Llistat de participants - CHRISTMAS BIKE

Filtrar
Resultats: 214
Dorsal Participant Nacionalitat Federat Quota Categoria Club Estat
1000 BLANCO ABAD, JORDI Circuit 18 km. M30 WHITE BIKES Confirmado
1001 LOZANO BLANCO, ALEX Circuit 18 km. SUB 20 MASCULINA BRAMA O PEDALA Confirmado
1002 GOMILA DIVI, JORDI Circuit 18 km. M40 BRAMA O PEDALA Confirmado
1 PACHECO TORRES, FRANCISCO Federado Circuit 30km. M30 Confirmado
2 ENRICI MOLES, CRISTIAN Circuit 30km. M40 INDEPENDIENTE Confirmado
1003 CATALAN VAZQUEZ, MIGUEL Circuit 18 km. M40 INDEPENDIENTE Confirmado
3 PALOMINO LUQUE, ERIC Federado Circuit 30km. SENIOR MASCULINA INDEPENDIENTE Confirmado
4 ESPINAR GIMENEZ, JORDI Federado Circuit 30km. SENIOR MASCULINA PROBIKE Confirmado
5 GARCÍA MANCERA, SERGI Federado Circuit 30km. F40 CATEDRA BIKES Confirmado
6 CUENCA FERNANDEZ, RUBEN Federado Circuit 30km. M30 TOMAS DOMINGO Confirmado
7 ARJONA GARCIA, LUIS Circuit 30km. M30 INDEPENDIENTE Confirmado
8 GIOL GOMEZ, ALBERTO Circuit 30km. M30 Confirmado
9 AMBEL SANTOYO, JUANPE Federado Circuit 30km. M50 CLUB ESPORTIU BICISPORT Confirmado
10 MUÑOZ, JORDI Federado Circuit 30km. SENIOR MASCULINA Confirmado
11 PASCUAL SALAS, JOSÉ CARLOS Circuit 30km. SENIOR MASCULINA Confirmado
12 GONZÁLEZ ROMAN, MARCOS JAVIER Circuit 30km. M40 Confirmado
13 TORRALBA TORRES, OLIVER Circuit 30km. M30 Confirmado
14 CASTRO CAÑETE, AGUSTIN Circuit 30km. M40 Confirmado
15 SÁNCHEZ RODRÍGUEZ, RUBÉN Federado Circuit 30km. M30 C.C. CANET Confirmado
16 MORA, ALBERT Federado Circuit 30km. M30 INDEPENDIENTE Confirmado
17 REQUENA COBO, JUAN Federado Circuit 30km. M50 Confirmado
1004 ESPÉS, JOSÉ Circuit 18 km. M40 SAMPER PEDALEA Confirmado
18 CAMPINS BASSA, ARNAU Circuit 30km. SUB 20 MASCULINA INDEPENDIENTE Confirmado
1005 GIOL RUEDA, SERGI Federado Circuit 18 km. SENIOR MASCULINA DIRECTBIKE Confirmado
20 CAÑELLAS I SERRA, JOAN Circuit 30km. SUB 20 MASCULINA INDEPENDIENTE Confirmado
21 CONTRERAS FONOLLOSA, ALEIX Circuit 30km. SUB 20 MASCULINA Confirmado
22 GARCIA LOPEZ, DANIEL Circuit 30km. SENIOR MASCULINA CATEDRA BIKES Confirmado
23 MARTINEZ, DARIO Federado Circuit 30km. M30 CATEDRA BIKES Confirmado
24 SERRA, VICTOR Circuit 30km. SENIOR MASCULINA VISTURI Confirmado
25 PARDO PEREZ, ERIC Circuit 30km. M30 Confirmado
26 CAÑAS RUIZ, HELENA Federado Circuit 30km. SUB 20 FEMENINA RUMBLEBIKES Confirmado
27 JIMENEZ BETORET, ANTONIO Circuit 30km. M40 Confirmado
28 GAMEZ CEDILLO, JAVIER Circuit 30km. M30 TMB Confirmado
29 GARCIA ESPINO, DANIEL Federado Circuit 30km. SENIOR MASCULINA BADABICI Confirmado
30 ARIAS CAMBERO, FRANCISCO Circuit 30km. M50 ATITTUDEBIKES Confirmado
31 ROMERO BARRERA, JAVIER Circuit 30km. M30 BTTÚ Confirmado
32 AGUT ABRIL, JOSE LUIS Circuit 30km. M30 Confirmado
33 BELTRAN MASGORET, ANGEL Circuit 30km. M40 Confirmado
34 ROURA ESTEVE, BET Circuit 30km. SENIOR FEMENINA Confirmado
35 SALSAS ROQUÉ, ORIOL Circuit 30km. SENIOR MASCULINA Confirmado
36 BOJ GUERRA, CARLA Federado Circuit 30km. SENIOR FEMENINA ADDICT BIKES RACING TEAM Confirmado
37 AGUILAR ADALID, ESTEBAN Federado Circuit 30km. SENIOR MASCULINA ADDICT BIKES RACING TEAM Confirmado
38 LEIVA MUÑOZ, JUAN LUIS Circuit 30km. M40 Confirmado
39 CONDE GARCIA, LEOPOLDO Circuit 30km. M50 INDEPENDIENTE Confirmado
40 PUJOL GARZON, ISIDRE Circuit 30km. M40 INDEPENDIENTE Confirmado
41 FONSECA VELASCO, RUBEN Circuit 30km. M30 INDEPENDIENTE Confirmado
42 PACHECO ARROYO, JESUS SALVADOR Federado Circuit 30km. M30 Confirmado
43 PORTELLA FERRER, JORDI Circuit 30km. M40 INDEPENDIENTE Confirmado
44 LÓPEZ FLORES, JOAQUÍN Circuit 30km. M40 Confirmado
45 LÓPEZ PEREYRA, JOAQUÍN Circuit 30km. SUB 20 MASCULINA Confirmado
Resultats: 214