 103 2:01:35 Diploma
44JUAN IRANZO SOLA 184 MASCULINO 180 2:13:07 Diploma
45JORGE SOLANS SOLANS 148 MASCULINO 145 2:07:11 Diploma
46LUIS MIGUEL MALUENDA 77 MASCULINO 76 1:56:28 Diploma
47JAVIER ESTEBANEZ AZNAR 41 MASCULINO 41 1:50:21 Diploma
48MANUEL OREA PARIS 82 MASCULINO 81 1:57:13 Diploma
49DAVID LUESMA MESEGUER 147 MASCULINO 144 2:07:10 Diploma
50EDUARDO DIAZ PINA 196 MASCULINO 191 2:14:26 Diploma
Resultats: 283