Emaitzak -

AVAIBOOK SPORTS ZER OTE?
Filtratu
-
Emaitzak: 866
Orden Dortsala Partehartzailea Sexua Kategoria Denbora Kat. puntuak Parte hartutako lasterketak
1 ANA LOPEZ BURGOS Femenino INFANTIL 00:06:57 1960 10
2 VALVANERA BURGOS GLERA Femenino VETERANO A 05:16:35 1950 10
3 JESUS SOLER PALACIN Masculino VETERANO A 04:05:19 1840 10
4 501 PABLO BARCELONA DEL RIO Masculino VETERANO B 03:54:00 1740 9
5 548 SONIA GIL JULVEZ Femenino ABSOLUTA 04:13:02 1740 9
6 LUCIA MIÑANO GIL Femenino INFANTIL 00:07:16 1680 10
7 557 JULIO CESAR SIMBAÑA NASIMBA Masculino VETERANO A 03:40:49 1650 9
8 URSULA MELERO ABEJEZ Femenino VETERANO A 05:33:01 1610 10
9 SONIA GIL JULVEZ Femenino COMARCAL 03:30:00 1600 8
10 223 DIEGO TEJERO VILLALBA Masculino ESCOLAR 00:11:48 1560 9
11 ELENA FLORIDO MELERO Femenino INFANTIL 00:05:03 1450 10
12 JESUS DIMAS CISNEROS Masculino ABSOLUTA 03:12:57 1440 8
13 506 JOSE ANDRES MARIN BAEZA Masculino VETERANO B 04:18:13 1430 9
14 313 RAFAEL LOPEZ BURGOS Masculino ESCOLAR 00:07:30 1420 9
15 527 VALVANERA BURGOS GLERA Femenino COMARCAL 04:27:15 1410 9
16 514 RAQUEL PEREZ CABELLO Femenino VETERANO A 05:06:18 1410 9
17 209 RAQUEL DEL VAL CLARIANA Femenino ESCOLAR 00:13:11 1390 9
18 IRENE TEJERO VILLALBA Femenino ESCOLAR 00:12:46 1340 8
19 370 DANIELA CALEJERO GARCIA Femenino BABY 00:00:38 1340 7
20 SERGIO LATORRE GIL Masculino ABSOLUTA 04:07:37 1340 10
21 566 JUAN JOSE PEÑARANDA ANDRES Masculino ABSOLUTA 03:43:25 1320 9
22 119 MARIA LUISA GIL MONTIN Femenino ABSOLUTA 04:56:04 1310 9
23 137 JESUS DIMAS CISNEROS Masculino COMARCAL 02:38:27 1300 7
24 MARIA LUZ WANDER BAQUEDANO Femenino VETERANO A 04:11:01 1280 8
25 520 RAQUEL LOPEZ LORIS Femenino VETERANO A 04:58:32 1270 9
26 524 ELENA CRISTINA GOAGA HARANGUS Femenino ABSOLUTA 04:09:26 1260 9
27 MARCOS BENEDI PEREZ Masculino INFANTIL 00:04:52 1260 8
28 JUAN JOSE PEÑARANDA ANDRES Masculino COMARCAL 03:05:34 1240 8
29 FRANCISCO ATOCHERO VALVERDE Masculino VETERANO B 03:48:03 1230 8
30 JUDITH ESCRIBANO MONCIN Femenino INFANTIL 00:05:15 1230 10
31 VALERIA DE LA OSA GIL Femenino JUVENIL 00:28:10 1200 8
32 ELENA CRISTINA GOAGA HARANGUS Femenino COMARCAL 04:08:25 1190 8
33 324 HUGO MORENO LOPEZ Masculino INFANTIL 00:05:19 1190 9
34 523 RODRIGO ESCRIBANO FERRIOLS Masculino ABSOLUTA 03:40:02 1180 9
35 MARIA LUISA GIL MONTIN Femenino COMARCAL 04:04:47 1160 8
36 559 JESUS SOLER PALACIN Masculino COMARCAL 03:29:11 1150 9
37 521 URSULA MELERO ABEJEZ Femenino COMARCAL 04:41:25 1120 9
38 354 GERMAN LATORRE GIL Masculino ESCOLAR 00:09:10 1110 9
39 RODRIGO ESCRIBANO FERRIOLS Masculino COMARCAL 03:03:15 1060 8
40 RAFAEL LOPEZ LORIS Masculino VETERANO A 03:18:15 1030 8
41 561 ALFONSO SERRANO MARTINEZ Masculino ABSOLUTA 03:33:49 1030 9
42 502 ANTONIO BARCELONA DEL RIO Masculino VETERANO A 04:06:05 1020 9
43 LOURDES CHAVARRI MALUMBRES Femenino ABSOLUTA 02:54:32 1020 6
44 DIEGO MONGE Masculino INFANTIL 00:04:33 990 6
45 RAQUEL PEREZ CABELLO Femenino COMARCAL 04:12:51 970 8
46 JOSE TELLO SALAS Masculino VETERANO A 03:39:57 950 8
47 MARTA DUEÑAS MILLAN Femenino ABSOLUTA 02:40:15 920 6
48 MARTA DUEÑAS MILLAN Femenino COMARCAL 02:40:15 910 6
49 USUE CALEJERO GARCIA Femenino BABY 00:01:00 910 6
50 318 LUCIA CALDERON CRUZ Femenino INFANTIL 00:04:38 900 5
Emaitzak: 866